שרשור הכרות

i l0ve u

New member
../images/Emo41.gifשרשור הכרות../images/Emo41.gif

טוף אני לא יודעת אם כבר עשיתם שרשור כזה אבל מקסימום נעשה שוב.... אוקי שכל אחד יכתוב :
שם
תגידו קצת דברים על כרסטינה....מה אתם אוהבים בה?איזה שירים שלה אתם הכי אוהבים?מה אתם חושבים על המייקאובר שלה?.............
מממ ספרו קצת על עצמכם ועל איך הגעתם לפורום... טוף יש לי משימה בשביל כולכם {וואוו כאילו כמה יש פה} המטרה שלכם זה לפרסם את הפורום היבש הזה!!!!!!!!!!!! כנסו לכל פורום שיש ותפרסמו אוקי??כל מי שמוכן שירשום או יעשה סימן בכותרת {
/
....}שאווינג?? טוף אני יתחיל בהכרות חח
שם: בר
אזור התנחלות:כפר יונה -ליד נתניה {מוכר למישהו?}
דברים על כריסטינה: יש לה קול מדהיםםםם היא ממש מדהימה אני כעיקרון לא הכי מעריצה שלה אבל אני מאוד אוהבת אותה והיא נראית מעולה -היא ממש מהממת ויש לה קול מדהים-וגם שירים יפים.....
על עצמי?? ממממ אין לי הרבה מה לספר אבל הגעתי לפורום-נועה הביאה לי ת'כתובת חח.... אז יאללה אני מתחילה ב"מבצע הפרסום של הפורום" מקקוה שגם אתם!!!!!!!

GlitterKitten

New member
אניייי

שם: ירדן גיל: 15 (כמעט) אזור התנחלות: עכו דברים על כריסטינה: מדהימהההההה!!! הורסת! מוסיקה ענקית! קול מהממם! שיא השלמות על עצמי: אמממ אני אוהבת מחשביםפ ספורט ומוסיקההההההההההה (והרבה)

slave4brit

New member
אני...

שם: אסי אזור: חולון על כריסטינה: האישה הכי אמיתית שיש!!! גיל: 17 (כמעט)

Devilish Angel

New member
אני... חדשה

שם: עדי גיל: 15 וחצי מיקום: הרצליההההה כריסטינה: טוב זה יכול להיות ארוך.... כי אני ממש אוהבת לדבר... אבל נאי אנסה לקצר. אני תמיד אהבתי את כריסטינה, לפני אחרי השינוי..... הכל מתאים לה. לדעתי יותר מתאים לה לשיר רוק ואופרה... השיר ג'יני אין אה בוטל היה בריטני מידי.... יותר מתאימים לה שירים שהיא משקיעה את הקול והנשמה שלה.... כמו.. טוב יש מלאאא. אחד השירים שאני מאוד אוהבת משלה זה: The Voice Within מהדיסק החדש... האו ממש מדבר אליי... וגם הנימה האופטימית שלו מתאימה לאופי... טוב אני אפסיק להתפלצף...

../images/Emo26.gifאני!!!../images/Emo36.gif

שם: ליאת גיל: עוד חודשיים 15 מיקום: ת"א כריסטינה: היא פשוט מדהימה! מכל הבחינות! היא יפהיפיה! יש לה את הקול הכי יפה! השירים שלה פשוט מהממים!!! היא פשוט מלכה! השירים שלה שהכי אהבתי הם: dirty, beautiful, fighter ועוד הרבה...

שחכתי... על עצמי...

אז... אני חולה על מוסיקה במיוחד על כריסטינה ואבריל שהן הזמרות האהובות עליי... אני גם מכורה למורדים!! (מחלה קשה...) חולה על טלנובלות... וזהו...

אני חושבת שאני ואת נסתדר... ../images/Emo140.gif../images/Emo8.gif

גם אני חולה עם אבריל וכריסטינה אלה שתי הזמרות הכי אהובות עליי בעולם!!!
וגם אני רואה המורדים... אמנם בערוץ 10 אבל היו דברים מעולם... חחח

lizaliz

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo107.gif

שם: ליזה (תקראו לי ליז)
אזור התנחלות: י-ם
כריסטינה: אני מתה עליה... השירים שלה באים מהלב, ולא סתם מילים שכתבו כמה אנשים שלא קשורים אליה בכלל...
ילדה חמוטה (לדעתי) בעלת עיניים כחולות ושיער בלונדיני-שטני (לא משקרת)... מוסיפה תמונה שלי כשהייתי קטנה

BaR ReFaEli

New member
אני../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

אני חדשה!!! שם: קרן גיל: עוד חודשיים 14 אזור התנחלות: ראשל"צ כריסטינה: פשוט מדהימה! היא מהממת ויש לה את הקול הכי יפה ששמעתי בחיים שלי! אני אוהבת את כל השירים שלה אבל הכי הכי את beautiful על עצמי: טוב, אז אני מעריצה את בר רפאלי (כמו שבטח שמתם לב...), מעריצה את המורדים, וזהו...

אני ../images/Emo3.gif

שם:הדר
אזור התנחלות: חיפה
דברים על כריסטינה: תאמת, יש לה קול מהמם ויש לה כישרון ענקיייי!! והיא די כוסית **מסתתרת מאחורי המסך** ואני חושבת שהשינוי שלה קצת מוגזם. אבל זה עדין לא משנה את זה שיש לה קול מ-ה-מ-ם-!-!-!
לספר משהו על עצמי: בואו נראה. אני מעריצה של אן סינק (מודה!!), חולה על ג'יי סי. האמת שתמיד אהבתי את כריסטינה...אבל לא ממש. יעני (חחח) בחיים אני לא יתלה פוסטר שלה..או יחפש חומר. אני סתם חושבת שיש לה קול יפה ואני ימשיך להאזין לה
טוב...מה עוד אני יכולה להוסיף? תשאלו ואני בשמחה יענה
דרך אגב...אני חדשה פה.

למעלה