שרשור שבועי

LIly845

Well-known member
../images/Emo41.gifשרשור שבועי../images/Emo41.gif

שיר השבוע מmtv2:
שיר השבוע לא מmtv2:
להקת השבוע:
קליפ השבוע:
דיסק השבוע:
הפתעת השבוע:
ביאוס השבוע:
תמונת השבוע:

Rose131

New member
אומ.

שיר השבוע מmtv2:This aint a scene- Fall out boy שיר השבוע לא מmtv2:Lithium- Evanescence Helena- MCR להקת השבוע:Evanescence קליפ השבוע:Lithium. איזו הפתעה! Helena דיסק השבוע:Fallen- Evanescence הפתעת השבוע:אומ. ביאוס השבוע:אומ! תמונת השבוע:נוסטלגיה

MoonyAvFreak

New member
here goes

שיר השבוע מmtv2: אהאהא enter shikari - anything can happen in the next half hour שיר השבוע לא מmtv2: מממ..red lights and rooftops - southcott להקת השבוע: נמנמנמנמ enter shikari + boys like girls קליפ השבוע: fallen leaves - billy tallent דיסק השבוע: לא יודעת הפתעת השבוע: נממ..היה לי כיף ביום שני. :) ביאוס השבוע: אני מפגרת :) תמונת השבוע: אממ. טוב נו. חברים אני בעיתון XDDD

elknetld2kil

New member
השיר של Enter Shikari

אני כבר שבוע לא מפסיק לשמוע אותו. בד"כ אני לא מסוגל לשמוע שיר אחד יותר מ2-3 ביום אבל יש בשיר הזה משהו שכל הזמן גורם לי לרצות לשמוע אותו שוב.

GoldenBabe

New member
לט דה רקורד פליי../images/Emo109.gif

דה וואי דט יו דנס דה וואי דט יו מוב שיר השבוע מmtv2: חח בדיוק שומעת אותו Keep Your Hands Off My Girl - גוד שארלוט The River - גוד שארלוט שיר השבוע לא מmtv2: ארמ Silence Is A Scary Sound - מקפליי Truly Madly Deeply - קסקדה How to Save a Life - דה פריי
Boys And Girls
להקת השבוע: פאניק!, מקפליי, פוב, סוד קליפ השבוע: Grace Kelly - Mika Keep Your Hands Off My Girl - גוד שארלוט דיסק השבוע: Life in cartoon motion - Mika הפתעת השבוע: עשיתי לעצמי לוב חדש
, היום סינמהסיטי+ראשהעין עם יאנה ושחר
ביאוס השבוע: ממוצע 71 :/, אר מחצתי ת'שריר שלי מעל המרפק וזה כואב רצח -,-, פעמיים קופ"ח באותו שבוע X___X תמונת השבוע:

Gadook

New member
ארג.

שיר השבוע מMTV2: Biffy clyro- semi- mental אני לא יכולה להפסיק לשיר אותו
שיר השבוע לא מmtv2: פסטיגל כלשהוא- כשהייתי קטן XD להקת השבוע: 30STM קליפ השבוע: MCR- FLW דיסק השבוע- Billy Talent- Billy Talent II הפתעת השבוע: Paramore! ביאוס השבוע: כמו תמיד, אמא
תמונת השבוע: מורידים לי את הריבועים עוד 3 ימים! אני חושבת שאני הולכת לצרוח עכשיו!

MirrorGirl

New member
../images/Emo28.gif

שיר השבוע מmtv2: לאיודעת שיר השבוע לא מmtv2: אינלי כוח להקת השבוע: פאניק , 30STM קליפ השבוע: 30STM - The Kill דיסק השבוע: 30STM - A Beautiful Lie הפתעת השבוע: אינלי כוח ביאוס השבוע: הגר
תמונת השבוע: אחשלי בתמונה שחברה שלי תפסה אותו מדבר XDDD> *בדיחהפרטית*

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif שנאפ. חיחי

שיר השבוע מmtv2: החדש של גוד שארלוט.. נו קים יור הנדס אוף מיי גירל. שיר השבוע לא מmtv2: לאדעת. להקת השבוע: גוד שארלוט.. רק שני שירים XD קליפ השבוע: גוד שארלוט. דיסק השבוע: סאן אוף דורק. הפתעת השבוע: אמ אמ.. זה לא בדיוק הפתעה זה משהו טוב. חבר ונשיקה ראשונה
ביאוס השבוע: אני לא יכולה לצאת בוולנטיין כי אבא בחו"ל ואני צריכה לעזור לאמא עם האחים הקטנים >; תמונת השבוע: יותר מאוחר נו.

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif תמונה שצולמה ע"י הגר!! חח

היה מדהים
אממ.. ותיקון בשיר השבוע *קיפ ולא קים.

MoonyAvFreak

New member
סססססס חמודיםםםםםםםםםם

אבל למה הגר אצלך וגם חברשלך באותו זמן בנשיקה הראשונה XD

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif נשיקה עשירית אומשהו חחח

נשיקה ראשונה הייתה שלושה ימים קודם ניראה לי חח אממ.. הגר ויאנה היו אצלי והיינו בסרט וגם ירדן היה אצלי.

SainTonix

New member
../images/Emo191.gif

שיר השבוע מmtv2: גוד שארלוט - Keep your hands off my girl שיר השבוע לא מmtv2: אממ.. MCR - Dead להקת השבוע: גוד שארלוט & באולינג פור סופ קליפ השבוע: יצא רק אתמול אבל עדיין GC & A7X - The river דיסק השבוע: Billy talent 2 עוד לא סיימתי לשמוע אבל הוא ממש נחמד הפתעת השבוע: מסיבת הפתעה (?) חח היום לחבר.. ביאוס השבוע: לימודים.. כרגיל.. מה חדש.. תמונת השבוע: דה יוזדדד.. עוד חודשיים לאלבום החדש =]

למעלה