תקציר הריב בין יוסי לש"צ מיד אחרי השידור

../images/Emo41.gif תקציר הריב בין יוסי לש"צ מיד אחרי השידור

זה התחיל כשעינב שאלה את צבר אם הכל בסדר והוא אמר לה ששלושה אנשים אמרו לי שיוסי אמר לשפרה שרמוטה. צבר לעינב: "אבא שלך בן אדם לא נחמד ולא טוב לאנשים מסביבו והוא עושה רע לאנשים בקבוצה אכפת לו רק ממך ומעצו הוא הקציב לעצמו סגריות ואחרי יום אמר אני שם על עצמי זין ואומצר שהוא מלך , ניא לא הייתי נותן לו גרגיר של אורז כי אני חושב שלא מגיע לו, הוא מתנהג מאוד מגעיל לאנשים, אבא שלך אומר מה שהוא אומר בכוונה לאנשים, הוא בוחר להעליב אנשים זה לא במקרה" עינב לא מבינה, היא אומרת כולם בסדר איתו עינב: "אני לא אמרתי שזה במקרה, זה מנטליות שונה, הוא פרימיטי והוא בן אדם של פעם , לפעמים הוא רוצה להעביר דברים והוא לא אומר אותה בדרך הנכונה ולא יודע לבטא אותם נכון" צבר:אחרי שהוא אמר שהוא יהיה בלי סגריות אחר כך נשארו סגריות הוא עישן את הכל ואאומר לא אכפת לי ההפקה תביא לי אחר כך.. עינב הולכת ליוסי ואומרת לו על השיחה ואז הוא צועק לצבר שיבוא ומתפתח ריב שמלווה בצעקות יוסי: אני דיברתי לאנשים לא יפה? מי זה האנשים .. וגם אמרת שלא תעשן וזה .. הוא קורא לצבר אני אמרתי לה שרמוטה? צבר אני קורא לך אתה יכול לבוא, דיברתי עם הבת שלי נכון? צבר: הבת שלך דיברה איתי, היא פנתה אלי .. היא שאלה אותי מה אני חושב אז אמרתי לה יוסי: מה אתה חושב ? הכח שלך ירד שבוע הבא יש עוד סיבוב אתה יודע , אל תעשה לי פוזות.. שכה יהיה לי טוב אני לא אמרתי שרמוטה.. אני אמרתי שרמוטה? אתה מדבר עלי בצורה כזאת תבוא דבדוק מי שמע? צבר: 3 אנשים: שי רנין ולאון ; יוסי: אני אמרתי שרמוטה אני לא משתמש במילה הזאת לא רמתי את המילה הזאת צבר: אני אומר לך שאני לא מאמין לך לאון: כן אמרת בערב שהם הלכו לסויטה יוסי: אהה כעשלא היה רשום אהה זה באמת אמרתי צבר: אתה מרשד ה לקרוא לבחורה שרמוטה .. אתה לא מתביש? יוסי: יש מילה שיוצאת במהירות .. לא אמרתי חברה היא שרמוטה צבר: לא מאמין לך .. התכוונת לקרוא לה ככה והתכוונת שישמעו יוסי: אני אמרתי לעצמי עינב: אל תצעק צבר: אל תגידי לי לא לצעוק יוסי: אתה שרמוטה ונסה: אפשר לדבר בלי שרמוטה ובלי צעקות יוסי: כשאני אדבר לעצמי זה לא פגיעה כשאני אומר לה בפנים זה יפגע שפרה: יוסי אתה מאבד שליטה יוסי: אבל דיברתי לעצמי , יש הבדל שפרה: על משהו שהחלטת שעשיתי , אתה לא מספיק גדול להגיד טעית יוסי: זה יצא בטעות שפרה: אולי בטעות יצא לך המילה סליחה: יוסי: אני יכול להגיד לך 10 שסליחות אבל אם זה בטעות אז לא התכוונתי אני לא צריך להגיד סלילחה שפרה: אתה מדבר ככה לאנשים גם ללאון יוסי: לאון אתה נפגע ממני? לאון : לפעמים כן שפרה: יוסי אני לא בן אדם שנכנס עם הלוח ומוחק אותו .. שפרה: יש לנו שבוע להעביר בבית, אתה יכול להימנע מלזרוק לי הערות? יוסי: איזה הערות שפרה: למשל עכשיו צחקת על האוכל שלי יוסי: מה עשית עכשיו? שפרה: יוסי בוא נכבד אחד את השני אני התיחסתי אליך רק בכבוד. אם אני מבקשת ממך להעביר לי משהו אתה מתעלם ממני יוסי: שוב מכחיש.. אמרת לי להעביר לך משהו ואני התעלמתי .. שפרה אני אוהב אותך (שפרה צוחקת) את יודעת שבהתחלה אני חיבבתי את שפרה הכי הרבה .. כשמתחילים להתערב אנשים אז אני מתחיל איתו את הבעיה שפרה: יוסי אתה האשמת אותי במשהו שלא עשיתי

לאון ורנין בשיחה על יוסי שמושפעת מהריב

רנין ללאון: הם צריכים לעוף מפה שניהם לאון אומר לה שהוא נחש, תחמן הכל. רנין אומרת שהוא לא בא בשביל החוויה אלא בשביל הכסף, אני מרגישה שהמשחק מכור מראש (כאילו מראש יוסי יזכה) נראה שלאנשים שם נמאס מיוסי

כן..

נראה לי שהם חשבו שאוהבים את שי בחוץ ושהוא ישאר, אבל אחרי שהם ראו שאפילו הוא עף ויוסי נשאר (בפעם העשירית בערך) הם הבינו שהם נשארים בוילה בשביל סתם ושהוא כבר בטוח יזכה ורנין לא מבינה מה הוא עשה שבשביל זה כל כך אוהבים אותו.. מסכנים XD

d a n 6

New member
רנין דוחה אותי כל הזמן מחדש

כזאת רמה של צביעות עוד לא ראיתי העיקר עם עינב את סבבה אבל מאחורי הגב מלכלכת עליה בכיף וגפ ללאון לא חסר...בקיצור גועל נפש.

BeN ShaDe

New member
איזה צבועים.

כל הזמן היא מדברת עם יוסי בערבית ונהנת ופתאום היא מתה שיילך הביתה? רנין הייתה שפוטה של שי ועשתה כל מה שאמר לה מבלי לראות שהוא רק משתמש בה לטובתו. לעזאזל , שתארוז ותלך הביתה עכשיו. ולאון... פחח... בדיחה מהלכת. אני בטוח שאם פתאום מחר כולם יהיו בעד יוסי ועינב , אז גם הוא יהיה. עף עם הרוח לאון. בסה"כ , ככל שהזמן עובר לומדים להכיר את האנשים עוד ועוד. כמו שאמרתי , יוסי ועינב הם האנשים שאני אוהב ואכפת לי מהם בוילה.

מה זה קשור? אז הם לא ידברו איתו?

רנן וליאון מדברים איתו ועדיין רוצים שהוא יעוף .. זה לא אומר שהם צבועים, הם גרים איתו באותו בית. כולם מדברים עם כולם

BeN ShaDe

New member
לא הבנת אותי...

רנין כל היום שולחת חיוכים ליוסי ומצחקקת איתו בערבית ואז נכנסת לחדר ובוכה מזעם על זה ששי הלך ולא יוסי. ואומרת , והרשה לי לצטט - "מתי השניים האלה יילכו מפה כבר". צבועה , לכי הביתה כבר.

רנין צבועה אבל איתה כולם שם צבועים

ומה עם יוסי עצמו? כל בוקר מדבר עם אשר שאולי היה החבר הכי טוב שלו בוילה והצביע לו להדחה.. או ליאון שצוחק עם יוסי וכל שבוע רוצה להדיח אותו? מסקנה: אי אפשר לא להיות צבוע במשחק הזה.. אתה חייב להיות בסדר עם כולם , לדבר, לצחוק, אך בד בבד גם להגיד את מי אתה רוצה להעיף משם..

ההתפקחות !

אחרי שישקע מעט האבק מעל לתוכנית והופורום לאור ההדחה האחרונה שבה הודח שי . לאחר שצבא האינפנטילים על שלל כינויי הרפאים שלו ואוצר המילים המוגבל מאוד שלו שמורכב אך ורק מספורלטיבים ( חיוביים או שליליים ) . רק אחרי שזה יקרה הדברים האמיתיים יתחילו לחלחל והרוב יתעוררו עם תחושת האנג אובר ועם השאלה שמלווה לעיתים את הבוקר שאחרי לילה של שיכרות . " מה עשיתי ?! " פתאום כל קהל המעריצים של יוסי יתחיל להסתכל באמת על התוכנית ולא על מה שבא להם לראות . הם הריי עכשיו מדליקים את ערוץ 20 ועוצמים עיניים ואוזניים ממש חזק על מנת לא להכיר בעובדות פשוטות ודיי בולטות . יש כאן המון אנשים שאיבדו כל פרופורציה או הפרדה בין משחק לבין מציאות . יש כאן כמות בלתי מוגבלת של מתחסדים שמטיפים שהם רוצים שה-"טוב" ינצח על ידי הפצת השינאה שלהם , על פי כל כללי העדר שמאפיינים חשיבה והשכלה של תלמידים בבית ספר יסודי . מסמנים את המטרה , ממציאים כינויים ( רצוי פשוטים עדיפות לדימויים ) ואז מתחילים להשתלח באכזריות אין קץ . והכל כמובן למען מטרות טובות . יש כאן חבורה שכפל הסטנדרטים שלה והלולינות שבה הם מתמרנים בין ההגדרות שלהם לשפיטה של המתמודדים במשחק אכן מעוררת השתאות . אם שי מפהק זה חלק מאסטרטגיה , אם יוסי מפהק זה בגלל שהוא מלך ! ( כן , כאלה מגוחכים אתם ) . התקבצו כאן מכל קצוות הארץ מספר לא מבוטל של אנשים שנהנים כתוצאה מההתלהמות והרפש . הם פשוט לא מסוגלים להתמודד עם עולם שהם לא רגילים לו . עולם נטול רפש והתבזות זה העולם הפנימי שהם חיים איתו ביום יום . והם חייבים להוציא את זה היכן שהוא . והפורום הזה ( עם אוזלת ידה של ההנהלה ) מהווה את המקום האידיאלי לשם כך . מספר ילדים ( לא מבחינה כרונולוגית בהכרך , אלא יותר מבחינה מנטאלית ) חסרי חיים מציפים את הפורום במספר כינויים שונים ובאותן הדיעות ( עם אותן שגיאות הכתיב ) ומנסים לייצר רוב מלאכותי לדעתם וגם לסתום את הפה של אלה שחושבים אחרת מהם . כל מה שנותר הוא לרחם על האנשים הללו ועל הפורום הזה בכללותו . ובנימה אישית . ילדים וילדות יקרים . אתם אולי חושבים שזה שאתם מטנפים את הפורום ומצליחים להשתלט על הפורום הזה , זאת הצלחה שלכם . אבל הדרך בה אתם מביעים את דעותיכם מביישת אפילו אתכם ( שלא לדבר על החינוך של ההורים שלכם ) . לא לדעת לכבד מוות של אדם זה פסול בכלכך הרבה דרכים שאני אפילו לא מתכוון להתחיל לפרט . לכתוב שאתם שונאים מתמודד שינאה על בסיס אישי או תיעוב זהה לזה שאתם חשים כלפיי סדאם חוסיין או גבלס . זה לא רק עובר את גבול הטעם הטוב . זה כבר באיזור שבו מתחילות להישאל ברצינות ובקול רם שאלות בנוגע לשפיות הכותב . העולם אולי שייך לצעירים ולחשבון של אבא שמממן את כל ה-s.m.s שאתם שולחים על מנת להתנקם באדם שאתם לא מכירים . כללי המשחק וההפרדה בין המשחק לבין החיים מורכבת לכם מלהבין . אתם נוקטים בדרך הפשטנית וחושבים שאיך שמתנהגים בוילה כך גם בחיים הרגילים . אתם משליכים על המתמודדים את רגשי הנחיתות של עצמכם , את הגזענות שלכם ואת חוסר היכולת שלכם להקשיב ( ואני כבר לא מדבר על לקבל ) דרך הסתכלות שונה על החיים או תרבות שונה משלכם . אתם תמיד צודקים ואי אפשר לחלוק על כך . מי שאתם אוהדים הוא מושלם ומי שאתם שונאים הוא הרע במהותו , תמצית הרוע בעולם . דיעות שיטחיות ומתלהמות כיאה לאספסוף . לפעמים כאשר אני מעיין כאן בפורום אני נזכר בכל אותם הילדים בשכונה שלי שהיו מתעללים בבע"ח על מנת להפיג את השיעמום . הכל למען הצדק ( כי הם שנאו חתולים או עכברים ) והכל היה גם מותר ( מתוך חוסר היכולת שלהם להזדהות ולו מעט עם הצד שמנגד ) . אתם לא יותר טובים מאותם הילדים . וגם ממכם אני סולד באותה הרמה של הסלידה . אל תטרחו אפילו לענות לתגובה הזו . אני לא אכנס לויכוח או לדיונים בנושא הזה . כבר הוכחתי את הנקודות האלה שהעליתי כאן המון פעמים בפורום הזה . עכשיו זה רק הזמן להחליט האם אתם רוצים להתפקח או להישאר אותה חבורה מטופשת , מגוחכת ומתלהמת . וזאת החלטה אישית שכל אחד ואחת צריך לעשות עם עצמו .

Saladin

New member
משעשע.

התכוונתי ברצינות. אבל עכשיו תגיד, אתה בטח עובד בביקורת מוסיקה או ביקורת טלויזיה או משהו כזה אחרת לא היה לך זמן לכתוב פה כל כך הרבה מה?

Ron613

New member
וואו.. איזה התנשאות..

אם אתה בן משפחה או חבר של שי, אני מבין אותך...

נפלה טעות .

במשפט : " הם פשוט לא מסוגלים להתמודד עם עולם שהם לא רגילים לו . עולם נטול רפש והתבזות זה העולם הפנימי שהם חיים איתו ביום יום ." צריך היה להיות כתוב : הם פשוט לא מסוגלים להתמודד עם עולם שהם לא רגילים לו . עולם נטול רפש והתבזות זה עולם שזר להם . עולמם הפנימי שהם חיים איתו ביום יום מלא בגועל המצחין הזה . והם חייבים להוציא את זה היכן שהוא . והפורום הזה מהווה את המקום האידיאלי לשם כך . ( זה למקרה שמישהו לא הבין את הטקסט המקורי )

סתונית5

New member
התפקחות? או התפכחות?

כי מי שלא נולד כזה, לא בטוח שיצליח להתפקח. אולי יוכל להשכיל.... וגם ממכם לא קיים במילון.... נסה מכם. חוץ מזה נהנתי.

חחחחחחחח.....

הנה הגדרה מהמילון : התפקחות (נ') יקיצה משיכרון, התעוררות מהיין, הפגת השכרות, שיבת החושים; פתיחת עיניים לגבי ממכם את צודקת . אבל לפני שאת מתקנת אחרים ובכזה ביטחון . רצוי שתבדקי את עצמך לפניי . תנסי את זה פעם .
חבל לטעות ולהטעות .

סתונית5

New member
אני לא יודעת באיזה מילון השתמשת ../images/Emo13.gif

אבל... שליטה לא רעה בעברית וגם בדיקה שלי במילון העלתה תוצאות שונות: פיקח (ת'/ש"ע) חכם, נבון, בעל שכל, רב מוח, אינטליגנט, שנון, מתוחכם, ערמומי, ממולח; חד עין, בעל ראייה חדה פיכח (ת'/ש"ע) שאינו שיכור, שפג יינו מעליו, צלול, עירני, ער, שקול, לא מסונוור, רואה את הדברים כמו שהם . באמת אין לי כוונה להתנצח ובסך הכל הסכמתי עם מה שכתבת.

יודעת מה ?

אני אבדוק שוב במילונים אחרים . אני אתן לך קישור למילון שאני הבאתי ממנו את ההגדרה . http://milon.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=index&term=%E4%FA%F4%F7%E7%E5%FA+ זה למעשה מילון באבילון . וגם לי אין כוונה להתנצח
פשוט לבדוק את התיקונים אשר הצעת . אגב לגבי פיקח אין בנינו מחלוקת . העניין הוא שלפי דעתי התפקחות יכולה להיות מיוחסת גם ללצאת ממצב של שיכרות כי בהגדרה מצב של שיכרות הוא מצב של חכמה מעטה .

קמבילי

New member
את צודקת סתוונית, עדיף התפכחות על התפקחות

והערך שביקורת ציטט מ"מילון וואלה" הנודע מריח רע, כי התפקחות יכול להיות גם פקיחת עיניים מטפורית, אבל בטח לא "יקיצה משיכרון והתעוררות מיין". באשר ליקיצה מטפורית משכרון - היא תצוין בערך "התפכחות". מילון מורפיקס האינטרנטי שהוא נגזרת של מילון רב-מילים המצוין, כלל לא מכיר את המילה התפקחות, ואבן שושן אומר: התפקחות - 1. הפסקות החרשות או העיוורון 2. היעשות פיקח, ביאה לכלל חוכמה. אני מבית הלל והייתי מתירה גם התפקחות במובן של פקיחת עיניים מטפורית, אבל המילה התקנית היא התפכחות.

למעלה