שרשור הכוונה ומודיעין 3/7

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
מתל אביב לחוף דור
איזה קו?, איפה לרדת? וכמה זה רחוק מהחוף עצמו? בתודה דור
דור שרוצה לחוף דור?
ובנימה יותר רצינית. אפשרות אחת, מעייפת וארוכה, אך בלי החלפות: קו 921 של אגד מת"א ועד לצומת שבכביש 4 שממנו נוסעים לדור. לא יודע על קו פנימי שנוסע לשם. בהליכה מדובר על כחצי שעה (בין 2 ל-3 ק"מ). לדעתי, מומלץ הרבה הרבה יותר היא הדרך הבאה: רכבת מת"א לתחנת חיפה חוף הכרמל. התחנה הזו צמודה למרכזית חוף הכרמל. לקחת קווים 921,202 של אגד לצומת ההוא על כביש 4 פינת הכביש שמוליך לחוף דור.

dorgilyt

New member
דור שרוצה לחוף דור?
ובנימה יותר רצינית. אפשרות אחת, מעייפת וארוכה, אך בלי החלפות: קו 921 של אגד מת"א ועד לצומת שבכביש 4 שממנו נוסעים לדור. לא יודע על קו פנימי שנוסע לשם. בהליכה מדובר על כחצי שעה (בין 2 ל-3 ק"מ). לדעתי, מומלץ הרבה הרבה יותר היא הדרך הבאה: רכבת מת"א לתחנת חיפה חוף הכרמל. התחנה הזו צמודה למרכזית חוף הכרמל. לקחת קווים 921,202 של אגד לצומת ההוא על כביש 4 פינת הכביש שמוליך לחוף דור.
נו מה
ברור שדור רוצה לחוף דור, אין אפשרות אחרת. בכול מקרה תודה על העזרה, רק אולי אתה יודע איך קוראים לתחנה שבה צריך לרדת?

mastertheknife

New member
דור שרוצה לחוף דור?
אם כבר לחסוך נסיעה ארוכה ב921 אז אפשר
לקחת 852 או 872 מתחנה מרכזית תל אביב, דרך נמיר וכביש החוף לתחנה מרכזית חדרה ולהחליף שם לקו 921 או אופציה שניה, לקחת רכבת עד חדרה מערב משם קו 17 (או כל אוטובוס מהכביש הראשי) לתחנה מרכזית ומשם קו 921.

mister K

New member
אם כבר לחסוך נסיעה ארוכה ב921 אז אפשר
לקחת 852 או 872 מתחנה מרכזית תל אביב, דרך נמיר וכביש החוף לתחנה מרכזית חדרה ולהחליף שם לקו 921 או אופציה שניה, לקחת רכבת עד חדרה מערב משם קו 17 (או כל אוטובוס מהכביש הראשי) לתחנה מרכזית ומשם קו 921.
אין שום סיבה לנסוע דרך חדרה.
אם כבר אז 826 מתל אביב לצומת פוריידיס ושם להחליף ל-921 לנסיעה ממש קצרה. הרבה יותר יעיל.

rozit2

New member
הגעה מראשון לציון לאשדוד
היי, רציתי לדעת איזה קווים מגיעים מראשון לאשדוד בשעות הערב המאוחרות, רצוי מתחנה מרכזית ישנה של ראשון. אנא תשובתכם בהקדם, תודה.

olli3

New member
מנהל
הגעה מראשון לציון לאשדוד
היי, רציתי לדעת איזה קווים מגיעים מראשון לאשדוד בשעות הערב המאוחרות, רצוי מתחנה מרכזית ישנה של ראשון. אנא תשובתכם בהקדם, תודה.
282/314 ויאולה
282 ממרכזית חדשה ומעוד מקומות באיזור (סחרוב, לישנסקי וכו') דרך יבנה. 314 ממרכזית חדשה בלבד, מהיר הרבה יותר אך פעיל בשעות הלילה המאוחרות בלבד מ11 בלילה עד 1 בלבד (הנסיעות יוצאות מת"א). יכול להיות שיש עוד אופציות, לא מכיר אותן.

olli3

New member
מנהל
282/314 ויאולה
282 ממרכזית חדשה ומעוד מקומות באיזור (סחרוב, לישנסקי וכו') דרך יבנה. 314 ממרכזית חדשה בלבד, מהיר הרבה יותר אך פעיל בשעות הלילה המאוחרות בלבד מ11 בלילה עד 1 בלבד (הנסיעות יוצאות מת"א). יכול להיות שיש עוד אופציות, לא מכיר אותן.
נזכרתי שיש גם 330 ויאולה
יש לו נסיעה אחת בלילה שיוצאת מנתב"ג ב22:15 הוא אוסף מדרך המכבים והרצל (מרכזית ישנה וכו') לוקח לו כ15 דקות ואף פחות להגיע לראשל"צ.

צריכה הכוונה לב"ש, העיר העתיקה, מת"א!!!

נניח ואני נמצאת ברכבת סבידור מרכז, לאן לקחת רכבת? ב"ש צפון או ב"ש מרכז? ואיזה אוטובוס לקחת אחרי הרכבת והיכן??? אני צריכה להגיע בסופו של דבר למרכז הצעירים בבאר-שבע, רחוב האבות 52 ליד העיר העתיקה....

mister K

New member

נניח ואני נמצאת ברכבת סבידור מרכז, לאן לקחת רכבת? ב"ש צפון או ב"ש מרכז? ואיזה אוטובוס לקחת אחרי הרכבת והיכן??? אני צריכה להגיע בסופו של דבר למרכז הצעירים בבאר-שבע, רחוב האבות 52 ליד העיר העתיקה....
קודם כל עדיף באוטובוס ולא ברכבת.
רכבת יקרה באופן משמעותי ולא יותר מהירה. אם הנסיעה היא ביום ראשון בבוקר אז בכלל לא כדאי להתקרב לרכבת בשום פנים ואופן. מרכבת מרכז לוקחים קו 380 עד ת.מ באר שבע (או רכבת לבאר שבע מרכז אם אז מתעקשת) ומשם נסיעה קצרה בקו 13 או 31 עד העצמאות/הרצל. אופציה נוספת היא לרדת מהאוטובוס בתחנה של קניון הנגב (תחנת הורדה חמישית בבאר שבע) ומשם כרבע שעה הליכה עד המקום.

olli3

New member
מנהל
רכבת יקרה באופן משמעותי ולא יותר מהירה. אם הנסיעה היא ביום ראשון בבוקר אז בכלל לא כדאי להתקרב לרכבת בשום פנים ואופן. מרכבת מרכז לוקחים קו 380 עד ת.מ באר שבע (או רכבת לבאר שבע מרכז אם אז מתעקשת) ומשם נסיעה קצרה בקו 13 או 31 עד העצמאות/הרצל. אופציה נוספת היא לרדת מהאוטובוס בתחנה של קניון הנגב (תחנת הורדה חמישית בבאר שבע) ומשם כרבע שעה הליכה עד המקום.
הדגשה 13/31 מטרודן!!
לא להתבלבל עם 31 של אגד תעבורה. את 13/31 לוקחים מהמסוף שבים תחנת הרכבת לבין המרכזית עצמה. בעקרון כמעט כל הקווים נוסעים דרך העיר, אך 31/13 עוצרים הכי קרוב. העצמאות/הרצל זה תחנת הפיקוד/משטרת באר שבע לא הרבה בארשבעים יודעים את שמות הרחובות בעיר. אני אישית לא הייתי מחכה עם 31 ו13 כרגע יצאו. אפשר באותה מידה את קווים 3,4/8/24 שעוצרים 3 דקות הליכה יותר.

משה343

New member
מתחנת הקניון אפשר לקחת קו 12, שקודם נכנס.....
לעיר העתיקה ומוריד בכיכר ליד פלאפל אסולין.

olli3

New member
מנהל
מתחנת הקניון אפשר לקחת קו 12, שקודם נכנס.....
לעיר העתיקה ומוריד בכיכר ליד פלאפל אסולין.
וגם 18 ו24
ביחד תדירותם מעולה, אופצה עדיפה בעיני על נסיעה דרך השוק וכל הפקקים שיש שם עם כל השיפוצים. ברחוב הרצל יש הרבה פחות פקקים.

scooby5

Member

לדעתי, עדיף באוטובוס
קו 380 של אגד תעבורה/מטרופולין מרכבת מרכז לתחנה מרכזית ב"ש (יותר מהיר וזול מהרכבת). משם יש לקחת קו פנימי של מטרודן (כמעט כולם עוברים בסביבת רח' האבות במרחקי הליכה שונים - לא נראה לי שיותר מעשר דקות הליכה). בכל מקרה, כדאי שתמתיני עד שנציג דרומי ייתן הכוונה והמלצה מדויקות יותר בתוך באר שבע.

תודה! אבל עוד שאלה - קו 380 כתוב באתר אגד ..
שהוא מתחיל את המסלול מ"מתחם ארלוזורוב - מסוף/דרך נמיר/בית רסיטל" אני מתכוונת להגיע לרכבת מרכז שנמצאת בין ר"ג לת"א.... זה נקרא "מתחם ארלוזורוב"? איפה אמצא את התחנה שלו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה