שרשור הכוונה ומודיעין 18/2

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
קריית אריה פ"ת
אני גרה בגן יבנה וצריכה להיות מחר בקריית אריה פ"ת {רח' היצירה 13} בשעה 10:30 בבוקר, אני משערת שאין קו ישיר מגן יבנה, אבל אולי מאשדוד, או מחלף כנות, גדרה או אפילו רחובות? ומה זמן ההגעה המשוער? תודה רבה!
לעשות כל מאמץ ולתפוס את קו 164 של אגד
מרחובות לפ"ת. יורדים בתחנה הראשונה שלו על ז'בוטינסקי. אם יש לך אופציה להגיע לרכבת של אשדוד מומלץ מאוד (טרמפ הקפצה עם מישהו מהמשפחה, גרוטנוע שאפשר לסוע איתו לשם). נוסעים ברכבת אחת עד לתחנת ת"א מרכז ע"ש סבידור. יוצאים ביציאת ר"ג דרך מתחם הבורסה לצומת עלית. מצומת עלית (צמוד לגדר המפעל שנהרס בימים אלו ממש) לוקחים 38,50,51,66,82,166, ויורדים בתחנה הראשונה שאחרי צומת גהה.

spur

New member
לעשות כל מאמץ ולתפוס את קו 164 של אגד
מרחובות לפ"ת. יורדים בתחנה הראשונה שלו על ז'בוטינסקי. אם יש לך אופציה להגיע לרכבת של אשדוד מומלץ מאוד (טרמפ הקפצה עם מישהו מהמשפחה, גרוטנוע שאפשר לסוע איתו לשם). נוסעים ברכבת אחת עד לתחנת ת"א מרכז ע"ש סבידור. יוצאים ביציאת ר"ג דרך מתחם הבורסה לצומת עלית. מצומת עלית (צמוד לגדר המפעל שנהרס בימים אלו ממש) לוקחים 38,50,51,66,82,166, ויורדים בתחנה הראשונה שאחרי צומת גהה.
תודה רבה ומהם הזמנים?
מצומת מפעל עלית? בהתחשב בתנועת הבוקר...

down under

New member
תודה רבה ומהם הזמנים?
מצומת מפעל עלית? בהתחשב בתנועת הבוקר...
היות ומדובר ב-6 קווים
מתוכם אחד סופר תדיר, אחד בתדירות על הפנים אבל עוד 2 או 3 בתדירות סבירה ומעלה, לא תמתיני יותר מ-3 דקות עד לאוטובוס. בשעות הבוקר הפקקים הם בכוון ההפוך, ככה שמהיציאה מהרכבת ועד הגעה לרח' היצירה לכל היותר 30 דקות. מרציף הרכבת בסבידור (היא ת"א מרכז) ועד שזוג רגליך ישוטטו ברחוב היצירה. (לפי הפירוט הבא: בין 8 ל-10 דקות מהרציף בסבידור ועד לתחנה לפ"ת הצמודה לעלית, 3 דקות המתנה לאחד מהקווים הבאים 38,50,51,66,82,166 ועוד מקסימום 20 דקות נסיעה). סביר להניח שהנסיעה עצמה תקח אפילו רק 12 או 13 דקות.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
איזה קווים מגיעים מבני ברק לאלנבי 115
אני לא רוצה להיכנס עם האוטו לת"א. אני יכולה לחנות סמוך לתחנת האוטובוס. איזה תחנות יש בבני ברק/ ר"ג?

down under

New member
אני לא רוצה להיכנס עם האוטו לת"א. אני יכולה לחנות סמוך לתחנת האוטובוס. איזה תחנות יש בבני ברק/ ר"ג?
קווים 62,72 מגיעים לא רחוק
יש חניה חינם באזור המסוף שלהם, בגבול בין בני ברק עם רמת עמידר.

הכי קרוב מגיעים קווים 30,72 של דן
72 עובר בחלקים נרחבים של רמת גן ובני ברק. 30 יוצא מרמת עמידר, ועובר באזורים שונים בדרום רמת גן. יש לרדת אתם בצומת יהודה הלוי/אלנבי, מטרים ספורים מהכתובת הרצויה לך. מסלולים מדוייקים נמצאים באתר דן.

הכי קרוב מגיעים קווים 30,72 של דן
72 עובר בחלקים נרחבים של רמת גן ובני ברק. 30 יוצא מרמת עמידר, ועובר באזורים שונים בדרום רמת גן. יש לרדת אתם בצומת יהודה הלוי/אלנבי, מטרים ספורים מהכתובת הרצויה לך. מסלולים מדוייקים נמצאים באתר דן.
לגבי 72
היכן אני עולה בחזור? וכמה זמן אורכת הנסיעה לעומת קו 82? תודה!

Image of me

New member
לגבי 72
היכן אני עולה בחזור? וכמה זמן אורכת הנסיעה לעומת קו 82? תודה!
רשימת התחנות מופיעה באתר של דן.
שימי לב שהמסלול שלו שונה בשעות שונות, לכן יש להיכנס קודם ללו"ז של הקו, ואז ללחוץ על השעה המבוקשת כדי לראות את רשימת התחנות. בכל מקרה כדאי לבדוק את הלו"ז מראש כי תדירותו נמוכה.

noa66111

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
הי אני מקווה שתוכלו לעזור לי...
שלום לכל המומחים בתחבורה ציבורית!!!אני צריכה את עזרתכם!!!! אני צריכה להגיע מבר אילן לת"א רחוב המסגר הבנתי שקו 68 של קוים מגיע אבל מישהו יודע כמה זמן בערך זה מבר אילן למסגר בקו הזה? למישהו יש עוד רעיונות לקוים אחרים? תודה לכל מי שיענה!

אוהד11

New member
שלום לכל המומחים בתחבורה ציבורית!!!אני צריכה את עזרתכם!!!! אני צריכה להגיע מבר אילן לת"א רחוב המסגר הבנתי שקו 68 של קוים מגיע אבל מישהו יודע כמה זמן בערך זה מבר אילן למסגר בקו הזה? למישהו יש עוד רעיונות לקוים אחרים? תודה לכל מי שיענה!
68 אינו עובר ברחוב המסגר, כי אם בבגין, לרחוב
המסגר את צריחכה לרדת בבגין/בית קלקא או בבית מעריב ולגשת ברגל לרחוב המסגר. הנסיעה בין 30 ל- 40 דקות

אוהד11

New member
יש אפשרות גם עם 168 עד יצחק שדה/המסגר אלא
שהתדירות שלו לא משהו, אך סביר שזמן הנסיעה יותר קצר יחסית

מצב
הנושא נעול.
למעלה