שרשור הכוונה ומודיעין 2/7

מצב
הנושא נעול.
מאיפה את מגיעה?
אולי את לא צריכה לעבור בתחנה המרכזית?
מעדיפה תמיד להגיע לנקודת המוצא
ככה הסיכוי להגיע למושב האחורי יותר גדול..
וגם שבאמת תעבור שם מונית... בכל מקרה, מגיעה מת"א עצמה, כנראה מהנמל. יש בכלל מוניות כאלו? כי כל אחד אומר לי משהו אחר... (שוב, שישי בערב כן?)

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
פ"ת > הילטון ת"א
היי, אני מחפש איך להגיע מפ"ת דרך רכבת קריית אריה ואוטובוסים משלימים או דרך אוטובוס מז'בוטינסקי (82 ?) אל מלון הילטון ת"א ליד הטיילת. תודה

אוהד11

New member
פ"ת > הילטון ת"א
היי, אני מחפש איך להגיע מפ"ת דרך רכבת קריית אריה ואוטובוסים משלימים או דרך אוטובוס מז'בוטינסקי (82 ?) אל מלון הילטון ת"א ליד הטיילת. תודה
66 ו- 166 מגיעים עד דיזנגוף/ארלוזרוב ומשם
הליכה של דקות בודדות עד מלון הילטון. שאר קווי דן מפ"ת אינם מגיעים לאזור המבוקש

פ"ת > הילטון ת"א
תשובה
לנסוע בקו 66 או 166 עד לדיזנגוף פינת ארלוזורוב (התחנה טיפה אחרי הפינה, ברחוב דיזנגוף). לחזור חזרה לצומת עם ארלוזורוב,לפנות שמאלה ולהמשיך ברגל ברחוב לכיוון הים (הכיוון בו נסע קו 66 עד לרגע שפנה שמאלה). אחרי מספר דקות מועט תגיע לקצה רחוב ארלוזורוב ומימינך תראה את הילטון.

פ"ת > הילטון ת"א
תודה רבה
אמרו לי עכשיו לקחת רכבת לת"א מרכז ואז 55 על ארלוזורוב אני חושב שזאת תהיה אופציה מהירה יותר ופחות עמוסה, אז אני אנסה אותה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
הגעה מתא ליד בנימין
נסעתי מתחנה מרכזית חדשה בתא בקו 369 ליד בנימין ומשם לקחתי 437/438 אוטובוז אגד ליישוב.ברצוני לדעת האם קיימות חברות פרטיות או הסעות מיוחדות לאזור (צומת כנות, צומת מסמיה או ישירות ליישוב? האם קיימת תחבורה ציבורית אחרת פרט למטרופולין ואגד שיכולים לקצר את זמן הנסיעה? תודה על עזרתכם

אוהד11

New member
הגעה מתא ליד בנימין
נסעתי מתחנה מרכזית חדשה בתא בקו 369 ליד בנימין ומשם לקחתי 437/438 אוטובוז אגד ליישוב.ברצוני לדעת האם קיימות חברות פרטיות או הסעות מיוחדות לאזור (צומת כנות, צומת מסמיה או ישירות ליישוב? האם קיימת תחבורה ציבורית אחרת פרט למטרופולין ואגד שיכולים לקצר את זמן הנסיעה? תודה על עזרתכם
ליד בנימין רק קווי אגד ומטרופולין, יתכן
שהמועצה האזורית או הישוב מפעילים הסדרי נסיעה אך צריך לברר איתם ישירות

adi ben e

New member

איזה קו מתחנת רכבת ת"א אונ' לאוניברסיטה עצמה?
אני צריכה את שער 4 או 7... ומדובר על אוניברסיטת תל אביב כמובן.. תודה רבה..

אוהד11

New member
איזה קו מתחנת רכבת ת"א אונ' לאוניברסיטה עצמה?
אני צריכה את שער 4 או 7... ומדובר על אוניברסיטת תל אביב כמובן.. תודה רבה..
מתחנת הרכבת האוניברסיטה קווים 7/27/45/49
לקמפוס, כולם עוברים דרך רחוב לבנון,

מצב
הנושא נעול.
למעלה