שרשור הכוונה ומודיעין 28.5.2010

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
שלום חברים,אפשר עזרה?
במוצ"ש,להגיע מבת ים לרחוב הירדן 8 בגבעתיים. איך ניתן לעשות זאת בתחבורה ציבורית? תודה רבה וסופ"ש רגוע... :)
בשני אוטובוסים
1.כל קו הנוסע מבת-ים לרכבת תל-אביב מרכז ארלוזורוב. 2.קו 55 מרכבת מרכז לרחוב משמר הירדן בגבעתיים.

קובי221

New member
צומת הולץ
למה המקום קרוב? הרבה אנשים יורדים בצומת ואני לא מבין למה. התחנה המרכזית חצי דקה משם... לאיזה מקומות הם לדעתכם מגיעים? שאין לו קו בתחנה המרכזית?

דניאל 130

New member
צומת הולץ
למה המקום קרוב? הרבה אנשים יורדים בצומת ואני לא מבין למה. התחנה המרכזית חצי דקה משם... לאיזה מקומות הם לדעתכם מגיעים? שאין לו קו בתחנה המרכזית?
הם פשוט לא רוצים להיכנס לתחנה המרכזית
למה לקחת קווים משם כשיש להם קווים למחוז חפצם כבר מצומת הולץ?לא הגיוני להיכנס למקום הזה כלל וכלל והרבה אנשים מבקשים להימנע להיכנס לתוך חיריית הג'יפה שנקראת תחנה מרכזית חדשה תל-אביב.מדוע לעבור בידוק בטחוני מיותר ומייגע ולהסתכן במפגש עם נרקומנים ודוסים מציקים שרוצים ממך כל הזמן כסף? מצומת הולץ יש קווים לחולון לאוניברסיטה לעזריאלי לרכבת מרכז לרחוב המסגר לבת-ים וזה גם ההתחלה של רחוב קיבוץ גלויות.יש שם גם את תיכון הולץ של חיל האוויר.ניתן לנסוע גם למרכז תל-אביב ולהגיע לשכונת קרית שלום.

קובי221

New member
הם פשוט לא רוצים להיכנס לתחנה המרכזית
למה לקחת קווים משם כשיש להם קווים למחוז חפצם כבר מצומת הולץ?לא הגיוני להיכנס למקום הזה כלל וכלל והרבה אנשים מבקשים להימנע להיכנס לתוך חיריית הג'יפה שנקראת תחנה מרכזית חדשה תל-אביב.מדוע לעבור בידוק בטחוני מיותר ומייגע ולהסתכן במפגש עם נרקומנים ודוסים מציקים שרוצים ממך כל הזמן כסף? מצומת הולץ יש קווים לחולון לאוניברסיטה לעזריאלי לרכבת מרכז לרחוב המסגר לבת-ים וזה גם ההתחלה של רחוב קיבוץ גלויות.יש שם גם את תיכון הולץ של חיל האוויר.ניתן לנסוע גם למרכז תל-אביב ולהגיע לשכונת קרית שלום.
אה.
בעצם קווים מאיזור בת ים חולון... תודה.

אוהד11

New member
צומת הולץ
ומה קורה עם כל מי שגר/צריך להגיע לאזור שקרוב
להולץ בדרום ת"א ואין טעם שיגיע לתחנה המרכזית ?

קובי221

New member
ומה קורה עם כל מי שגר/צריך להגיע לאזור שקרוב
להולץ בדרום ת"א ואין טעם שיגיע לתחנה המרכזית ?
זה לא נראה כמו אנשים שגרים שם.
לא אופייני שאנשים שגרים במקום ירדו בצומת הולץ בשעות בוקר בקווים בין עירוניים...

צומת הולץ
אני למשל יורד שם
ומשם ממשיך עם קו 43 לחולון. בכל פעל שאני יורד בהולץ (בדרל כלל מקו 405) תמיד יורדים איתי עוד מספר אנשים.

Image of me

New member
צומת הולץ
אם אתה רואה בני נוער במדי חיל האוויר
הם נוסעים לבית הספר הטכני של חיל האוויר שנמצא בצומת. חוץ מזה, אני יורד שם כשאני מגיע מצריפין/בית דגן בקווים 174, 301, 411, ורוצה להמשיך לכיוון המסגר/עזריאלי בקווים 86, 274. זה יכול לחסוך זמן לעומת המתנה בבית דגן לקו 274.

ban900

New member
מאוניברסיטת בר אילן לצומת רעננה צפון
שלום, כיצד ניתן להגיע ביום ראשון בבוקר מאוניברסיטת בר אילן לצומת רעננה צפון? עדיף עוד יותר, במידה וישנו, קו ישיר לקניון רננים (או לסביבתו). תודה לעוזרים!

אורי404

New member
שלום, כיצד ניתן להגיע ביום ראשון בבוקר מאוניברסיטת בר אילן לצומת רעננה צפון? עדיף עוד יותר, במידה וישנו, קו ישיר לקניון רננים (או לסביבתו). תודה לעוזרים!
מבר אילן לקניון רננים בבוקר:
קו אוטובוס של "דן" או של "קווים" למחלף גהה. לרדת בתחנה לפני הפנייה שמאלה. כלומר בתחנה, שעל כביש 4. מבין הקווים הם 68 של "קווים", 64 של "דן", 70 של "דן" ועוד. בכל מקרה תדירות משולבת גבוהה. ממחלף גהה קו 567 של "אגד" לצומת רעננה. מצומת רעננה לקניון רננים קו פנימי של "אגד".

דניאל 130

New member
רעיון נוסף בשני אוטובוסים
1.מבר-אילן קווים 87/164 עד תחנה מרכזית פתח-תקווה. 2.מתחנה מרכזית פתח-תקווה קווים 641/921 לצומת רעננה צפון.כמו כן יש מפתח-תקווה נסיעת בוקר בודדת ישירה בקו 571 מתחנה מרכזית פתח-תקווה לקניון רננים ממש.

רעיון נוסף בשני אוטובוסים
1.מבר-אילן קווים 87/164 עד תחנה מרכזית פתח-תקווה. 2.מתחנה מרכזית פתח-תקווה קווים 641/921 לצומת רעננה צפון.כמו כן יש מפתח-תקווה נסיעת בוקר בודדת ישירה בקו 571 מתחנה מרכזית פתח-תקווה לקניון רננים ממש.
חבל, זה סתם סיבוב שמאריך
יש בערך 20 רמזורים בפ"ת, והאוטובוסים עוצרים בכולם באדום, שלא לדבר על התחנות. העצה שמעליך אמנם מערבת יותר אוטובוסים, אבל הרבה יותר קצרה בזמן. 567 עובר בסה"כ רמזור אחד לפני שמגיע לצומת רעננה.

ban900

New member
חבל, זה סתם סיבוב שמאריך
יש בערך 20 רמזורים בפ"ת, והאוטובוסים עוצרים בכולם באדום, שלא לדבר על התחנות. העצה שמעליך אמנם מערבת יותר אוטובוסים, אבל הרבה יותר קצרה בזמן. 567 עובר בסה"כ רמזור אחד לפני שמגיע לצומת רעננה.
תודה אבל,
קו 567 מגיע רק עד צומת רעננה מרכז, ולא לצומת רעננה צפון. כיצד ניתן להגיע לצומת רעננה צפון (איזור האוניברסיטה הפתוחה...)? תודה.

דניאל 130

New member
תודה אבל,
קו 567 מגיע רק עד צומת רעננה מרכז, ולא לצומת רעננה צפון. כיצד ניתן להגיע לצומת רעננה צפון (איזור האוניברסיטה הפתוחה...)? תודה.
קווים 641/921 מגיעים לצומת רעננה צפון
חוצים את הכביש ומגיעים לאוניברסיטה הפתוחה.

elitrou

New member
יקנעם
מישהו יודע איפה נמצאת התחנה "יקנעם עילית - מסוף"? כלומר איפה ביקנעם היא נמצאת (ואם אפשר הסבר קצר איך להגיע/לזהות אותה) תודה!
מסוף יקנעם נמצא על הכביש הראשי
ליד הכניסה הראשית לעיר (הנקרא גם צומת יקנעם). תחנות המסוף נמצאות החניון הצמוד לצומת. ישנן גם תחנות על הכביש הראשי, כי קוים מהירים אינם נכנסים לתוך המסוף (960, 845 וכו').

abcd987

New member
מסוף יקנעם נמצא על הכביש הראשי
ליד הכניסה הראשית לעיר (הנקרא גם צומת יקנעם). תחנות המסוף נמצאות החניון הצמוד לצומת. ישנן גם תחנות על הכביש הראשי, כי קוים מהירים אינם נכנסים לתוך המסוף (960, 845 וכו').
זה צמוד לקניון שיש שם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה