שרשור תמונות מהטיול להולנד

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
==07==

במשך היום וגם מחר אעלה כאן בכמה המשכים [בהתאם לאפשרויות שלי עם המחשב...] מבחר תמונות מהטיול להולנד. יש לכם למה לצפות.
==07==
מעט יותר ימינה מהמקום הקודם, לפני שהם עוברים ממש מעל האוטוסטראדה הם מגיעים פתאום מבין העצים...

ארזS

New member
==08==

במשך היום וגם מחר אעלה כאן בכמה המשכים [בהתאם לאפשרויות שלי עם המחשב...] מבחר תמונות מהטיול להולנד. יש לכם למה לצפות.
==08==
זה כבר במקום אחר , וגם זאת תחבורה ציבורית בהולנד ! ודרך אגב, קשה לי להחליט בעד מי אני הערב במשחק הכדורגל בין ארגנטינה להולנד, שלדעתי היה צריך להיות משחק חצי הגמר לכל הפחות... את שתי הנבחרות האלה אני אוהד [כמה שאני כבר אוהד כדורגל, וזה לא הרבה] שנים רבות. את ארגנטינה אני אוהד מאז שהייתי בחור צעיר והיה לי חבר ארגנטינאי ואת הולנד מאז שתמכה בנו בתקופת מלחמת יום הכיפורים...

ארזS

New member
==09==

==09==
גם סוג של תחבורה ציבורית וגם מחזה מעניין שאולי כדאי ללמוד ממנו בעקבות תאונות הרכבת : כשהסירה הזאת התקרבה לגשר הזה נשמע צלצול פעמון, מחסומים ירדו וחסמו את התנועה על הכביש, הכביש הורם מעלה כפי שעיניכם רואות, והסירה שייטה לה בהנאה... מה אתם אומרים ? אולי כדאי ללמוד מהפטנט הזה וכשרכבת מתקרבת למפגש עם כביש צריך פשוט להרים ככה את הכביש ?

תמונות יפות מאוד

==09==
גם סוג של תחבורה ציבורית וגם מחזה מעניין שאולי כדאי ללמוד ממנו בעקבות תאונות הרכבת : כשהסירה הזאת התקרבה לגשר הזה נשמע צלצול פעמון, מחסומים ירדו וחסמו את התנועה על הכביש, הכביש הורם מעלה כפי שעיניכם רואות, והסירה שייטה לה בהנאה... מה אתם אומרים ? אולי כדאי ללמוד מהפטנט הזה וכשרכבת מתקרבת למפגש עם כביש צריך פשוט להרים ככה את הכביש ?
תמונות יפות מאוד
ברוך הבא.

sahchar

New member
הבעייה שאם הכביש יתרומם גם המסילה

==09==
תתרומם באוויר אל תשכח שכאן יש בעצם הפרדה מפלסית פשוט הספינות גבוהות מידי הפתרון היחיד בארץ זה לבנות גשר מעל כל מפגש כביש-מסילה

ארזS

New member
ברור. לא חשבתי אחרת.

תתרומם באוויר אל תשכח שכאן יש בעצם הפרדה מפלסית פשוט הספינות גבוהות מידי הפתרון היחיד בארץ זה לבנות גשר מעל כל מפגש כביש-מסילה
ברור. לא חשבתי אחרת.
זה היה בציניות בגלל כל התאונות והמקרים שנהגים גונבים את המעבר על המסילה. רק עכשיו בחדשות שמעתי על עשרות דו''חות שהוגשו נגד גנבי מסילות שכאלה. לך תבין את בני האדם המטורפים הללו.

טיפ_טיפ

New member
רגע,ולמה שהמשך המסילה לא יהיה

רגע,ולמה שהמשך המסילה לא יהיה
מתחת ל"גשר"?

טיפ_טיפ

New member
ארז שתהיה בריא

==09==
ארז שתהיה בריא
you read my mind אני ביקרתי בהולנד לפני 3 חודשים וזה בדיוק המחשבה שהיתה לי אחרי התאונה ליד בנימינה.

ארזS

New member
עד כאן "טעימה ראשונה"...

עד כאן "טעימה ראשונה"...
מקווה שנהניתם, והמשך יבוא בלי נדר בקרוב ככל שיתאפשר לי.

ה דרומי

New member
תודה לטעימה לגבי../images/Emo86.gif אני בעד

תודה לטעימה לגבי
אני בעד
כוכב נולד=ערוץ-2

soloavia

New member
כאב לב....

כאב לב....
טוב, אז יש בי געגועים עזים למדינה הזו שכבר ביקרתי בה פעמיים (פעם כנציג ח"א ופעם כבעלה של אישתי). אחת החוויות הנעימות שהיו לי (ואשתדל להביא תמונות) היו קשורות דווקא בתחבורה ציבורית: א. כל הטיול בוסס על נסיעה ברכבות (מבריסל [בלגיה] דרך הולנד ועד קרלסרוהה [גרמניה] - בעצם גם לפרנקפורט) ב. נסענו במוזיאון רכבת קיטור!!! מ-HOORN ל-MEDEMBLIK - בהחלט חוויה מומלצת שכוללת נסיעה בקו משוחזר ועצירה בתחנה משוחזרת: http://www.museumstoomtram.nl/stoomtram/ENGELS/homeEng.html ג. בדרך חזרה ממדמבליק - עלינו על אוטובוס כזה (כמו בתמונה) וכשקנינו כרטיס בקופה (מתחנת המוצא אל היעד הסופי ולא לכל קטע דרך בנפרד) התברר שאנחנו צריכים להחליף שלושה אוטובוסים - שניים מהם קרובים מאד (זמן הגעה של אחד וזמן יציאה של השני), ולכן הציעו שנגיד לנהג שאנחנו צריכים להגיע ליעד X.... כך גם נהגנו. כאשר הגענו לתחנה המרכזית - סימן הנהג באוטובוס שלנו לנהג השני שימתין לנו כדי שנוכל לעבור בין האוטובוסים... ....ובלגיה היא כנראה אחד המקומות הבודדים בעולם שבו אוטובוס יסע לאט מאחורי אופניים ולא יעיז לצפור לרוכב שיעוף הצידה! וגם מקום שבו הנהג ממתין לנוסע שישב (כן ישב) במקום לפני שהוא יוצא לדרך....

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif ארז, מצפים להמשך

כאב לב....
טוב, אז יש בי געגועים עזים למדינה הזו שכבר ביקרתי בה פעמיים (פעם כנציג ח"א ופעם כבעלה של אישתי). אחת החוויות הנעימות שהיו לי (ואשתדל להביא תמונות) היו קשורות דווקא בתחבורה ציבורית: א. כל הטיול בוסס על נסיעה ברכבות (מבריסל [בלגיה] דרך הולנד ועד קרלסרוהה [גרמניה] - בעצם גם לפרנקפורט) ב. נסענו במוזיאון רכבת קיטור!!! מ-HOORN ל-MEDEMBLIK - בהחלט חוויה מומלצת שכוללת נסיעה בקו משוחזר ועצירה בתחנה משוחזרת: http://www.museumstoomtram.nl/stoomtram/ENGELS/homeEng.html ג. בדרך חזרה ממדמבליק - עלינו על אוטובוס כזה (כמו בתמונה) וכשקנינו כרטיס בקופה (מתחנת המוצא אל היעד הסופי ולא לכל קטע דרך בנפרד) התברר שאנחנו צריכים להחליף שלושה אוטובוסים - שניים מהם קרובים מאד (זמן הגעה של אחד וזמן יציאה של השני), ולכן הציעו שנגיד לנהג שאנחנו צריכים להגיע ליעד X.... כך גם נהגנו. כאשר הגענו לתחנה המרכזית - סימן הנהג באוטובוס שלנו לנהג השני שימתין לנו כדי שנוכל לעבור בין האוטובוסים... ....ובלגיה היא כנראה אחד המקומות הבודדים בעולם שבו אוטובוס יסע לאט מאחורי אופניים ולא יעיז לצפור לרוכב שיעוף הצידה! וגם מקום שבו הנהג ממתין לנוסע שישב (כן ישב) במקום לפני שהוא יוצא לדרך....
ארז, מצפים להמשך

Golf Bravo

New member
נהגים סבלניים באוטובוס

כאב לב....
נהגים סבלניים באוטובוס
זה קורה גם במקומות אחרים. בערים קטנות, במדינות הדרום בארה"ב, היכן שכולם מכירים את כולם וקצב החיים קצת יותר נינוח, נהגי אוטובוס מתנהגים כך. ארבע שנים נסעתי על קו אוטובוס אחד כזה, באופן קבוע, בוקר וערב. בפעם הראשונה חשבתי שאני משתגע, אחר כך כבר לא הבנתי איך אפשר לנסוע אחרת (עד שחזרתי ארצה והתקלקלתי שוב).

soloavia

New member
היה בירושלים קו כזה. אגד הרגו אותו

נהגים סבלניים באוטובוס
זה קורה גם במקומות אחרים. בערים קטנות, במדינות הדרום בארה"ב, היכן שכולם מכירים את כולם וקצב החיים קצת יותר נינוח, נהגי אוטובוס מתנהגים כך. ארבע שנים נסעתי על קו אוטובוס אחד כזה, באופן קבוע, בוקר וערב. בפעם הראשונה חשבתי שאני משתגע, אחר כך כבר לא הבנתי איך אפשר לנסוע אחרת (עד שחזרתי ארצה והתקלקלתי שוב).
היה בירושלים קו כזה. אגד הרגו אותו
קו 30 מגילה לכיכר ספרא היה קו כזה שהנהג מכיר את כולם וכולם מכירים את הנהג. האוטובוס היה נוסע בתדירות של פעמיים-שלוש בשעה, והיה "שכונה". אח"כ האריכו את האוטובוס ואת הקו - והוא נוסע עד להר הצופים. מאז שהאריכו את הקו, והחליפו את הנהגים - הם לא רואים את הנוסעים ממטר. למזלי קניתי אז מכונית, והסיוט הזה, מבחינתי, נגמר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה