שרשור מסנג'ר וחיות אחרות

lestatgirl

New member
../images/Emo41.gifשרשור מסנג'ר וחיות אחרות../images/Emo41.gif ../images/Emo70.gif

אז אמ.. כן אחרי שהכרנו בשרשור הכרות יש לשמור על קשר בשרשור הזה..אז אמ.. כן..אני לא כ"כ טובה בדברים האלה פשוט חשבתי שהפורום צריך אחד ואני אגש לעיניין וזהו:
מסנג'ר:
סקייפ:
גוגל טוק:
מייספייס:
בלוג:
גבינה אהובה (זאת שאלת חובה..):
הערות(..לא לשלוח הודעות בין 2 ל-4 ,לא מנהלים שיחות על השיער של מת'יו בלאמי..):
תמונה של רוק סטאר שחקן משהו שנון או חיה אהובה (יש להתחשב בארכנופובים..) או אפילו של עצמך..: אז כן תענו אם בא לכם אולי תקבלו אמ.. אני כבר אסדר לכם משהו..

CitizenErased

New member
..../images/Emo13.gif

מסנג'ר: [email protected] ICQ: פיכסה IM: ?? אממ.. יש לי AOL
הנה: lalythesweet סקייפ: .. גוגל טוק: .. מייספייס: http://myspace.com/lalyil בלוג:
גבינה אהובה (זאת שאלת חובה..): אממממ אני אוהבת גבינות בכללי אם לומר את האמת. בעיקר יקרות כאלה. אני יכולה להיות מאוד פוש-ית כשבא לי. הערות(..לא לשלוח הודעות בין 2 ל-4 ,לא מנהלים שיחות על השיער של מת'יו בלאמי..): אבל אבל.. מאט!!
תמונה של רוק סטאר שחקן משהו שנון או חיה אהובה (יש להתחשב בארכנופובים..) או אפילו של עצמך..: טוב שמתי כבר תמונה עם 2 ההומואים ממיוז אז עכשיו נשים עם שני ההומואים מMCR... מי שאומר שהתמונה חרושה נחסם!!!!!!!

lestatgirl

New member
היו לי כוונות טובות בקשר למאט..

הוא אמר בראיון אצל גונזו שהוא היה נכנס מידי פעם לפורום מעריצים וראה שם דיונים על השיער שלו וטיפה נבהל עכשיו כשהוא יבוא לך למסנג'ר את באמת רוצה שהוא יבהל כשהוא ידבר איתן במסן?..

CitizenErased

New member
חחחחח

אני ידועה בפורומיוז הרשמי בתור זאת שתמיד יורדת על כמה שהוא מכוער
(והם טוענים שאני חושקת בו בהכחשה... אל תגידי לאף אחד שזה נכון) ואגב, הבן אדם מת על זה. הוא ממש מתלהב שNME שמו אותו בקטגוריה של SEXIEST MAN חח

lestatgirl

New member
כן הוא לא כזה יפה..

כאילו ברור שהוא נראה יפה אם מעמידים אותו ליד כריס ותוקעים את דום מאחורי מערכת תופים ומצילות שמסתירות אותו.. כאילו העיניים שלו שקועות מידי האף גדול ובכללי הוא פשוט מזכיר לי אישה בת 40+.. ונו בארור עד שמישהו אומר לו שהוא נראה טוב..(חולי נפש הפיצ'ר הכי טוב שלו זה האצבעות..) והשנה מי שהכין את הקטגוריות לפרסמי NME היה על סמים יותר מידי זמן אז אני לא מחזיקה מזה יותר מידי..

CitizenErased

New member
חחחחח תשמעי...

גם פיט מועמד להכי סקסי.. ועם כל הכבוד לפיט.. הוא לא סקסי. וגם ג'רארד ווי
אז בכלל!! חח אבל באראט מועמד, ובאראט כן סקסי.. ובכל זאת הצבעתי לבלאמי
יש משהו בבלאמי, אולי זה הכישרון.. הנוכחות שלו על הבמה.. המוזריות שלו חח לדעתי הוא יותר סקסי מדומיניק, דומיניק נראה כמו ילדה בת 10. ראיתי את מאט ממש קרוב אלי רק פעם אחת.. הוא חושב במכונית שהייתה פחות מ2 מטרים ממני.. היינו אני ו3 חברות שלי, הוא ישב באוטו ובהה בנו.. כשהמנהל המאוד סקסי שלהם (באמת אבל באמת סקסי) ישב לידו... ורק אז שמתי לב כמה אני נמשכת למאט. העיניים שלו, קשה לראות את זה בטלויזיה אבל הן מאוד בולטות וזה מוזר כי הן דיי קטנות אבל זה הדבר הראשון שאתה רואה. פשוט כחולות בוהקות כאלה ולא יכולתי להוריד ממנו את העיניים. ופייר, כשרואים אותו קרוב - הוא לא נראה רע. אני סתם נהנית לרדת עליו כי יש לו כל כך הרבה תמונות שבהם הוא נראה מזוויע...

lestatgirl

New member
איזה פרויקטט?!!

ואמ..למרות האכזבה שלי מהאחרון שלהם אני חושבת שמן הראוי מאט ידע שתמיד יהיה להם פינה חמה לשבת לראות קצת טלויזיה ולשתות שוקו אצלי בלב..

CitizenErased

New member
../images/Emo6.gif

http://forum.tapuz.co.il/museband "צעדים ראשונים", כתוב על זה גם בעדכון השבועי
בכל מקרה, הרעיון בינתיים הוא פרויקט הוידאו שאני מעבירה להם ולMCR, תמצאי לינקים כדי לקרוא על זה שם. תשתתפי! זה הולך להיות פצצה.

למעלה