שרשור שאלות הכוונה - 13/7/06

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gif שרשור שאלות הכוונה - 13/7/06../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!

ה דרומי

New member
תנועת הרכבות לנהריה הופסקה עד

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
תנועת הרכבות לנהריה הופסקה עד
להודעה חדשה. הרכבת תגיעה רק עד לעכו.

harhanegev

New member
בקשר לצפון הרחוק

בקשר לצפון הרחוק
יש למישהו מושג מה מצב התחבורה הציבורית באזור גבול לבנון, האם יש שינויים/ביטולים או שהכל כרגיל?

davidfainshtein

Member
מנהל
כביש 99 סגור.

בקשר לצפון הרחוק
יש למישהו מושג מה מצב התחבורה הציבורית באזור גבול לבנון, האם יש שינויים/ביטולים או שהכל כרגיל?
כביש 99 סגור.
תנועת הרכבות לנהריה מופסקת. הרכבות מגיעות עד עכו בלבד.

בינתיים כן. ע"פ אתר אגד

ומה בקשר לקרית 8 ?
קוי קרית 8 תל אביב (840,841,842,845) פועלים כרגיל ?
בינתיים כן. ע"פ אתר אגד
כל הנסיעות הפרבריות והאיזוריות מקריית שמונה בוטלו, אך הקווים הבינעירוניים עדיין פעילים. כל הקווים לנהריה, לעומת זאת, מגיעים רק עד ת"מ עכו. ת"מ נהריה נסגרה ואין תח"צ בעיר. http://www.egged.co.il/Main.asp?lngCategoryID=1400

sahchar

New member
איך יש אוטובוסים לקריית שמונה אם

בינתיים כן. ע"פ אתר אגד
כל הנסיעות הפרבריות והאיזוריות מקריית שמונה בוטלו, אך הקווים הבינעירוניים עדיין פעילים. כל הקווים לנהריה, לעומת זאת, מגיעים רק עד ת"מ עכו. ת"מ נהריה נסגרה ואין תח"צ בעיר. http://www.egged.co.il/Main.asp?lngCategoryID=1400
פיקוד העורף הוציא הודעה שקוראת לאנשים לא לנסוע לצפון?

אולי בוטלו בינתיים, אני לא יודע

פיקוד העורף הוציא הודעה שקוראת לאנשים לא לנסוע לצפון?
אולי בוטלו בינתיים, אני לא יודע
אני מסתמך על אתר אגד, שבעצמו קורא לציבור להתעדכן במודיעין הטלפוני.

urilei

New member
../images/Emo105.gif

שלום ../images/Emo13.gif שאלת הגעה לגבי מחר...

שלום
שאלת הגעה לגבי מחר...
אוקיי, אני צריכה להגיע מחר מנתניה לקריית טבעון. עשיתי חיפוש באתר של אגד והבנתי שהדרך להגיע (או לפחות אחת הדרכים) היא לקחת קו 909 ממחלף נתניה למרכזית המפרץ (בחיפה), ויש את הקו הזה בשעות 14:35 ו15:35. ממרכזית המפרץ יש קו 75 לטבעון, אבל יש אותו רק ב15:55 וב16:30- ככה שלא בטוח שאספיק להגיע בזמן, ואני לא רוצה לקחת את הסיכון... אז השאלה שלי היא אם יש דרך אחרת להגיע לטבעון? אולי להגיע למרכזית הכרמל? אוף, די הסתבכתי שם\: אשמח לעזרה!
תודה רבה רבה מראש

urilei

New member
לא יודע לגבי התשובה

שלום
שאלת הגעה לגבי מחר...
אוקיי, אני צריכה להגיע מחר מנתניה לקריית טבעון. עשיתי חיפוש באתר של אגד והבנתי שהדרך להגיע (או לפחות אחת הדרכים) היא לקחת קו 909 ממחלף נתניה למרכזית המפרץ (בחיפה), ויש את הקו הזה בשעות 14:35 ו15:35. ממרכזית המפרץ יש קו 75 לטבעון, אבל יש אותו רק ב15:55 וב16:30- ככה שלא בטוח שאספיק להגיע בזמן, ואני לא רוצה לקחת את הסיכון... אז השאלה שלי היא אם יש דרך אחרת להגיע לטבעון? אולי להגיע למרכזית הכרמל? אוף, די הסתבכתי שם\: אשמח לעזרה!
תודה רבה רבה מראש
לא יודע לגבי התשובה
אבל אם את לא חייבת, ותרי על ההרפתקאה הזו מחר צפויים שיבושים שינויים וביטולים בכל מערך התחבורה בצפון נתניה נשמע מקום טוב להישאר בו... אני לא אומר לך לא לנסוע כי מסוכן ויש קטיושות, אלא כי צפויים שיבושים רציניים בתח"צ

Image of me

New member
אין צורך לנסוע דרך מרכזית המפרץ.

שלום
שאלת הגעה לגבי מחר...
תודה רבה רבה מראש
עדיף לקחת 826 שמגיע ממחלף נתניה לצומת קרית טבעון. ואם את מתעקשת על 909, אז תרדי בצומת יגור (או עדיף בצומת העמקים אם הוא עוצר שם), ומשם קו 075.

קודמכל תודה../images/Emo13.gif

עדיף לקחת 826 שמגיע ממחלף נתניה לצומת קרית טבעון. ואם את מתעקשת על 909, אז תרדי בצומת יגור (או עדיף בצומת העמקים אם הוא עוצר שם), ומשם קו 075.
קודמכל תודה

דבר שני, אני לא מכירה את האיזור- צומת קריית טבעון קרובה לעיר עצמה? ז"א סביר להניח שכן, אבל יש מצומת קרית טבעון תחבורה ציבורית לרחבי קרית טבעון (קצת הסתבכתי, מקווה שהובנתי...)? והקו האחרון של 075 שיוצא מצומת יגור הוא ב15:00 ועשרה בערך,ככה שזה לא מסתדר\:

Image of me

New member
צומת קרית טבעון זה בתוך הישוב.

קודמכל תודה

דבר שני, אני לא מכירה את האיזור- צומת קריית טבעון קרובה לעיר עצמה? ז"א סביר להניח שכן, אבל יש מצומת קרית טבעון תחבורה ציבורית לרחבי קרית טבעון (קצת הסתבכתי, מקווה שהובנתי...)? והקו האחרון של 075 שיוצא מצומת יגור הוא ב15:00 ועשרה בערך,ככה שזה לא מסתדר\:
צומת קרית טבעון זה בתוך הישוב.
ליתר דיוק זה מרכז הישוב. בין השאר קו 075 עובר שם ומגיע לשאר חלקי הישוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה