תקציר הריב בין יוסי לש"צ מיד אחרי השידור

redflower1

New member
מי אתה הכלל מתנשא עלוב?

מאיפה החלטת שכולם פה ילדים? וגם אם כן יש ילדים עם יכולת אבחנה גבוהה ולב טוב מאשר אי פעם יהיו לך. מה בדיוק כואב לך שאנשים נגעלים ממסע לינץ' מטורף של חבורת וונאביז על אדם מבוגר? תגובות מתנשאות ודוחות כמו שלך רק מדגישות את הדימיון בינך לבין חבורת הנחשים הרוחשת שזוחלת לה בבית האח הגדול, אל תדאג בקרוב כולם יעופו משם ויחזרו לחיות מתחת לסלעים כך שאף אחד לא ישמע עליהם.

ביקורת מוסיקה - קבל ח"ח - רק חבל

שרוב אלה שאליהם מיענת את דבריך לא יבינו אותך..... יפה כתבת.

KINGAR

New member
מסכים עם כל הנאמר

גם אני נכנסתי היום פעם ראשונה לפורום ופשוט נדהם מהתגובות. כנראה שאנו חיים באמת בעולמות שונים.

../images/Emo140.gif מסכימה איתך אחד לאחד

אני רק מבקרת כאן כדי לראות מה הלך הרוח ומזדעזעת מההתלהמות. כמזרחית אני מתביישת בבובלילים. הייתי שמחה לראות אחת כמו עינב עפה, כל פעם שהיא פותחת את הפה אני לוחצת mute. יוסי מתנהג כמו שייך סעודי ומנבל את הפה- בושה לחבר'ה מאשקלון, אני דווקא מכירה אשקלונים אינטיליגנטים וגם מצחיקים ומעניינים לא פחות אבל לקחו דווקא את הדאבל בובליל והכפילו את הבושה. טעו החבר'ה בבית האח והדיחו מהבטן ולא מהראש (צבר, ליאון,) והם אוכלים עכשיו את הדייסה שבישלו... איך אומרים זבש"ם! ומילה על שי: הוא לא פחות אמיתי מבובליל אבל הוא לא יושב כמו שייך בצד, הוא נוקט עמדה ולכן גם מושך אליו את האש. במרבית המקרים הוא מוציא את מה שאחרים חושבים אבל נוח להם לשתוק (צבר, איתי, ליאון) הוא לקח את האש אליו במקומם ולכן הלך, חבל. הלאה, יוסי, לך הביתה ותמשיך לקבלן , עינב, מקומך בקניון. רק שם יכולה לעבוד בחורה עילגת וחמת מזג, ביי

FreshF5

New member
שי לא פחות גרוע מהבובלילים, לא אמיתי בכלל

(אמנם הוא העז לומר את מה שהוא חושב בניגוד לחבורה שלו, אך אין זה מעיד על כך שזו האמת (מלבד האמת שלו) או שהוא אמיתי) וטוב שהוא הלך. (ואני אשקלונית, אני לא יודעת מה חושבים עליי מלבד מה שאני חושבת על עצמי, אני עובדת בעיתון אבל הייתי גאה, במידה והיו לי את הכישורים, גם לעבוד בקניון. ואינני נמנית בין אלה שהצביעו להם לבובלילים עד כה)

ליאתס20

New member
אני כל כך מסכימה איתך

וזה לא רק מי צודק ומי טועה בבית ובמי אני תומכת (לא תומכת באף אחד) אלא אנשים מאבדים כאן את האנושיות שלהם והופכים לאנשים מכוערים ורדודים. מה קורה לכם שגורם לכם להתנהג ככה? לתפוס צד ולהגן עליו בחירוף נפש? גם אם אתם מכירים את האנשים שבבית , אתם אוכלים את מה שמראים לכם ואוכלים אותו בתיאבון... אבל עזבו אני לא מתיימרת לנסות לשנות את העולם. ככה זה וככה זה תמיד יהיה. אני נזכרת לפני כמה עשורים בשני המחנות של ירדנה ארזי ועופרה חזה.. המעריצים הגיעו למצב כל כך חמור של כמעט פגיעה ביריבות שבכלל לא היו יריבות, הכל היה המצאה של המעריצים. זה הגיע למצב שכשירדנה זכתה בזמרת השנה המעריצים של עופרה זרקו עליה דלי צבע. אז זה מה שקורה כאן אתם נלחמים במלחמה חסרת טעם וריח. ובסדר לגיטימי המקום הזה מיועד לכתיבת המחשבות שלכם במה שקורה בבית, אבל חבר'ה יש דרך וצורה לעשות זאת. וכל הכבוד לבקורת מוסיקה אני בעד שכל יום תכתוב פוסט כזה , עם כל מה שמגיע נגדך יש כל כך הרבה שבעדך.. עד שיום אחד יקלט במוחו של מישהו שיש צורה להתנהג ולדבר.

o pie

New member
../images/Emo45.gif

צריכים להכריח כל מי שנכנס לפורום לקרוא את ההודעה הזאת קודם.

nuno12

New member
טוב, עכשיו מה אתה רוצה?

שנבחר בשפרע? - לך תחבק עצים. בתגובתך גם אם בצורה סמוייה התייחסת לכל המגיבים בעד מש' בובליל כפרימאטים, ובזאת הנצחת את הסיבה למה לא רק אנשים מתלהמים על מה שקורה. נניח ואתה ראוי לתגובה ממני גם אם אינך מצפה לה, ומתיישב מישהו מול מסך הטלוויזיה כחלק מקבוצה שלמה של אנשים שאת חלקם אתה כן מעוניין לראות, ואתה שומע מישהו שמרגיש שהוא אזרח סוג א ומדגיש במסך הטלוויזיה שאתה ושכמותך סוג ב' - איך כבודו היה מציין את התרעמותו? אל תשחק אותה נאור, כולנו בישראל ולכולנו קיים משהו שמביא את הסעיף, לאחד זה אשתו שבוגדת, לשני זה הרעש של השכנים - ולכל עם ישראל כרגע מפריע משהו אחד - קןראים לו שפרע. משהו בה משדר למי שרואה - זעם אז שב בשקט ותפסיק להתנשא כאילו שדעתך נחשבת - תן לנו להתעצבן בשקט, הרי לנו קראו שאריות אדם

ועכשיו ונסה מתעמתת עם יוסי בצעקות..

נראה שיוסי מאבד את התמיכה שלו .. למעט עינב כל הדיירים לא סובלים את ההתנהגות שלו

דורון

New member
וואי וואי איזה צעקות

מסכן יוסי חוטף הרבה זבל מהאנשים שם בוילה.

BeN ShaDe

New member
^

שי דאג להמריד את כולם יופי נגדו לפני שעזב. כולם לוקחים יותר מדי קשה את הירושה עלק שהשאיר להם שי - המנהיגות. אף אחד לא יכול להראות לצבר איך שי חימם את אשר עליו? לא יכולים להראות ללאון איך שי פוצץ אותו עם הכרית? לא יכולים להראות לאיתי ו-וונסה איך שי רצה להעיף את שניהם?

קופנגן

New member
התמיכה בבית עדין קיימת

גם אני לא תמיד אוהב את סגנון הדיבור שלו, אבל זה יוסי, לטוב או לרע. הוא התנצל אבל לצערי הוא ממשיך להתווכח אני מופתע ממנו כי הכי טוב מבחינתו זה להתנצל, להגיד נפלט לי, ולהמשיך הלאה

ruti

New member
דיירי הבית עוד לא קלטו שיוסי יגיע לגמר. הם

יעופו אחד אחרי השני אם ימשיכו לעמוד מולו בהדחות. הם לא קולטים את זה. אין שם שכל לאף אחד? זה פשוט לא להאמין

מעניין אם הדיירים החדשים יהיו לטובתו או נגדו.

ובלי קשר, לדעתי התמיכה ביוסי יורדת משבוע לשבוע ..

blur2

New member
הדיירים החדשים יצמדו לו לתחת

ומסיבה טובה, משום מה הציבור אוהב אותו.

למעלה