שרשור שבועי

orw93

New member
../images/Emo205.gif

שיר השבוע מmtv2: keep your hands off my girl-good charlotte attack-30stm שיר השבוע לא מmtv2:יש מלא
להקת השבוע:בילי טאלנט ו30STM קליפ השבוע:attack-30stm דיסק השבוע:בלי טאלנט|| הפתעת השבוע: לא היתה ביאוס השבוע: אני פאקינג אימו ארג תמונת השבוע:

PATD

New member
סופשבועעעעעעעעעעעעעעע

שיר השבוע מmtv2: Read My Mind- the killers this aint a scene- fob famous last words- mcr i write sins- patd
שיר השבוע לא מmtv2: to the moon and back- לא זוכרת את שם הלהקה LAX yo O'Hare- the academy is להקת השבוע:המון! בערך כל אלה של השירים חח קליפ השבוע:החדש של הקילרז! איזה שווה.. היום ראיתי אותו! וגם ברנדון נראה ממש טוב [חוץ מהשפם
] וזה שיר כזה יפהההההההה
דיסק השבוע:אממ דה יוזד ועוד... הפתעת השבוע:אממ לא יודעת ביאוס השבוע:רבתי עם המורה לספורט. הזונה הזאת. שנתנה לי 50 בתעודה. אה כן- גם הוצאתי את התוספות
תמונת השבוע:
איזה שימלה. זונה.

oshriti123

New member
*התקפת TBS*

שיר השבוע מmtv2: Taking Back Sunday - Make damn sure/Liar שיר השבוע לא מmtv2: Tokyo Hotel - Schrei שונאת את השפה אבל זה פשוט שיר מדבק. להקת השבוע: כ"כ TBS קליפ השבוע: כמו שיר השבוע. אדם=
בשני הקליפים. דיסק השבוע: TBS- Louder Now הפתעת השבוע: אין. ביאוס השבוע: הממ.. לא משנה:< תמונת השבוע:

Celebrity Skin

New member
../images/Emo112.gif.

שיר השבוע מmtv2:רובי
שיר השבוע לא מmtv2:מממ כל שיר שני של הול^^ להקת השבוע:הול קליפ השבוע:רובי! דיסק השבוע:סלבריטי סקין של הול ופריטי און דה אינסייד הפתעת השבוע:לא משהו לפה. ביאוס השבוע:לא משהו לפה. תמונת השבוע:

lestatgirl

New member
WITC

שיר השבוע מmtv2:
איי ספיי של GCWCF רק כי זה כ"כ מזכיר לי את קטנטנות.. שיר השבוע לא מmtv2:
איי וויש של השמבלס כי גם לי אין כסף בכיסים :p להקת השבוע:
ממ קלאקסונס?.. קליפ השבוע:
איי ספיי (הוא ממש דומה לפשפש מקטנטנות ועם הדודידו ההוא בכלל) ואמ.. גולדן סקאנס?.. דיסק השבוע:
מיתוסים של העתיד הקרוב הפתעת השבוע:
קניית דיסקים הכוללת את קלאקסונס החדש של בלוק פארטי קסס ואי פי של ארקייד פייר ביאוס השבוע:
ג'יימי טי יצטרך לחכות לשבוע הבא.. תמונת השבוע:
המראה?..

Fragile Dream

New member
../images/Emo54.gif...

שיר השבוע מmtv2:
GC-KYHOMG לפחות ככה נדמה לי כשקראו לו
ואני שונאת אותו, אבל בכל פעם שפתחתי את הערוץ היה את זה. שיר השבוע לא מmtv2:
G3 - Glasgow kids The doors - Alabama song Pink floyd - Us&them The used - Noise&kisses Nirvana - Scoff 30STM - The kill. להקת השבוע:
הדורס,30STM. קליפ השבוע:
אממ>< דיסק השבוע:
Pink floyd - Dark side of the moon 30STM - A beautiful lie. הפתעת השבוע:
שיעור גיטרה ראשון^_______^" ביאוס השבוע:
להיות חולה כל השבוע|: תמונת השבוע:
לא.

BabyShambles

New member
../images/Emo11.gif

שיר השבוע מmtv2:I Spy של Get Cape. Wear Cape. Fly
אהה וכל הדיסק החדש של סנואו פאטרול
שיר השבוע לא מmtv2:For No One- הביטלס!!!11 להקת השבוע:GCWCF וביטלס. כמובן קליפ השבוע:החדש של GCWCF דיסק השבוע:EYES OPENשל SNOW PATROL הפתעת השבוע:מבחן במתמטיקה שהלך לי די טוב?!. ביאוס השבוע:לא משהו מיוחד. תמונת השבוע:חייבת לראות את הסרט הזה שוב;;

תשובות :)

שיר השבוע מmtv2: ruby-kaiser chiefs שיר השבוע לא מmtv2:שייגעצ-את יפה (רק כי הצלחתי לנגן אותו !!! חח...) להקת השבוע:green day קליפ השבוע:ruby דיסק השבוע:international superhits הפתעת השבוע:מממ.. ביאוס השבוע:מלא מבחנים תמונת השבוע:

../images/Emo41.gif../images/Emo9.gif

שיר השבוע מmtv2:
"סיים ג'ינס" של ד'ה וויו שיר השבוע לא מmtv2:
"סקייטר בוי" של אבריל. זה מה שקורה כשעושים ממנו עבודת אמנות לבגרות
להקת השבוע:
נראה לי שנייטוויש קליפ השבוע:
קיפ יור האנדס אוף מיי גירל- GC דיסק השבוע:
אין הפתעת השבוע:
המורה שלי לתופים בסיום של איזה שיר שניגנתי, שתק, הסתכל עלי, ואמר "את יודעת שאת פשוט מנגנת יפה?" ולמרות שאני לומדת אצלו כבר יותר משנתיים, זה עשה לי כ"כ טוב לשמוע את זה
ביאוס השבוע:
שהחבר חוזר מהש"ש רק היום בלילה ולא אתמול
תמונת השבוע:
אני וחברה טובה

AurelieG

New member
../images/Emo20.gif ../images/Emo20.gif ../images/Emo20.gif

שיר השבוע מmtv2: 30STM-ATTACK שיר השבוע לא מmtv2: ARCTIC MONKEYS- dancing shoes להקת השבוע: INCUBUS קליפ השבוע:RHCP - Desecration Smile דיסק השבוע: MORNING VIEW- INCUBUS הפתעת השבוע: אין.. ביאוס השבוע: ישלי ביום שלישי מבחן של 4 שעות במחשבים
טוחן אכושרמוטה!!!! תמונת השבוע: אנת'וני !

Moldy Peach

New member
../images/Emo112.gif

שיר השבוע מM2: אממ קלאקסונס אני מניחה שיר השבוע לא מThe Long Blondes - You Could Have Both :M2 להקת השבוע: BLOC PARTY קליפ השבוע: I still remember - בלוק פארטי דיסק השבוע: A weekend in the city - בלוק פארטי תמונת השבוע:

נמ../images/Emo219.gif

שיר השבוע מmtv2: GC-KYHOMG שיר השבוע לא מmtv2: TF-HTSTL להקת השבוע: MCR,GC קליפ השבוע: GC-KYHOMG דיסק השבוע: GC-GMR MCR-TCFSR הפתעת השבוע: יש לי MTV2 סופסוף D: ביאוס השבוע: יש לי דלקת P: תמונת השבוע:

למעלה