שרשור שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.
איזה קו יש מת"א לחוף ראשון?

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
אני צריכה היום בלילה (בסביבות 11) מעזריאלי או מהתחנה המרכזית..

eliranri

New member
איך אני חוזר מסינמה סיטי לראשל"צ?

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
בפורום פה אמרו לי שכדי לנסוע לסינמה סיטי אני צריך לקחת קו 129 של דן עד לדיזנגוף ומדיזנגוף לקחת קו 90 עד לסינמה סיטי אבל בחזרה מה אני עושה? איפה יש תחנות לכיוון חזרה מהסינמה סיטי? תודה רבה למי שיעזור

asafasher1

New member
ת"א ווינגייט...601?

גלישה נעימה
ת"א ווינגייט...601?
אני גר בחולון אני נוסע לתחנה המרכזית ואז עם 601 נכון? קיבלתי שוברים כאלה בזימון שלי ליום סיירות אבל בשוברים האלה יש רק פעם אחת אגד לכל צד...ואני צריך 2 אגד בהלוך...אז מה לעשות?

כרטיס חופשי חודשי

גלישה נעימה
כרטיס חופשי חודשי
האם יש כרטיס חופשי חודשי בקו ת"א-הרצליה? מה האופציה הכי זולה מבחינת כרטיסיות - רכבת או אוטובוס? איפה בכלל קונים כרטיס חופשי חודשי? איפה אפשר לקבל פרטים על חופשי חודשי בתוך ת"א? תודה מאזרח חדש במרכז...

yaya101

New member
הרצליה-בצרה

גלישה נעימה
הרצליה-בצרה
איך אני מגיע באוטובוב מהרתליה למושב בצרה??

madshina

New member
עזרה בבקשה

גלישה נעימה
עזרה בבקשה
שלום, מישהו יכול לעזור לי? אני צריך להגיע בימים שני וחמישי מהמסוף תחבורה ציבורית ביבנה לאיזור של קניון רוטשילד בראשל"צ בשעה (עד 17:00 להגיע). חיפשתי באגד וקונקס ולא מצאתי משהו. מישהו יכול בבקשה לעזור לי לדעת איך אני מגיע? טלפון של מוניות שירות שמגיעות גם יעזור. תודה

אני לא יודע מה שעות הפעילות שלו

אני צריכה היום בלילה (בסביבות 11) מעזריאלי או מהתחנה המרכזית..
אני לא יודע מה שעות הפעילות שלו
אבל מתחנה מרכזית ישנה בת"א יש את קו 83 של אגד שמגיע קרוב לחוף ראשל"צ.

חריש

New member
על כביש החוף לכיוון דרום

בפורום פה אמרו לי שכדי לנסוע לסינמה סיטי אני צריך לקחת קו 129 של דן עד לדיזנגוף ומדיזנגוף לקחת קו 90 עד לסינמה סיטי אבל בחזרה מה אני עושה? איפה יש תחנות לכיוון חזרה מהסינמה סיטי? תודה רבה למי שיעזור
על כביש החוף לכיוון דרום
אם אני זוכר טוב, יש גשר מהרב מכר לצד השני של כביש החוף, ושם אפשר יש תחנה של קו 90.

fireman

New member
כשתגיע לוינגייט תציג להם את

ת"א ווינגייט...601?
אני גר בחולון אני נוסע לתחנה המרכזית ואז עם 601 נכון? קיבלתי שוברים כאלה בזימון שלי ליום סיירות אבל בשוברים האלה יש רק פעם אחת אגד לכל צד...ואני צריך 2 אגד בהלוך...אז מה לעשות?
כשתגיע לוינגייט תציג להם את
הקבלות של הנסיעה באוטובוס ותקבל החזרי נסיעות בוינגייט עצמו יתנו לך תלושי נסיעה נוספים בכדי לחזור בכל מקרה תיקח איתך כסף כי יכול להיות שיגידו לך שתשלם ותקבל החזרים.

תעריפים

כרטיס חופשי חודשי
האם יש כרטיס חופשי חודשי בקו ת"א-הרצליה? מה האופציה הכי זולה מבחינת כרטיסיות - רכבת או אוטובוס? איפה בכלל קונים כרטיס חופשי חודשי? איפה אפשר לקבל פרטים על חופשי חודשי בתוך ת"א? תודה מאזרח חדש במרכז...
תעריפים
אין עדיין כרטיס חופשי חודשי בין ת"א להרצליה, החלופה הטובה ביותר באוטובוס היא כרטייסת קוד 2 ,שאותה רוכשים אצל הנהג. ברכבת נסיעה בודדת בין ת"א להרצליה עולה 7.5 ש"ח כרטסיית 12 נסיעות עולה 75 ש"ח וכרטיס חופשי חודשי עולה 195 ש"ח. באוטובוס כרטיביית 11 נסיעות (למבוגר כמובן...) עולה 52 ש"ח. חופשי חודשי בת"א תקף לאזורים : ת"א - רמת אביב - עבר הירקון צפון.מורשה-גלילות - גבעתיים - בני ברק - ר"ג. עד כביש גהה - צומת גהה - גבעת שמואל ואנו' בר אילן. תקף כמובן לכל הקווים באזורים אלו ומחירו 196 ש"ח.

sannis

New member
קו 282 של קונקס

עזרה בבקשה
שלום, מישהו יכול לעזור לי? אני צריך להגיע בימים שני וחמישי מהמסוף תחבורה ציבורית ביבנה לאיזור של קניון רוטשילד בראשל"צ בשעה (עד 17:00 להגיע). חיפשתי באגד וקונקס ולא מצאתי משהו. מישהו יכול בבקשה לעזור לי לדעת איך אני מגיע? טלפון של מוניות שירות שמגיעות גם יעזור. תודה
קו 282 של קונקס
קו 282 של קונקס ל ת.מ. חדשה ראשל"צ ומשם קו 11 של אגד עד משביר

urilei

New member
גם קווים

קו 282 של קונקס
קו 282 של קונקס ל ת.מ. חדשה ראשל"צ ומשם קו 11 של אגד עד משביר
גם קווים
85 ו-5 מגיעים לתחנה המרכזית הישנה שהיא במרחק הליכה של פחות מ-5 דקות מהקניון. גם 14 ועוד כמה מגיעים אבל הם עושים סיבוב יותר ארוך לגבי הקווים האלה וגם אלה שצויינו קודם - וודא איתם שהם נוסעים למזרח העיר (לקניון רוטשילד) ולא למערב (לקניון הזהב / תל אביב)

ה2

New member
יש גם קו 5 שיוצא מצומת רעננה מספר

הרצליה-בצרה
איך אני מגיע באוטובוב מהרתליה למושב בצרה??
יש גם קו 5 שיוצא מצומת רעננה מספר
פעמים ביום. כדאי להסתכל באתר אגד לבדוק את השעות.

846

Active member
הקוד בין הרצליה לת"א באגד הוא 4

תעריפים
אין עדיין כרטיס חופשי חודשי בין ת"א להרצליה, החלופה הטובה ביותר באוטובוס היא כרטייסת קוד 2 ,שאותה רוכשים אצל הנהג. ברכבת נסיעה בודדת בין ת"א להרצליה עולה 7.5 ש"ח כרטסיית 12 נסיעות עולה 75 ש"ח וכרטיס חופשי חודשי עולה 195 ש"ח. באוטובוס כרטיביית 11 נסיעות (למבוגר כמובן...) עולה 52 ש"ח. חופשי חודשי בת"א תקף לאזורים : ת"א - רמת אביב - עבר הירקון צפון.מורשה-גלילות - גבעתיים - בני ברק - ר"ג. עד כביש גהה - צומת גהה - גבעת שמואל ואנו' בר אילן. תקף כמובן לכל הקווים באזורים אלו ומחירו 196 ש"ח.
הקוד בין הרצליה לת"א באגד הוא 4
והמחיר 8.5 ש"ח.

ה2

New member
לא נכון. באגד יש חופשי חודשי מהרצלי

תעריפים
ה לתא והוא כולל את כל תחום הרצליה עד בית לוונשטיין והוא טוב לכל תחום העיר תל אביב גם כן וכמובן כל נקודה לאורך המסלול כמו רמת השרון למשל. מחירו 260 ש"ח.

846

Active member
חופשי חודשי קוד 38.

ה לתא והוא כולל את כל תחום הרצליה עד בית לוונשטיין והוא טוב לכל תחום העיר תל אביב גם כן וכמובן כל נקודה לאורך המסלול כמו רמת השרון למשל. מחירו 260 ש"ח.
חופשי חודשי קוד 38.

fireman

New member
תל אביב - הרצליה

כרטיס חופשי חודשי
תל אביב - הרצליה
השאלה הנשאלת כמה אתה מתכוון לנסוע בקו הזה בין ת"א להרצליה. האם מדובר בנסיעות מהעבודה לבית ובחזרה על בסיס יומיומי של 5 ימים בשבוע הלוך ושוב או שמדובר בנסיעות מזדמנות על הקו הזה. באופן כללי ברכבת יש מנוי חופשי שבועי בקו ת"א הרצליה שמאפשר נסיעה בקו במשך כל השבוע הלוך ושוב 6 ימים במחיר של 56.60 ש"ח או לרכוש כרטיסיה של הרכבת ב75 ש"ח שהיא ל12 נסיעות ויוצאת יותר יקרה מהכרטיס השבועי ומשתלמת רק למי שנוסע באופן מזדמן אבל תכוף. הצעה אחרת שלי לגמרי היא אם באמת הנסיעות הן 5 ימים בשבוע הלוך ושוב היא לרכוש כרטיס חופשי חודשי רכבת משולב דן שמאפשר נסיעה בכל הקווים התל אביבים של דן ויכול להיות שזה ממש יהיה תפור עליך....לאן אתה צריך להגיע בתל אביב? גם כן על בסיס יומיומי של הלוך ושוב? כרטיסי חופשי חודשי של רכבת ישראל (גם משולבים בדן) אפשר לרכוש אך ורק בקופות הרכבת. נסיעה טובה

התה מציג לנהג הראשון את שובר "אגד"

ת"א ווינגייט...601?
ואז הוא מוציא לך ממכשיר הכרטוס כרטיס המשך לכל אגד, איתו אתה ממשיך לסוע. כמו כן, מווינגיט כל אוטובוס שעוצר שם ממשיך לת"א, לא רק 601. כך שיש לך הרבה יותר אופציות, (להיזהר, קו 618 לא מגיע לתחנה מרכזית אלא הוא נוסע לתל השומר)

asafasher1

New member
תודה לשניכם

ואז הוא מוציא לך ממכשיר הכרטוס כרטיס המשך לכל אגד, איתו אתה ממשיך לסוע. כמו כן, מווינגיט כל אוטובוס שעוצר שם ממשיך לת"א, לא רק 601. כך שיש לך הרבה יותר אופציות, (להיזהר, קו 618 לא מגיע לתחנה מרכזית אלא הוא נוסע לתל השומר)
תודה לשניכם
שמעתי על האופציה שאיל הציע..אבל בכל מקרה אני לוקח כסף

מצב
הנושא נעול.
למעלה