תקציר הריב בין יוסי לש"צ מיד אחרי השידור

LadyBug88

New member
הצביעות חוגגת..

הגיע הזמן של שפרה לעוף מהבית וכמה שיותר מהר.. כשאשר אמר שהיא יצר הרע הוא אכן צדק.. כל פעם שהיא פותחת את הפה זה רק כדי לריב או להתווכח. אין לה טיפת בושה לשבת ולהתווכח עם אדם מבוגר ממנה בכמה שנים טובות, להעיז ולהגיד לו שהוא בריא כמוה בגלל שעברו את אותם הבדיקות בקבלה לתוכנית ולהחליט מה טוב בשבילו.. אין לה בושה להתיפיף ולהעמיד פני מסכנה ונעלבת אחרי שקרא לה שרמוטה. עד שיש מישהו בבית שמעז להגיד את הדברים בפנים ולא ללכת ולרכל וללכלך מאחורי הגב.. אם היא היתה כל כך גיבורה אמיצה וצודקת היא היתה אומרת לו את הכל בפנים ולא הולכת ומדברת עם שי/צבר/רנין על יוסי מאחורי גבו..ועד שהיא כבר מולו היא מתווכחת איתו על אם הוא בריא או צעיר או מבוגר.. הגיע הזמן ששפרה תעוף מהבית והאוויר בהחלט תהייה טובה יותר.

B a 7 a K

New member
כן, כש"סתמי" ו"בת שרמוטה" ו"קחבה" מתעופפים

באוויר חופשי. אחלה אווירה. אתם כולכם צבועים. אתם נתפסתם על יוסי ותגנו עליו בחירוף נפש, לא משנה מה. הוא בהמתי.

B a 7 a K

New member
אני גבר.

ובהמתי זו מילה יותר יפה, כן. ואת יודעת מה, צודקת. אני צריך להתנצל בפני הבהמות. חוץ מזה, אני לא בבית ואני לא קובע את האווירה. "יאללה תתעופפי". פחחח.

בר 79

New member
טוב חלאס

אני לא מרבה לכתוב פה אבל קוראת אתכם כמעט יום ביומו אני אישית אוהבת את יוסי ועינב ואני ממש לא חושבת שש"צ או ונסה יותר טובים מהם (דווקא את ונסה אני יותר מחבבת) שפרע וצבר אנשים מתנשאים ויפי נפש בעלי השכלה גבוהה שיכולת ההתבטאות שלהם מעולה!!! ויוסי לא!!!! יוסי מהדור הישן, עמחה יוסי יכול לומר קחבה, שרמוטה וכל מיני כאלה וכולם ישר מתנפלים וצולבים אותו שפרע וצבר יכולים לומר את אותה המילה בצורה נרדפת שתישמע יפה יותר וגבוהה יותר שאולי גם חלקנו לא יבינו את משמעותו- עד שנפתח מילון הם לא יותר טובים מיוסי ועינב , הם פשוט מתנשאים עליהם עם השפה הגבוהה וההשכלה שלהם מיום ליום אני יותר ויותר משתוקקת לראות את ש"צ עפים מהבית

LadyBug88

New member
המילים של יוסי לא מוצדקות

אני לא אומרת ששרמוטה וקחבה וכל המילים שלו הם במקום.. אבל לפחות הוא לא הולך מאחחורי הגב ואומר את זה.. ולעומת זאת שפרה גיבורה רק כשהיא יושבת אחכ עם צבר/רנין/שי ואז היא פותחת את הפה או על מי שכבר לא נמצא (אשר) או בשיא האומץ על מי שעוד נמצא בבית..(יוסי הזבאלה או עינב שלוחית ועוד יצאות..)

גוני3

New member
לפני רגע אמרה לצבר שהמילים של יוסי

עוברות לידה עכשיו היא אומרת ליוסי שהוא פגע בה שתחליט כבר..

אני מעדיפה בת שרמוטה ולא יהודים סוג ב'

ושאריות אדם, גועל נפש אם ערוץ 2 יעיזו לשים את המשפטים האלה אני אומרת לך כל המדינה תתהפך עליהם.

Eil

New member
כל פעם המשפט "בואו נכבד אחד את השני"

בטון של גננת. שיא אללה, איזו חבורה של צדקנים. קצת מפדח, אבל נהייתי פרו-בובלינית.

אני מציעה..

להסתכל על הדברים בצורה מציאותית. האמת הינה לעולם סובייקטיבית ואף פעם אינה מוחלטת אף בן אדם לא צודק לגמרי ולא טועה לגמרי, כך גם לגבי מערכות יחסים אין אף אחד שאשם בהכול או אחראי להכול ולהפך אין אף אחד שלא אשם בכלום ולא אחראי לכלום. כששני אנשים רבים, מתווכחים או לא מסתדרים אחד עם השני לכל אחד יש תחלק שלו מי יותר ומי פחות. ואנחנו עוסקים פה בתוכנית מציאות ובאנשים מהחיים ולא בסרט הוליוודי עם מלאך ושטן, רשעים וצדיקים בקיצור אני מציעה אנשים שתחזירו כבר את הסרט לבלוקבאסטר, ההשכרה היא ל48 שעות ולא ל50 יום, ואז גם אולי תתחילו להתמודד עם המורכבות של הסדרה של אנשים ושל החיים, ואולי אפילו חס וחלילה תתחילו להנות מזה ולנהל דיונים שהם קצת יותר מעמיקים, מעניינים ומרחיבים את המיינד מאשר הדיונים על ציר הרשע וציר הצדיקים.

BrokenWings16

New member
למה הם עושים לינץ' על יוסי

כאילו הוא היחיד שנפלט לו מילה לא במקום

bubbleboi

New member
וכבר יש פרומו לריב בערוץ 2

וכמובן שיוציאו שם את צבר הזיבלון מלאך ואת יוסי כחרא המקלל. לא יצליח להפקה המושחתת, המועדפים שלה (צבר, שיפרע) יקבלו בעיטה לתחת מיוסי (בעזרתנו)

דינה128

New member
יוצא בדיוק כמו שאתה רוצה

תמיד ההפקה נגד צבר לכן גם הפעם , גם בפרומו וגם בתקציר היומי באתר קשת צבר יוצא הזיבלון ויוסי יוצא המלאך. בפרומו מראים את צבר אומר ליוסי, שיכול להיות אבא שלו "אני לא מאמין לך" ובקשת קוטעים את הסרט בדיוק כשצבר צועק על יוסי שככה לא מדברים ... ולא מראים את יוסי צועק חזרה לצבר :גם אתה שרמוטה. כך שאתה יכול להיות רגוע, הכל יוצא כפי שאתה רוצה ומסתבר שגם ההפקה רוצה. ובאמת לא מבינה למה לדעתך ההפקה מושחתת, להיפך מבחינתך ההפקה צריכה להיות הכי טובה בעולם כי היא לטובת יוסי.

למעלה