שרשור מסנג'ר וחיות אחרות

CitizenErased

New member
חח אוי סורי..

התכוונתי חברה שלי מצרפת חח אני קוראת לה הצרפתיה שלי. היא מעריצה של ג'ארד כבר 5 שנים ותמיד חלמה לפגוש אותו.. ומלפני שנתיים היא גם התחילה להעריץ את מיוז וכשטסתי לצרפת בדצמבר הלכתי לחלק מההופעות של מיוז איתה והיא כל כך נהנתה שהיא חשבה לוותר על לראות את ג'ארד כדי לטוס לראות את מיוז שוב (כשהיא גם ככה רואה אותם בהמשך השנה כי הם באים לצרפת שוב, כרגיל) ואני הכרחתי אותה לא לוותר על 30STM חח אז בזכותי היא פגשה אותו פחח היא גם השיגה חתימה לאחותי, כפרעליה.

yaelrs

New member
הוו וול..../images/Emo192.gif

מסנג'ר: [email protected] ICQ: למרות שאני לא ממש נכנסת.. 223479444 גבינה אהובה (זאת שאלת חובה..): גבינה לבנה רגילה P: הערות(..לא לשלוח הודעות בין 2 ל-4 ,לא מנהלים שיחות על השיער של מת'יו בלאמי..): שיואו, השיער של מתיו כזה 100מם!!!!!1111#@%$%& חעחע תמונה של רוק סטאר שחקן משהו שנון או חיה אהובה (יש להתחשב בארכנופובים..) או אפילו של עצמך..: אני כזאת פאקינג גרופי ;[

chronophobia

New member

PATD

New member
בוהו

מסנג'ר:[email protected] ICQ:לא! איכס! IM:אין סקייפ:אין גוגל טוק:מזה? מייספייס:פה בלוג:נופ. גבינה אהובה (זאת שאלת חובה..):קוטג' הערות(..לא לשלוח הודעות בין 2 ל-4 ,לא מנהלים שיחות על השיער של מת'יו בלאמי..):להזדהות! תמונה של רוק סטאר שחקן משהו שנון או חיה אהובה (יש להתחשב בארכנופובים..) או אפילו של עצמך..: :(

OH. ../images/Emo60.gif

מסנג'ר: ask. ICQ: - IM: - סקייפ: - גוגל טוק: - מייספייס: www.myspace.com/ishay15 בלוג: - גבינה אהובה (זאת שאלת חובה..): בולגרית. הערות: - תמונה של רוק סטאר שחקן משהו שנון או חיה אהובה (יש להתחשב בארכנופובים..) או אפילו של עצמך..: * *~

Rose131

New member
אומ.

מסנג'ר:[email protected] ICQ:לא נכנסת אליו IM:הה? סקייפ:לא נכנסת אליו גוגל טוק:הה? מייספייס:אין בלוג:מי שרוצה יש מסרים וכאלה גבינה אהובה (זאת שאלת חובה..):הזאת עם הבית נו. הערות(..לא לשלוח הודעות בין 2 ל-4 ,לא מנהלים שיחות על השיער של מת'יו בלאמי..): אומ. תמונה של רוק סטאר שחקן משהו שנון או חיה אהובה (יש להתחשב בארכנופובים..) או אפילו של עצמך..:כמה מפתיע!
[איפה וילה? הנה וילה!] [אני מהזה אוהבת לשחק את זה עם האח הקטן שלי

מדHIMה

New member
עונה../images/Emo9.gif

ICQ:452688235 IM:אין סקייפ:לא זוכרת גוגל טוק:אין מייספייס:יש לי לא זוכרת גבינה אהובה (זאת שאלת חובה..):אהההההה יש איזה אחת שטעמתי בצרפת הערות:.......... תמונה של רוק סטאר שחקן משהו שנון או חיה אהובה (יש להתחשב בארכנופובים..) או אפילו של עצמך..: יש כמה קודם יש את ריאן ואת ויל ו..... עוד כמה

למעלה