שרשור פרק 1

idanoosh17

New member
../images/Emo41.gifשרשור פרק 1 ../images/Emo104.gif../images/Emo41.gif

הפרק הראשון של העונה מתחיל. שרשרו לכאן הכל על הפרק!

אחרי ההקרנה נט"ל תהיה כאן בפורום

בשל רגישות הנושא אנחנו נהיה כאן לענות על שאלות ולדון בתכנים שיעלו מתוך סדרת הדרמה.

MotheRonit

New member
ראיתם שבאתר יש תמונות מהאלבום המשפחתי

של כל דמות...אני יושבת פה עם פרצוף עצוב...זה פשוט דוקר בלב

חוצפה וחוסר רגישות

עם סיום הפרק הראשון אני חש תרעומת על קשת שעושה שימוש ציני בנושא כל כך רגיש ובתקופה כל כך לא הולמת. אני הייתי קורה להחרים את הסדרה שפוגעת במשפחת שליט ובכולנו

רומן14

New member
יו שהיה את החשמל הזה שם

קיבלתי גם חשמל ברגלים חשמל סטי כזה הרגשה מוזרה ברגל איזה מפחיד

yd33

New member
ניתן לסכם את הפרק במשפט הבא :

כגודל הציפיות , כך גם גודל האכזבה . לא נשארתי לראות אפילו עד סוף הפרק . העיקר , "קשת" טוחנים אותנו עם הפרומואים שלהם במשך חודשיים .

idanoosh17

New member
טוב.. איך מסכמים? ../images/Emo4.gif

הפרק הראשון קשה מאוד, לא שציפיתי לתוכנית קלילה- אבל אני לא בטוח עד כמה סדרה כזאת כבדה מתאימה לפריים טיים ערוץ 2. אין ספק שלראות את כל הפלאשבקים והקשיים שלהם יפעיל לחץ חברתי לקראת שחרור גלעד. במעבר בסוף התוכנית מהפלאשבקים והכבדות בשנייה אחת למונית הכסף מאוד מוזר.

MotheRonit

New member
בקשר למשפט האחרון-כיביתי את הטלוויזיה

אני לא מסוגלת לראות עכשיו מונית הכסף...אחלה סדרה...טוב לרייטינג-של מי? מצד אחד החיים נמשכים...ואולי זאת בדיוק הבעיה של המדינה הזאת... מצד שני...בואנה אני חיה בסרט...או שאולי לא? זה אקטואלי מדיי והיא אפשר לברוח מ"ומה אם...ומה עם..."?

אור2221

New member
האמת - הרבה דברים לא נראו לי אמינים

חסרה לי הכנה פסיכולוגית הרבה יותר מעמיקה למשפחות, ממש הפקירו אותם להתמודד לבד. למה לעזאזל גררו את האחות לשדה כדי שהיא תראה את כל המשפחות כשהיא מקבלת ארון? לבקש להם לשקר לאורי? בלי לקחת בחשבון שאולי השובים שלו סיפרו לו כבר לפני שנים נשמע לי חובבני ולא הגיוני להחריד. הנהיגה הביתה? אין סיכוי ולו קלוש שדבר כזה היה קורה. לנמרוד אין משפחה חוץ מאשה וילדים? אחים/הורים/דודים/בני דודים? האנשים שהיו אצלו בבית הם האנשים מהצבא? שהתעקשו לספר לו על נינט דווקא?

MotheRonit

New member
גם אני חשבתי על כמה מהנקודות שהעלת +

ושאותם ישר שיחררו בלי בדיקה אפילו על ידי רופא או ליווי נפשי ביממה הראשונה להם ו/או למשפחות....תמיכה מה לצפות...

MotheRonit

New member
בא לי להקיא...כל הפרק התהפכה לי הבטן

אני לא מעבירה ביקורת...אלא פיזית...צמרמורת אחת ארוכה...והיו קטעים שפשוט בהיתי בטלוויזיה ולא יכולתי שלא לחשוב על... אגיב בהמשך כשאצא מההלם:(

igor p1

New member
דעות על הפרק

פרק מרגש מאוד ,שגורם לחשוב על החטופים שחזרו חיים ועל המשפחות שלהם ועל צורת ההתמודדות שלהם(הן של המשפחות והן של החטופים עצמם). אמורה להיות סדרה אחת הטובות והמעניינות שהיו במדינה שלנו. הקטעים של הכמעט יחסי מין והקרירות של הילד כביכול לאבא שלו ,ומי האיש הזה רגעים מצמררים. רף הציפיות מהסדרה גבוה ,ובנוסף מה שראוי לציון זה שמשבוע הבא הסדרה תתחיל 21:45 כי לפני תהיה תכנית של חיים הכט לפי מיטב ידיעתי.

MrHyde1

New member
לא אהבתי

היה ארוך ומעייף. למרות שקשה לדעת מה היא הצורה והדרך בה אנשים יגיבו לסיטואציה כה מורכבת, הייתי רוצה שילכו יותר רחוק וקיצוני, המון תגובות היו לא אמינות או הגיוניות. כמו למשל שהודיעו למילי אביטל (אני משתמש בשמות השחקנים, כי אני לא זוכר את שמות הדמויות) על חזרתו של ישי גולן, והתגובה הכמעט ראשונית שלה הייתה הדאגה על כך שבגדה בו, כביכול, עם אחיו. תגובה נוספת הייתה של הילד של יורם טולדנו, הוא טען שהוא לא מביע כלפיו שום רגש כי הוא לא מכיר אותו, נו באמת.. בסה"כ, הסדרה לא הצליחה להוציא ממני את הרגש שציפיתי שהיא תוציא, ונשארתי קצת אדיש כלפיה.. יכול להיות שזה בגלל הרלוונטיות והרגישות של הנושא.

כמה מחשבות על הפרק הראשון בסדרה

מכיוון שמדובר בכמה נושאים שונים (אבל קשורים), אני אפתח כל נושא בהודעה נפרדת מתחת להודעה זו.

למעלה