שרשור שאלות מודיעין והכוונה

מצב
הנושא נעול.

צביקוש23

New member
קבל הערה .....

הגעה לצריפין..
אני צריכה להגיע מחר לבסיס בצריפין..לכיוון שער יפו,מרמה"ש באוטובוסים..איך עושים זאת?(האם יש אוטובוסים היוצאים מרחוב סוקולוב בעיר? (הבנתי שצריך לקחת אוטובוס אחד עד התחנה המרכזית בת"א וממנה עוד אחד). אני צריכה להיות בבסיס ברבע ל9..מתי כדאי לצאת? תודה!
קבל הערה .....
צריפין אינו בסיס. צריפין הינו מחנה צבאי (עיר צבאית עם תרצה לקרוא לזה כך) שבתוכו מספר בסיסים. לנוחיותך יש גם מרכז מסחרי מרכז המחנה , בורגר ראנץ, פלאפל (הפלאפל של לוי), סניף דואר , כספומט, חנות דיסקים ומתנות, פיצריה, שקם,בית מאפה ..ו...בית קולנוע צריפין שאינו פעיל זה מספר שנים ונטוש. ולא לשכוח... "חייל/ת שפר/י הופעתך".... "המחנה הוא ביתך...שמור עליו" בתוך שטח המחנה יש קו פנימי 6-א של אגד שעובר ליד כל הבסיסים בערך כל 10 דקות.

Image of me

New member
הקו נקרא קו 6 ומופעל ע"י סופרבוס

קבל הערה .....
צריפין אינו בסיס. צריפין הינו מחנה צבאי (עיר צבאית עם תרצה לקרוא לזה כך) שבתוכו מספר בסיסים. לנוחיותך יש גם מרכז מסחרי מרכז המחנה , בורגר ראנץ, פלאפל (הפלאפל של לוי), סניף דואר , כספומט, חנות דיסקים ומתנות, פיצריה, שקם,בית מאפה ..ו...בית קולנוע צריפין שאינו פעיל זה מספר שנים ונטוש. ולא לשכוח... "חייל/ת שפר/י הופעתך".... "המחנה הוא ביתך...שמור עליו" בתוך שטח המחנה יש קו פנימי 6-א של אגד שעובר ליד כל הבסיסים בערך כל 10 דקות.
ולא ע"י אגד. התדירות שלו היא כל 15-20 דקות, אולי בבוקר זה 10 אבל אני לא בטוח בזה. בכל מקרה, בשעות השיא הוא עמוס בחיילים ויש לך מזל אם אתה מצליח לעלות בעמידה. והמלצה חמה: לא לאכול פלאפל בשער יפו! המנה קטנה והטעם מגעיל. אחרי הפלאפל בצריפין והפלאפל בתל השומר החלטתי שאני לא אוכל יותר פלאפל בבסיסים צבאיים או בשעריהם.

קובי לו

New member
כחיפאי (אתה) יש לך את שני הדוכנים

ולא ע"י אגד. התדירות שלו היא כל 15-20 דקות, אולי בבוקר זה 10 אבל אני לא בטוח בזה. בכל מקרה, בשעות השיא הוא עמוס בחיילים ויש לך מזל אם אתה מצליח לעלות בעמידה. והמלצה חמה: לא לאכול פלאפל בשער יפו! המנה קטנה והטעם מגעיל. אחרי הפלאפל בצריפין והפלאפל בתל השומר החלטתי שאני לא אוכל יותר פלאפל בבסיסים צבאיים או בשעריהם.
כחיפאי (אתה) יש לך את שני הדוכנים
הכי טובים בארץ ! פלאפל מישל (פלאפל הואדי) ומולו את הזקנים, שהם יותר מומלצים. בקיצור מס' 1 הוא פלאפל הזקנים ומספר 2 פלאפל מישל, ברחוב קטן לא רחוק מאלנבי ומשד' הציונות (נדמה לי רחוב הואדי אך אני לא בטוח). פלאפלים סוף הדרך, פיצוץ, סבבה, אחלה וכל מילת סלנג חכמה או דבילית המתארת סופרלטיב. ואני אכלתי במעל 100 דוכני פלאפל בארץ ובעולם.

צביקוש23

New member
אממממממ

אממממממ
טוב...בתקופה שלי קו 6 הופעל ע"י אגד. ובקשר לפלאפל אני דיברתי על פלאפל לוי (של לוי..הרס"ר המיתולוגי לשעבר של מחנה ביל"ו) שנמצא במרכז המסחרי בתוך מחנה צריפין.

אם אני מגיעה מהצפון (יחסית) ברכבת

הגעה לצריפין..
אני צריכה להגיע מחר לבסיס בצריפין..לכיוון שער יפו,מרמה"ש באוטובוסים..איך עושים זאת?(האם יש אוטובוסים היוצאים מרחוב סוקולוב בעיר? (הבנתי שצריך לקחת אוטובוס אחד עד התחנה המרכזית בת"א וממנה עוד אחד). אני צריכה להיות בבסיס ברבע ל9..מתי כדאי לצאת? תודה!
לארלוזרוב, איפה התחנה של 155? תודה מראש=]

Image of me

New member
בתוך מסוף ארלוזורוב, ליד המודיעין

לארלוזרוב, איפה התחנה של 155? תודה מראש=]
של אגד, סמוך לתחנות של 910 לחיפה ו-480 לירושלים אם את מכירה. יוצאים מהרכבת לצד של תל אביב, עוברים את מודיעין דן ופונים ימינה, ואז רואים את מודיעין אגד. שם נמצאות התחנות.

רק כדי לוודא-155 של אגד, כן?

של אגד, סמוך לתחנות של 910 לחיפה ו-480 לירושלים אם את מכירה. יוצאים מהרכבת לצד של תל אביב, עוברים את מודיעין דן ופונים ימינה, ואז רואים את מודיעין אגד. שם נמצאות התחנות.
רק כדי לוודא-155 של אגד, כן?
ותודה רבה=]

../images/Emo41.gifשרשור שאלות מודיעין והכוונה../images/Emo41.gif

שרשור שאלות מודיעין והכוונה

אתם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין תח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם כאן

קובי לו

New member
אם יש לך טרמפ או הקפצה של בן

הגעה לצריפין..
משפחה הכי מומלץ זה ליסוע לרכבת של הרצליה. משם, ברכבת אחת, ללא החלפות בת"א, יש רכבת עד לוד. מהתחנה של לוד יש קו עד לצריפין. ככה עוקפים את כל הפקקים של להכנס בבוקר לת"א מרמה"ש וכן את העומס באוטובוס מת"א ועד צריפין. לא חושב שיש אוטובוס אחד מרמה"ש ועד לרכבת של הרצליה. אבל, אם את יכולה לבקש משכן או בן משפחה או חבר מרמה"ש (ולרוב הרמה"שים יש רכב פרטי) שיקפיץ אותך להרצליה זו הדרך הכי קצרה ובטוחה (הן פיגועית, הן תאונת דרכימית, והן מבחינת נוחיות של בלי פקקים).

urilei

New member
אתה חושב שהמצאת את הגלגל?

משפחה הכי מומלץ זה ליסוע לרכבת של הרצליה. משם, ברכבת אחת, ללא החלפות בת"א, יש רכבת עד לוד. מהתחנה של לוד יש קו עד לצריפין. ככה עוקפים את כל הפקקים של להכנס בבוקר לת"א מרמה"ש וכן את העומס באוטובוס מת"א ועד צריפין. לא חושב שיש אוטובוס אחד מרמה"ש ועד לרכבת של הרצליה. אבל, אם את יכולה לבקש משכן או בן משפחה או חבר מרמה"ש (ולרוב הרמה"שים יש רכב פרטי) שיקפיץ אותך להרצליה זו הדרך הכי קצרה ובטוחה (הן פיגועית, הן תאונת דרכימית, והן מבחינת נוחיות של בלי פקקים).
אתה חושב שהמצאת את הגלגל?
בוא ואגלה לך - אין דרך טובה להגיע לצריפין, אולי חוץ משער ראשון תחנת הרכבת בלוד גם כן מלאה בכמה מאות חיילים (לרוב המגיעים מדרום) ומשם יש רק אוטובוס אחד לצריפין בתדירות די גרועה (461). אז כן עדיף לקחת אוטובוס מתל אביב למרות הכל. אופציה באמת יותר עדיפה אבל לא רלוונטית לרוב האנשים זה לנסוע לרכבת ברמלה ולקחת משם אוטובוס אבל רכבת לרמלה יש רק פעם בשעה

מצב
הנושא נעול.
למעלה