שרשור הניחושים

me123

New member
../images/Emo41.gifשרשור הניחושים../images/Emo41.gif

למי הצבעתם? זה בשרשור הקודם
1. מה יהיה שיר השנה? 2. מקום שני: 3. מקום שלישי: 4. זמר השנה - 5. זמרת השנה - 6. הרכב השנה - 7. תגלית השנה - 8. השיר הגרוע של השנה - משהו להוסיף ששכחתי...

limors2

Active member
ננחש.

1. מה יהיה שיר השנה?טיק טוק
אבל אני עוד מקווה לבאד רומאנס 2. מקום שני:באד רומאנס? 3. מקום שלישי:אין לי מושג, אני לא זוכרת את הרשימה
קליפורניה גירלס אולי? 4. זמר השנה - קניה ווסט? 5. זמרת השנה - ליידי גאגא! ויש חשש לקייטי פרי 6. הרכב השנה - וואן רפאבליק? אני לא זוכרת מי מועמדים. 7. תגלית השנה -ג'סטין ביבר או ברונו מארס. או אולי קישה? 8. השיר הגרוע של השנה -טיק טוק!!!!

me123

New member
האם מישהו יוכל להקליט לי את המצעד??../images/Emo2.gif

כי יש סיכוי טוב שלא אשתחרר בשביל זה
1. טיק טוק. אין ספק(והלוואי שאני טועה
) 2. Need You Now למרות שלא בא לי
3. ברונו מארס. ועוד שירים שיכולים להיות: פאייר פלייז, באד רומאנס, אלחנדרו. לדעתי כל השירים האלה יהיו ב-10 הגדולים. 4. הלוואי שדייויד גואטה... אבל בטח יהיה מישהו אחר
למרות שלדוד היה הכי טוב
5. ליידי גאגא! אני לא חושב שקייטי פרי בכלל מאיימת עליה. היחידה שמאיימת זו ריהאנה שגם אצלה רוב השירים היו מקום 1. 6. וואן רפאבליק, מארון 5, לינקין פארק. לדעתי לינקין יקחו. 7. אין לי שמץ
כנראה קישה. 8. בייבי יזכה! כמעט בטוח!

TheRasmus

New member
לא הצבעתי עדיין

אבל אפרסם את ההימור שלי למצעד שמתי לב שהפיקו לקח ממצעד העשור ועשו הפעם רשימה אקראית. בהתאם לכך ההימור שלי השתנה קצת מהפעם הקודמת:
1-10 Russian Roulette / RIhanna Bad Romance / Lady Gaga Tik Tok / Kesha Need You Now / Lady Antebellum All The Right Moves / OneRepublic Fireflies / Owl City Only Girl (In The World) / Rihanna Alejandro / Lady Gaga Meet Me Halfway / Black Eyed Peas Wonderful Life / Hurts 11-20 Love The Way You Lie / Eminem Feat. Rihanna California Gurls / Katy Perry Feat. Snoop Dogg Airplanes / B.O.B Feat. Hayley Williams Billionaire / Travis McCoy feat. Bruno Mars Telephone / Lady Gaga Feat. Beyonce Somebody To Love Me / Mark Ronson feat. Boy George Empire State Of Mind / Jay-Z Feat. Alicia Keys You Lost Me / Christina Aguilera Wavin' Flags / K'naan Misery / Maroon 5 21-30 Just the Way You Are / Bruno Mars If We Ever Meet Again / Timbaland Feat. Katy Perry Hey Soul Sister / Train Club Can't Handle Me / Flo-Rida feat. David Guetta Stereo Love / Edward Maya & Vika Jiguline Teenage Dream / Katy Perry Alors On Danse / Stromae Forget You / Cee Lo Beautiful Monster / Ne-Yo Nothin' On You / B.O.B. Feat. Bruno Mars 31-40 The Catalyst / Linkin Park Shame / Robbie Williams & Gary Barlow When I'm Alone / Lissie Don't Tell Me That It's Over / Amy McDonald I Like The Way / Eddy Watta Replay / I-Yaz We Speak No Americano / Yolanda Be Cool & DCUP Crossfire / Brandon Flowers Rain / Mika Jungle Drum / Emilliana Torrini​
זמר - אמינם זמרת - ריהאנה להקה - לינקין פארק תגלית - קישה השיר הגרוע - Waka Waka

me123

New member
עם חלק מסכים...../images/Emo3.gif

זמר - לא. זמרת - ייתכן. מקווה שלא
כל השאר כן, חוץ משיר גרוע שאני כמעט בטוח שיהיה בייבי של ביבר. לגבי עשרת הגדולים - הכל כן חוץ מ- Wonderful life Only Girl Meet Me Halfway לדעתי Just The Way You Are יגיע הרבה יותר גבוה ממה שרשמת.

TheRasmus

New member
We Speak No Americano מועמד לשיר הגרוע?

כי אם כן הוא יתחרה חזק עם שאקירה. יכול להיות שAirplanes/California Gurls יהיו גם בטופ 10. אם הרשימה היתה לפי סדר הא"ב, אז אפילו הייתי בטוח בכך.

RC153

New member
../images/Emo26.gif

1. מה יהיה שיר השנה? טיק טוק 2. מקום שני: אולי גאגא או קייטי פרי (הלוואי קייטיייי) 3. מקום שלישי:גם גאגא או קייטי, מה שא יהיה שני P: 4. זמר השנה - אממ....אמינם ייבחר נראה לי.. אבל זמר השנה שלי ברנדון פלאוורס
מגיע לו ! 5. זמרת השנה - קייייייייייייייייטי 6. הרכב השנה - כנראה שלינקין ייבחרו אבל אמן מארון, במילא הם לא יהיו פה יותר ! 7. תגלית השנה - אממ או ליידי אנטבלום או קאשה או ג'סטין ביבר (לאא!) 8. השיר הגרוע של השנה - ביייביייי ביייבייי בייביי אוווווווווווווווווווווווווווו , כ"כ מגיע לו לזכות בזה !

למעלה