שרשור שאלות מודיעין והכוונה

מצב
הנושא נעול.

Hakuna Matata1

New member
הגעה לצריפין..

אתם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין תח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם כאן
הגעה לצריפין..
אני צריכה להגיע מחר לבסיס בצריפין..לכיוון שער יפו,מרמה"ש באוטובוסים..איך עושים זאת?(האם יש אוטובוסים היוצאים מרחוב סוקולוב בעיר? (הבנתי שצריך לקחת אוטובוס אחד עד התחנה המרכזית בת"א וממנה עוד אחד). אני צריכה להיות בבסיס ברבע ל9..מתי כדאי לצאת? תודה!

adar2010

New member
צריכה עזרה ..

אתם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין תח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם כאן
צריכה עזרה ..
צהריים טובים לכולם
אני צריכה להגיע מרמת גן (קניון איילון או הסביבה) להרצליה, ביום שני, כמה שיותר מאוחר. הדבר היחיד שמצאתי היה קו 531, שיוצא מהקניון בשעה 22:15 (אגד). האם ידוע לכם על קו אחר שאוכל לקחת (וכאמור, יוצא מאוחר יותר)? תודה מראש, המשך יום נעים

good mongo

New member
זקוק לעזרה (כמה מפתיע...)

אני גר בחיפה וצריך להגיע מחר לצריפין לשער יפו כמובן ידוע לי על קו 461 שיוצא מהתחנה המרכזית תל אביב מהי הדרך הכי מהירה (רכבת,אוטובוס,אולי שילוב...)להגיע לתחנה הנ"ל? תודה מראש

snoopy10

New member
כמה שאלות מהירות

כמה שאלות מהירות
- איזה אוטובוס מגיע ממרכזית חוף הכרמל ללב המפרץ? - האם יש אוטובוס שמגיע מרכבת חיפה מרכז ללב המפרץ? - על כמה זמן נסיעה מדובר פחות או יותר? תודה מראש

קובי לו

New member
אוטובוס לרכבת ארלוזורוב (סבידור)

הגעה לצריפין..
אני צריכה להגיע מחר לבסיס בצריפין..לכיוון שער יפו,מרמה"ש באוטובוסים..איך עושים זאת?(האם יש אוטובוסים היוצאים מרחוב סוקולוב בעיר? (הבנתי שצריך לקחת אוטובוס אחד עד התחנה המרכזית בת"א וממנה עוד אחד). אני צריכה להיות בבסיס ברבע ל9..מתי כדאי לצאת? תודה!
אוטובוס לרכבת ארלוזורוב (סבידור)
שבת"א מרמה"ש. הכוונה לתחנת ת"א מרכז ע"ש סבידור שליד רח' ארלוזורוב בת"א (על יד המסוף שיש מלא אוטובוסים לכל הארץ). משם או אוטובוס לצריפין או רכבת ללוד ומשם יש קו אוטובוס עד צריפין.

אורי404

New member
תלוי איזה קווים. בגדול, עד סביבות

שאלה קטנה..
באיזו שעה האוטובוסים מתחילים לפעול בבוקר? תודה
תלוי איזה קווים. בגדול, עד סביבות
שש בבוקר רב הקווים, שפועלים למשך כל היום מתחילים לפעול. יש לא מעט קווים שפועלים כבר מסביבות חמש בבוקר.

846

Active member
525 אחרון יוצא מת"א בשעה 23:05

צריכה עזרה ..
צהריים טובים לכולם
אני צריכה להגיע מרמת גן (קניון איילון או הסביבה) להרצליה, ביום שני, כמה שיותר מאוחר. הדבר היחיד שמצאתי היה קו 531, שיוצא מהקניון בשעה 22:15 (אגד). האם ידוע לכם על קו אחר שאוכל לקחת (וכאמור, יוצא מאוחר יותר)? תודה מראש, המשך יום נעים
525 אחרון יוצא מת"א בשעה 23:05

ManInBlack86

New member
האופציה העדיפה לדעתי

אני גר בחיפה וצריך להגיע מחר לצריפין לשער יפו כמובן ידוע לי על קו 461 שיוצא מהתחנה המרכזית תל אביב מהי הדרך הכי מהירה (רכבת,אוטובוס,אולי שילוב...)להגיע לתחנה הנ"ל? תודה מראש
האופציה העדיפה לדעתי
נסיעה ברכבת עד ת"א מרכז, ומשם קו 155 לשער יפו ולצריפין (הוא גם נכנס לתוך צריפין אם אתה צריך - אבל רק אם יש לך מקום ישיבה). רק תתכונן להמון חיילים שיתנפלו על האוטובוס ברגע שיגיע. אפשר גם קו 156 מתחנה מרכזית (סמוכה לתחנת הרכבת ת"א ההגנה) למרות גם שם לא פחות עמוס, אבל התדירות יותר גבוהה אם אני לא טועה. הנסיעה אורכת כ-40 דקות.

Image of me

New member
תשובות

כמה שאלות מהירות
- איזה אוטובוס מגיע ממרכזית חוף הכרמל ללב המפרץ? - האם יש אוטובוס שמגיע מרכבת חיפה מרכז ללב המפרץ? - על כמה זמן נסיעה מדובר פחות או יותר? תודה מראש
תשובות
מחוף הכרמל ללב המפרץ - קו 103, בין 25 ל-40 דקות נסיעה. מחיפה מרכז ללב המפרץ - קו 103 גם כן, כ-15 דקות נסיעה.

ManInBlack86

New member
קו 103

כמה שאלות מהירות
קו 103
והוא עוצר גם בתחנת הרכבת חיפה מרכז אם אני לא טועה. הוא בתדירות מאוד גבוהה וזמן הנסיעה הוא לפחות חצי שעה לדעתי (ואפילו יותר עם הפקקים שבבוקר).

עדיף לך לעשות את הדרך הזו ברכבת.

כמה שאלות מהירות
עדיף לך לעשות את הדרך הזו ברכבת.
יש רכבת ללב-המפרץ, גם ממרכזית חוף הכרמל וגם מתחנת הרכבת "חיפה מרכז". באוטובוס- קו 103. http://www.egged.co.il תזין נקודת עליה ונקודת ירידה ותריץ חיפוש, בכדי לקבל לוח זמנים של הקו.

snoopy10

New member
טוב, תודה רבה ../images/Emo98.gif

כמה שאלות מהירות
טוב, תודה רבה

ManInBlack86

New member
אה... עכשיו ראיתי

האופציה העדיפה לדעתי
נסיעה ברכבת עד ת"א מרכז, ומשם קו 155 לשער יפו ולצריפין (הוא גם נכנס לתוך צריפין אם אתה צריך - אבל רק אם יש לך מקום ישיבה). רק תתכונן להמון חיילים שיתנפלו על האוטובוס ברגע שיגיע. אפשר גם קו 156 מתחנה מרכזית (סמוכה לתחנת הרכבת ת"א ההגנה) למרות גם שם לא פחות עמוס, אבל התדירות יותר גבוהה אם אני לא טועה. הנסיעה אורכת כ-40 דקות.
אה... עכשיו ראיתי
שמישהו שאל למטה שאלה דומה. תסתכל גם בתשובות למטה הן יותר מפורטות משלי
(לגבי קווי האוטובוסים מת"א לצריפין).

urilei

New member
לא 40 דקות

האופציה העדיפה לדעתי
לא 40 דקות
עד כמה שאני יודע יותר בכיוון של 20

urilei

New member
הפקקים של הבוקר

עם הפקקים של הבוקר
הפקקים של הבוקר
הם לא בכיוון הנסיעה של האוטובוסים האלה אבל אני חייב לציין שנסעתי בקו כזה רק פעם אחת וזה היה בסביבות 10:00 אז אם אתה אומר שיש לך נסיון אתה בטח יודע יותר טוב מישהו פה פעם אחר שזה לפעמים גם רבע שעה לצריפין

ManInBlack86

New member
גם לי רק פעם אחת יצא לי לנסוע

הפקקים של הבוקר
הם לא בכיוון הנסיעה של האוטובוסים האלה אבל אני חייב לציין שנסעתי בקו כזה רק פעם אחת וזה היה בסביבות 10:00 אז אם אתה אומר שיש לך נסיון אתה בטח יודע יותר טוב מישהו פה פעם אחר שזה לפעמים גם רבע שעה לצריפין
גם לי רק פעם אחת יצא לי לנסוע
בקו הזה... והיה לי מספיק האמת
אבל זה היה בשעה 8 בבוקר. הרכבת איחרה להגיע (כמו בכל יום ראשון), ועד שהגיע האוטובוס חיכיתי איזה 20 דקות. וכשהוא הגיע - כל החיילים (וגם אני) התנפלו על הדלתות. עד שהעלו את כולם לקח עוד כמה דקות יקרות (הדלתות בקושי נסגרו ועוד נותרו חיילים בחוץ). הנסיעה ארכה כמעט 50 דקות כמו שאני זוכר (פקקים...), ועוד הורידו אותי ואת כל החיילים שעמדו באוטובוס כשהגענו לכניסה בשער יפו והיינו צריכים לחכות לקו 6.

Image of me

New member
יש הרבה קווים, לא רק 461

יש הרבה קווים, לא רק 461
הכי טוב - 155 מרכבת מרכז, אבל תבדוק שהשעות מתאימות לך. מהתחנה המרכזית בתל אביב יש קו 156 שנכנס לתוך צריפין, וקווים נוספים שמגיעים לשער יפו - 157, 450, 451, 457, 461 (ואולי יש עוד). מחיפה לתל אביב הכי מהיר ברכבת. כדי להגיע לתחנה המרכזית, יורדים בת"א ההגנה.

good mongo

New member
../images/Emo51.gif רבה לכולם

רבה לכולם

מצב
הנושא נעול.
למעלה