שרשור שאלות הכוונה - 10+11/3

מצב
הנושא נעול.

Jinx007

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif

תשובה
כן, קו 164 מתחיל בתחנה המרכזית של פ``ת. 2. במחלף אלוף שדה יש מסוף אוטובוסים ובו די הרבה תחנות, את צריכה את הקוים שנוסעים לכיוון תל השומר
תודה רבה

Natali s

New member
שאלת הגעה - חשוב מאוד!

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.
שאלת הגעה - חשוב מאוד!
שלום אנשים יקרים, איך אני מגיעה למקשל"ר בר"ג
(מפקדת קצין שלישות ראשית - או בשמו העממי השלישות בר"ג..) הבנתי שזה ברח' בן גוריון או משהו כזה.. ואני מגיעה מנהריה... תודה לעונים!

matany

New member
מאוד פשוט

שאלת הגעה - חשוב מאוד!
שלום אנשים יקרים, איך אני מגיעה למקשל"ר בר"ג
(מפקדת קצין שלישות ראשית - או בשמו העממי השלישות בר"ג..) הבנתי שזה ברח' בן גוריון או משהו כזה.. ואני מגיעה מנהריה... תודה לעונים!
מאוד פשוט
משרשרים את השאלה לשרשור שאלות ההכוונה ומחכים לתשובה הבאה: רכבת עד ת``א מרכז, יוצאים למסוף האוטובוסים ולוקחים את קו 61 או 62. או את קווים 82, 51 70 68 64 ועוד רבים אחרים ויורדים ב צומת הרחובות ז`בוטינסקי ובן גוריון. נסיעה טובה

littletulip

New member
שאלת הגעה לנתב"ג מבאר שבע ברכב ...

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.
שלום לכולם מה הדרך המומלצת ביותר להגיע לנתב"ג מבאר שבע ? האם יש צורך לצאת לכביש 4 או פשוט להמשיך על כביש 40 עד לוד ? בתודה מראש

אין צורך לצאת לכביש 4

שלום לכולם מה הדרך המומלצת ביותר להגיע לנתב"ג מבאר שבע ? האם יש צורך לצאת לכביש 4 או פשוט להמשיך על כביש 40 עד לוד ? בתודה מראש
אין צורך לצאת לכביש 4
ניתן להמשיך לסוע בכיש 40 עד לצומת אל על, לפנות בצומת שמאלה ובכיכר שאחרי הצומת שוב לפנות שמאלה הישר לביקורת בכניסה...

חבר'ה אני צריך עזרה בהכוונה

חבר'ה אני צריך עזרה בהכוונה
איזה קו מגיע מראשל"צ לירושלים? ובאיזה שעה?

nzkiwi

New member
מראשון לציון אל ת"א-רמת החייל בת"צ?

שלום, אני צריך להגיע מראשון לציון סביבות רח' ירושלים אל ת"א רמת החייל רח' הברזל ביום שני הקרוב, שעת ההגעה צריכה להיות בערך 10:30-10:45. תודה רבה מראש! ומזל"ט

המלצה שלי להגיע לרחוב הברזל

שלום, אני צריך להגיע מראשון לציון סביבות רח' ירושלים אל ת"א רמת החייל רח' הברזל ביום שני הקרוב, שעת ההגעה צריכה להיות בערך 10:30-10:45. תודה רבה מראש! ומזל"ט
קח רכבת מתחנת הראשונים עד לתחנת בני ברק (ישנה רכבת שיוצאת ב 9:27 מתחנת הראשונים ומגיעה ב 10:03 לתחנת בני ברק). מתחנת בני ברק ניתן להגיע לרחוב הברזל אפילו ברגל (אני עשיתי זאת באופן אישי, זה לוקח משהו כמו 15 דקות הליכה), אתה פשוט ממשיך מעט צפונה ברחוב מבצע קדש עד הרמזור הקרוב, פונה ימינה לרחוב ראול ולנברג וממשיך ללכת כ 10- 14 דקות עד שמימינך תהיה התפצלות לרחוב הברזל.. בהצלחה.

nzkiwi

New member
תודה! אבל אם בא לי יותר באוטובוס?

קח רכבת מתחנת הראשונים עד לתחנת בני ברק (ישנה רכבת שיוצאת ב 9:27 מתחנת הראשונים ומגיעה ב 10:03 לתחנת בני ברק). מתחנת בני ברק ניתן להגיע לרחוב הברזל אפילו ברגל (אני עשיתי זאת באופן אישי, זה לוקח משהו כמו 15 דקות הליכה), אתה פשוט ממשיך מעט צפונה ברחוב מבצע קדש עד הרמזור הקרוב, פונה ימינה לרחוב ראול ולנברג וממשיך ללכת כ 10- 14 דקות עד שמימינך תהיה התפצלות לרחוב הברזל.. בהצלחה.
כמה שאני אוהב רכבות, אני מעדיף אותן בנסיעות ארוכות בלבד (יומיים מפרת' לאדלייד למשל
)

urilei

New member
אז יש לך שתי אופציות

כמה שאני אוהב רכבות, אני מעדיף אותן בנסיעות ארוכות בלבד (יומיים מפרת' לאדלייד למשל
)
אז יש לך שתי אופציות
ובאמת שלא כדאי אחת - קו 318 בתדירות נמוכה מרחוב הרצל לקניון איילון, ומשם קווים 40 ו-42 ואולי גם 20, שאני לא יודע לאן בדיוק הם מגיעים (הם מגיעים לקריית עתידים שזה קרוב לרח' הברזל, לא יודע דרך איפה בדיוק) בבוקר גם 57 ממשיך לעתידים (עד 10:00) השנייה זה 274 עד עזריאלי ומשם 40 או 42 תאמין לי שאתה לא רוצה... זה יקח הרבה יותר זמן... מצד שני אוטובוס עולה משהו כמו 8 שקל פחות לכיוון

עומר M

New member
שאלת הגעה: מחדרה לבית רובינשטין ת"א

שלום, אני צריך להגיע בבוקר מחדרה באמצעות תח"צ לבית רובינשטיין בתל אביב, שנמצא כפי שנאמר לי בסמוך לבית מעריב, בפינת הרחובות דרך פתח תקווה ולינקולן. מישהו יודע לעזור
(תודה מראש)

urilei

New member
מחדרה לעזריאלי

שלום, אני צריך להגיע בבוקר מחדרה באמצעות תח"צ לבית רובינשטיין בתל אביב, שנמצא כפי שנאמר לי בסמוך לבית מעריב, בפינת הרחובות דרך פתח תקווה ולינקולן. מישהו יודע לעזור
(תודה מראש)
מחדרה לעזריאלי
ברכבת או באחד הקווים מחדרה (אם אני לא טועה - 852 872) ומשם או שאתה לוקח קו 40, 42, 68 ואולי עוד כמה, או שאתה ממשיך עם האוטובוס מחדרה עוד 2 תחנות לרחוב המסגר והולך משם ברגל - נראה לי שזה לא יותר מכמה דקות יתכן ש-852 או 872 מגיעים לשם בעצמם, אבל אני לא בטוח

snoopy10

New member
מאיפה באיזור עזריאלי יוצאים הקויים?

מחדרה לעזריאלי
ברכבת או באחד הקווים מחדרה (אם אני לא טועה - 852 872) ומשם או שאתה לוקח קו 40, 42, 68 ואולי עוד כמה, או שאתה ממשיך עם האוטובוס מחדרה עוד 2 תחנות לרחוב המסגר והולך משם ברגל - נראה לי שזה לא יותר מכמה דקות יתכן ש-852 או 872 מגיעים לשם בעצמם, אבל אני לא בטוח
מאיפה באיזור עזריאלי יוצאים הקויים?
מאיזה כיוון?

mor329

New member
דרכי הגעה

דרכי הגעה
שלום אני ביום שני הקרוב הולך לסופרלנד ורציתי לדעת איך אינ יכול להגיע לשם אם אני נוסע עד ראשון לציון ברכבת משהוא יודע איך אפשר להמשיך משם עד הסופרלנד בתודה מראש mor329

Shark Alarm

New member
קו 83 עד רחוב משה דיין ../images/Emo26.gif

דרכי הגעה
שלום אני ביום שני הקרוב הולך לסופרלנד ורציתי לדעת איך אינ יכול להגיע לשם אם אני נוסע עד ראשון לציון ברכבת משהוא יודע איך אפשר להמשיך משם עד הסופרלנד בתודה מראש mor329
קו 83 עד רחוב משה דיין

משם ברגל (אם אני לא טועה)- אולי יש דרך יותר טובה

mor329

New member
תודה אבל אוטובוס או מונית שרות?

קו 83 עד רחוב משה דיין

משם ברגל (אם אני לא טועה)- אולי יש דרך יותר טובה
תודה אבל אוטובוס או מונית שרות?
וזה רחוק רחוב משה דיין? כאילו יש הרבה ללכת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה