שרשור הכוונה ומודיעין 31/12

מצב
הנושא נעול.

ƒire

New member
רשום החלפה: ת"א מרכז, בנימינה...

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
זאת אומרת שאני צריך להחליף בשתי התחנות או אפשרות להחליף באחת מהן? רכבת מחוף הכרמל לב"ש מרכז. תודה מראש ושנה טובה לכולכם!

קובי לו

New member
תחליף בת"א בלבד !

זאת אומרת שאני צריך להחליף בשתי התחנות או אפשרות להחליף באחת מהן? רכבת מחוף הכרמל לב"ש מרכז. תודה מראש ושנה טובה לכולכם!
תחליף בת"א בלבד !
או בסבידור (מרכז) או בשלום או בהגנה. אל תחליף בבנימינה לבאר שבע. רק בת"א.

אמנון אלבז

New member
מנהל
בבקשה- איך מגיעים מכפר סבא

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
למודיעין בימי שישי ? בתודה מראש.

קובי לו

New member
רכבת מכפ"ס/הוד"ש עד סבידור

למודיעין בימי שישי ? בתודה מראש.
מה שנקרא ת"א מרכז (או ארלוזורוב/רכבת צפון/מסוף 2000) ומשם קו אוטובוס למודיעין. נדמה לי שהקו יוצא ממרכז ה"כיכר" (שסביבה יש את הכביש הטבעתי, פחות או יותר מול שירותי טרום טיסה של אל על).

אמנון אלבז

New member
מנהל
תודה רבה על התשובה המהירה.

מה שנקרא ת"א מרכז (או ארלוזורוב/רכבת צפון/מסוף 2000) ומשם קו אוטובוס למודיעין. נדמה לי שהקו יוצא ממרכז ה"כיכר" (שסביבה יש את הכביש הטבעתי, פחות או יותר מול שירותי טרום טיסה של אל על).
תודה רבה על התשובה המהירה.
חן חן תמיד אני מופתע שוב מהשרות הנהדר הזה.

shirazlovemor

New member
זקוקה לעזרה דחופה בבקשה

זקוקה לעזרה דחופה בבקשה
איך מגיעים מכפר סבא לשלישות הראשית בר"ג? זה למחר... תודה מראש.

ארזS

New member
עולים בכפר סבא על קו 567

זקוקה לעזרה דחופה בבקשה
איך מגיעים מכפר סבא לשלישות הראשית בר"ג? זה למחר... תודה מראש.
עולים בכפר סבא על קו 567
ויורדים בתחנה ליד מכון מור בבני ברק. משם הולכים ברגל בערך 5-10 דקות תלוי בקצב שלך. זה לא רחוק.

shirazlovemor

New member
תודה אבל

עולים בכפר סבא על קו 567
ויורדים בתחנה ליד מכון מור בבני ברק. משם הולכים ברגל בערך 5-10 דקות תלוי בקצב שלך. זה לא רחוק.
תודה אבל
הבנתי שיש אפשרות לרדת בתחנה יותר קרובה? ברח' ז'בוטינסקי ברמת גן? העניין הוא שיש מספר' תחנות על רחוב ז'בוטינסקי ידוע לך אולי?

ארזS

New member
ידעתי שהשאלה הזאת תגיע...

תודה אבל
הבנתי שיש אפשרות לרדת בתחנה יותר קרובה? ברח' ז'בוטינסקי ברמת גן? העניין הוא שיש מספר' תחנות על רחוב ז'בוטינסקי ידוע לך אולי?
זאת התחנה הכי קרובה והיא נמצאת על ציר ז'בוטינסקי, רק שבקטע הזה ז'בוטינסקי שייך לבני ברק בערך 100 מטרים לפני שעובר לשליטת רמת גן... יורדים בתחנה, הולכים קדימה עד לרמזור שבפינת רח' בן גוריון, חוצים שמאלה לבן-גוריון וממשיכים בבן גוריון עד שרואים את השלישות מצד ימין. בטח שידוע לי אחרי שגרתי שם 36 שנים...

shirazlovemor

New member
תודה רבה רבה לך! ../images/Emo13.gif

זאת התחנה הכי קרובה והיא נמצאת על ציר ז'בוטינסקי, רק שבקטע הזה ז'בוטינסקי שייך לבני ברק בערך 100 מטרים לפני שעובר לשליטת רמת גן... יורדים בתחנה, הולכים קדימה עד לרמזור שבפינת רח' בן גוריון, חוצים שמאלה לבן-גוריון וממשיכים בבן גוריון עד שרואים את השלישות מצד ימין. בטח שידוע לי אחרי שגרתי שם 36 שנים...
תודה רבה רבה לך!

רשמתי את כל מה שאמרת לי. זה בטוח יעזור לי מחר!

קובי לו

New member
יש תחנה יותר קרובה, מול משטרת ר"ג

תודה אבל
יש תחנה יותר קרובה, מול משטרת ר"ג
(מרחב דן של מ"י). המקום נקרא, זה שמול המשטרה, בשם ככר גרונר. חוצים את הכביש ומגיעים לרח' יוסף הגלילי (10 מ' מערבית לבניין המשטרה). זהו רחוב אלכסוני קצר המוביל עד לש"ג של השלישות (לש"ג המשני שברח' קריניצי). תחנת המשטרה זו תחנה אחת אחרי מכון מור.

ferenz

New member
קווים מעזריאלי דרומה על בגין...

קווים מעזריאלי דרומה על בגין...
אבקש את עזרכתם באיתור קווי דן העושים דרכם מהתחנה בעזריאלי על בגין לכיוון דרום. תודה מראש

מצב
הנושא נעול.
למעלה