שרשור הכירות

../images/Emo41.gifשרשור הכירות../images/Emo41.gif

על מנת שנכיר יותר טוב
שם: גיל: איזור מגורים: עוסק בתקשורת- כן/לא אם כן- פרט/י
עיתון מועדף: אתר חדשות מועדף: עיתונאים מוערכים: ולסיכום- עולם התקשורת בעוד 20 שנה יהיה......

../images/Emo11.gif

שם: מרינה גיל: 17 איזור מגורים: דרום עוסק בתקשורת- כן
אם כן- כתבת ב-"העיר-כאן דרום","העיר נוער", אתר "כנסת צעירה", החל מהשבוע כתבת באתר "מקום", ומנחה בתוכניות אקטואליה לנוער
עיתון מועדף: כאן דרום (כי ככהזה כשעובדים בעיתון
), וכמובן ידיעות והארץ אתר חדשות מועדף: YNET עיתונאים מוערכים: מעריכה את כולם ולו בגלל שהם שורדים במקצוע הזה
לסיכום- עולם התקשורת בעוד 20 שנה יהיה...... אני רוצה להאמין שיהיה הרבה יותר "פתוח", פחות צהוב ועדיין ימשיך להיות תחרותי עם הדגש על עיתונות מודפסת

MRJ1

New member
../images/Emo40.gif איתי

שם: איתי גיל: אוטוטו 21 איזור מגורים: השרון הצפוני עוסק בתקשורת:
כתב בעיתון 'גפן'. בעברי, כתב בעיתון הנוער של אור עקיבא עיתון מועדף: ידיעות אחרונות, מעריב והארץ (משתנה במהלך השבוע
) ........ אתר חדשות מועדף: YNET ואחריו NRG עיתונאים מוערכים: דליה מזורי, נחום ברנע, אמירה לם לסיכום- עולם התקשורת בעוד 20 שנה יהיה...... תקשורתי מתמיד ואני מקווה גם מודפס בהרבה יותר נייר ממוחזר

smile2life

New member
../images/Emo69.gifנעים להכיר

שם: מני דרבנר גיל: 32 וקצת עודף איזור מגורים: תל אביב עוסק בתקשורת: כן - מנהל את פורטל התנדבות בישראל ומנסה לדברר, ללא הצלחה את המועצה הלאומית להתנדבות בישראל (ע.ר) והכל בהתנדבות מלאה. בעוד 20 שנה, אם ישאר עולם.... כאשר נגיע לגשר נעבור אותו....

אוקי

שם: ולדי גיל: 24 מגורים: ירושלים ומרכז הארץ (נע ונד בין הדירה בבירה לבין בית ההורים) עוסק בתקשורת: כרגע מעט מאוד פירוט: כתבתי ב"רייטינג" ובעוד אינספור אתרי אינטרנט שכתבתי בהם לעתים כתבה אחת, לעתים הרבה יותר. כרגע מנהל את הבלוג "רייטינג רמזורים" שעוסק בעיקר בתקשורת ואקטואליה, אבל לא רק. עיתון מועדף: הארץ אתר חדשות מועדף: TheMarker עיתונאים מוערכים: נתן זהבי, סייד קשוע, יגאל סרנה עולם התקשורת בעוד 20 שנה יהיה, ככל הנראה, בדיוק אותה ביצה כמו שהוא היום. אולי הנפשות הפועלות יתחלפו קצת, אולי המדיום יתחלף, אבל הביצה והברנז'ה לעד יישארו...

../images/Emo152.gif

שם: טל גיל: 17 איזור מגורים: דרום עוסק בתקשורת- כן פרט: כותב טור למקומון עיתון מועדף: מהדורת הסופ"ש של מעריב וידיעות באותה מידה אתר חדשות מועדף: Ynet עיתונאים מוערכים: יהונתן גפן, רענן שקד, דן מרגלית ולסיכום- עולם התקשורת בעוד 20 שנה יהיה: ממחושב ב 98 אחוזים

NNT1

New member
נעים מאוד:)

שם: מאיה גיל: 19 אזור מגורים: נתניה עוסק בתקשורת-כן. כתבת של וואלה (ZONEׂ), הבמה המרכזית ומגזין אופנה תל אביבי סטריט. עיתון מועדף: ישראלי-הכי פשוט הכי בתכלס. אתר חדשות מועדף-וואלה. אבל אולי אני לא אובייקטיבית :) עיתונאים מוערכים: יעקב איילון, איתי אנגל. עולם התקשורת בעוד 20 שנה-עולם מהיר, מודרני האנטרנט יככב הרבה יותר.

snea

New member
טוב, אז ככה... ../images/Emo13.gif

שם: רני. גיל: 19. אזור מגורים: נהריה. עוסק בתקשורת: כן - מעבר לכתיבת מכתבים לעיתונים וטוקבקים, ומעבר לפרסום מאמרים ב"ערוץ 7" (לא "בשבע"!), בעוד חודש אני מתגייס לקורס כתבים ומשם בתקווה ל"במחנה". עיתון מועדף: "מקור ראשון", אבל כיומון? אני מניח ש"הארץ". אתר חדשות מועדף: אין כל כך, אבל וואלה! הוא זה שאני נכנס אליו מתוך הרגל:) עיתונאים מוערכים: איתן הבר, אורי דן, אביב לביא, אורי אליצור, רזי ברקאי. עולם התקשורת בעוד 20 שנה: במקום לשבת על מחשב, הכל יהיה מועבר ישירות למוח. עיתונים ישארו עד אז (חסר להם שלא!).

טוווווב....רק בערך

שם:אריאל גיל:21 בקרוב איזור מגורים:מרכז עוסק בתקשורת- כן/לא-יותר מתעסק מאשר עוסק. אם כן- פרט/י -מעדיף שלא כרגע מסיבות אישיות אבל יש קשר ישיר. עיתון מועדף:ידיעות אתר חדשות מועדף:כולם בסדר מבחינתי עיתונאים מוערכים:נחום ברנע,בן כספית

גמאני ...../images/Emo13.gif

שם: הילולה גיל: 28 .. (מה? אני הכי "גדולה" כאן?) א.מגורים: כרגע ראשון לציון עוסק בתקשורת: כן וכן פירוט: המממ אולי בהמשך עיתון מועדף: כולם סבירים, מעדיפה את הארץ אתר חדשות: בדר"כ Ynet (די מתוך הרגל) עיתונאים מוערכים: יש כמה אבל בואו נשאיר את הסעיף הזה ריק ..

אני לא בטוחה לגבי ה"הכי רצינית"... ../images/Emo13.gif

הקשר שלי הוא ישיר ודי הדוק בוא נגיד שזה פרט שולי ולא הכי מעניין

marco star

New member
../images/Emo38.gif פורום על עיתונות... איזה נחמד!

שם: רביב גיל: 17 אזור מגורים: המרכז עוסק בתקשורת: לא. אלא אם בלוג שבקושי מתעדכן נחשב.
עיתון מועדף: ידיעות אחרונות, פשוט כי המשפחה שלי קונה אותו בשישי, וגם מעריב לנוער כשיוצא אתר חדשות מועדף: Ynet עיתונאים מוערכים: רונן ברגמן, בוקי נאה עולם התקשורת בעוד 20 שנה יהיה עם המון מחסומים שהוא עשה לעצמו, כמה רסנים, ואם כבר, גם קולר ורצועה... בקיצור יימאס מעיתונות חופשית מדי, רוצים קצת עמימות ישנה וטובה! בעיקר באמצע מלחמות.

נעים מאוד ../images/Emo45.gif

שם: מצטער. לא חושף. גיל: 25. אזור מגורים: מרכז עוסק בתקשורת: עדיין לא, אבל עובד על זה. עיתון מועדף: האמת המרה היא שבשנתיים האחרונות אני בקושי קורא עיתונים, רק מתעדכן באינטרנט... אתר חדשות מועדף: Ynet עיתונאים מוערכים: לא עולים לי כרגע עיתונאים ספציפיים... עולם התקשורת בעוד 20 שנה: פחות או יותר כמו עכשיו, רק עוד יותר שטחי ריקני ומהווה מעיין זרוע של אימפריאליזם תרבותי אמריקני

Blink marketing

New member
אהלן אהלן

עומר רוזן חי ברמת גן, עד כמה שניתן להגדיר את זה כחיים. מנהל מח' תוכן בחברת אינטראקטיב ומנהל את פורום לימודי תקשורת אין עיתון מועדף, אבל מעדיף לקרוא עיתוני כלכלה. אין אתר חדשות מועדף, משתדל לקרוא מספר אתרים ישראלים ולפחות אחד מחו"ל בכל יום. העיתונאי המוערך הוא זה שעכשיו מסיים לימודי תקשורת ועדיין לא נתקל בקשיי האתיקה היומיומיים. עולם התקשורת בעוד 20 שנה יהיה מעניין הרבה יותר. בהנחה שיהיה פה באמת עולם עוד 20 שנה.

idc

New member
נעים גם לי

שרון אסולין 30+ השרון מנהלת תוכן אתרי האינטרנט של הבינתחומי הרצליה, מנהלת פורומים למתעניינים בלימודי משפטים ותקשורת באתר לימודים בקושי קוראת עתונות מודפסת, אבל אם כן אז את העתון של המדינה, בעיקר מתעדכנת מאתרי חדשות, המועדף עלי הוא YNET אוהבת לקרוא את ברנע, שיפר, לפיד, רוזן וכספית (כל אחד וסגנונו) ולסיכום- עולם התקשורת בעוד 20 שנה יהיה כל כך לא מובן לי שאני ארגיש זקנה בטח...

R e A

New member
היי

שם: רע רוזן גיל: 18 איזור מגורים: גן יבנה עוסק בתקשורת: הייתי עורך עיתון בית ספר
בונה על זה לעתיד, למרות שוויתרתי על מיונים ל'במחנה' רק בשביל להיות תותחן נטחן. עכשיו די מתחרט על זה... עיתון מועדף: שבעה ימים, בלייזר אתר חדשות מועדף: וואי נט עיתונאים מוערכים: ממ לא מכיר יותר מדי.. החבר'ה של בלייזר מצחיקים אותי, כמו גם יאיר לפיד. אני לא כל כך עוקב אחרי מי שמעדכן אותנו בעניינים הפוליטיים, בעיקר כי זה מעצבן אותי. ולסיכום- עולם התקשורת בעוד 20 שנה יהיה, אם בכלל יהיה, הרבה פחות איכותי ומעניין, יותר צהוב ומגעיל. כסף יהיה קודם לאיכות...

למעלה