2009

LindZiv Cohan

New member
../images/Emo41.gif2009../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif

אז כש2008 כבר מאחורנו - [נלקח מפורום סקרים ושאלונים] איך עברה שנת 2008? ניהנתם? עשיתם משהו שאתם מתחרטים עליו? מה? היה משהו שרציתם\תיכננתם לעשות ולא יצא? אם הייתם צריכים לחוות שוב את השנה הזאת, בלי שום שינוי, הייתם מסכימים? מה הדבר הכי מלחיץ שקרה לכם השנה? והדבר הכי מרגש? מה החידוש הכי גדול שלכם השנה\דבר ממש חשוב שהתחלתם לעשות השנה? מה הלקח הכי חשוב שלמדתם השנה? מה אתם מאחלים לעצמיכם לשנה הבאה? ולמשפחה שלכם? ולחברים שלכם? ולמדינה? מה אתם מתכננים לשנת 2009? איך אתם רואים את עצמכם בדיוק עוד שנה? 10 דברים שעשו לכם את שנת 2008: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 10 דברים שיעשו לכם את שנת 2009: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

NoOop

New member
:)

איך עברה שנת 2008? סבבה..חח ניהנתם? מאוד. רק חבל שהיא נגמרת במלחמה והשנה החדשה ממשיכה במלחמה. עשיתם משהו שאתם מתחרטים עליו? מה? אין לי שמץ. היה משהו שרציתם\תיכננתם לעשות ולא יצא? לצאת השבוע >< ואי אפשר. חחח סתם וגם ללכת לסופרלנד... ורציתי ממש לחסוך כסף ולקנות דיסק ולא עשיתי את זה חחח אם הייתם צריכים לחוות שוב את השנה הזאת, בלי שום שינוי, הייתם מסכימים? לא. שנה חווים פעם אחת. זייהו. מה הדבר הכי מלחיץ שקרה לכם השנה? מבחנים. וואו איזה לחץ מטריף זה. והדבר הכי מרגש? לא עולה לי משהו.. :] מה החידוש הכי גדול שלכם השנה\דבר ממש חשוב שהתחלתם לעשות השנה? להדריך
אחד הדברים הטובים בחיי. מה הלקח הכי חשוב שלמדתם השנה? שחמאס חארות. סתם נו אני מה אתם מאחלים לעצמיכם לשנה הבאה? לא להיות בטווח ירי יותר >>" ולמשפחה שלכם? אושר עושר יושר כושר. ולחברים שלכם? לא יודעת .. ולמדינה? שתשתפר כבר.. מה אתם מתכננים לשנת 2009? ממממממממממממ אין לי מושג. איך אתם רואים את עצמכם בדיוק עוד שנה? מדריכה :p אחרי בגרויות מעצבנות, ומכינה קליפ (עבודת גמר.. של שנה הבאה) 10 דברים שעשו לכם את שנת 2008: 1.חבר שלי. :) 2. חברה ממש טובה שלי. 3. צופים... טיולים וכאלה. 4. הטיול השנתי חח 5. חניכים שלי :) 6. הכיתה החדשה. 7. המגמה שהתקבלתי אליה. 8. מלא מתנות מחו"ל :O 9. אינטרנט. (רציני, בלי חצי מהאנשים שאני מדברת איתם באינטרנט השנה הזאת לא הייתה עוברת כל כך טוב.) 10. אחר. :p 10 דברים שיעשו לכם את שנת 2009: 1. פלאפון חדש!!! 2. מחנה קיץ :p 3. לחזור לשגרה, ומהר. 4. להצליח בבגרויות. אוי אוי אוי לחץ 5. לזכות בפרס כלשהו. 6. שגלעד שליט יחזור הביתה. זה בהחלט יעשה לי את השנה. 7. שחמאס יושמדו. 8. לגבוהה קצת, לא יזיק
9. ללמוד לסרוג חחח 10.ללמוד להיות כנה יותר עם אנשים שממשממש אכפת לי מהם. חח אוף אני במצברוח של "אוף, מלחמה" חחח זה השפיע על הסוף של השנה הזאת אחלה שאלון, תודה :)

דנדנאלה

New member
=]]

אז כש2008 כבר מאחורנו - [נלקח מפורום סקרים ושאלונים] איך עברה שנת 2008?פסיידר... ניהנתם?רוב הזמן... עשיתם משהו שאתם מתחרטים עליו? מה?אכן אבל אין לי כח לספר XD היה משהו שרציתם\תיכננתם לעשות ולא יצא?ברור אבל לא עולה בדעתי עכשיוXD אם הייתם צריכים לחוות שוב את השנה הזאת, בלי שום שינוי, הייתם מסכימים?לא מה הדבר הכי מלחיץ שקרה לכם השנה?אני וידיד היינו צריכים ליסחוב מישהיא שאני מכירה(שהיתברר אחר כך שהייתה מסוממת)איזה שעתיים עד הבית שלה וזה נירא כאילו עוד שניה היא מתה...-=\ והדבר הכי מרגש?חח לא יודעת.. מה החידוש הכי גדול שלכם השנה\דבר ממש חשוב שהתחלתם לעשות השנה?לילמוד... מה הלקח הכי חשוב שלמדתם השנה?ליהיות כנים וליהיות מי שאתה... מה אתם מאחלים לעצמיכם לשנה הבאה?מיליון דולר ולמשפחה שלכם?שהיו בריאים... ולחברים שלכם?שלא יפגעו מהטילים האלה יש לי עוד הרבה על מה לדבר איתםO_O ולמדינה?תימצאו ראש ממשלה נורמאלי... מה אתם מתכננים לשנת 2009?לא יודעת עוד... איך אתם רואים את עצמכם בדיוק עוד שנה?קצת פחות טיפשה ויותר בוגרת.. 10 דברים שעשו לכם את שנת 2008: 1.- 2.- 3.- 4.- 5.- 6.- 7.- 8.- 9.- 10.- 10 דברים שיעשו לכם את שנת 2009: 1.- 2.- 3.- 4.- 5.- 6.- 7.- 8.- 9.- 10.-

דנדנאלה

New member
הינה עוד שאלון...קצת ארוך אבל נחמד...

שם: תאריך לידה: מקום מגורים: שיר אהוב: סרט אהוב: תוכנית טלוויזיה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע: דיסק אהוב: תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת? האם אי פעם שתית אלכוהול? האם אי פעם לקחת סמים? האם אי פעם עברת על החוק? האם אי פעם נשבר לך הלב? האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? האם אי פעם בכית על מישהו? האם אי פעם בכית על מישהי? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? האם אי פעם שיקרת? יש\אין חבר: גובה: מידת נעלים: פריסינג: קעקועים: ב24 שעות האחרונות בכית? ב24 שעות האחרונות צחקת? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? ב24 שעות האחרונות קנית משהו? בימים אלו אתה מאוהב? הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי- האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: המקום האחרון שהייתי בו: הסטיה שלי היא: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? האם צחקת על מישהו בעל מום? האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? תרמת פעם לקבצן? האם גנבת משהו במכולת? יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אכלת משהו לא כשר? אתה שומר כשרות? שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? הפרת הבטחה שהבטחת? השתכרת עד אבדן חושים? מה צבע החדר שלך? באיזה בושם אתה משתמש? אתה אוהב לענוד תכשיטים? מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? איזה כיתה את: הבנאדם הכי יפה שראית: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? בנאדם ש: שונא/ת: אוהב/ת: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? את רוצה להיות זמרת? את רוצה להיות שחקנית? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? איפה את רוצה פירסינג? אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: יש לך חברים בפורומים? מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה את עושה עכשיו? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? מה הדיסק האחרון ששמעת? מה החלום שלך? האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? שאבת אבק בלי שביקשו ממך? בנית טירה מחול? היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? היית בחקירה משטרתית?

דנדנאלה

New member
..........

שם:דניאלה תאריך לידה:20.4 מקום מגורים:אשדוד שיר אהוב:יש מלא.... סרט אהוב:ג'ון טאקר חייב למות,ילדות רעות,הכי מתוק שיש תוכנית טלוויזיה אהובה:מגרש ביתי,גיבורים,90210 זמר אהוב:אין זמרת אהובה:לינדזי לוהן יום אהוב בשבוע:שבת דיסק אהוב: Three Days Grace- One-X תאריך אהוב:אין האם אי פעם עישנת?כן האם אי פעם שתית אלכוהול?כן האם אי פעם לקחת סמים?לא האם אי פעם עברת על החוק?כן האם אי פעם נשבר לך הלב?כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב?לא יודעת האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כן האם אי פעם שיקרת?כן יש\אין חבר:אין גובה:1.67 מידת נעלים:39 פריסינג:היה באף... קעקועים:אין אבל היה... ב24 שעות האחרונות בכית?לא ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו?כן בימים אלו אתה מאוהב?לא הדבר שהכי קשה לך איתו:זה שאני לא בבית עכשיו... מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?לא יודעת אבל בטוח לא אני... האדם האחרון שהתקשר אלי-חברה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו:אני שונאת אייסי המקום האחרון שהייתי בו:פיצה הסטיה שלי היא:לא יוצאת מהבית בלי כובע הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-החדר שלי תכונה טובה שלי:נחמדה לאנשים.... תכונה רעה שלי:עקשנות האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא הייתי אומרת שחשקתי... האם צחקת על מישהו בעל מום?לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא צעקתי אבל קיללתי אותה... עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת?כשהייתי בת 8 יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? המשפחה אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? אבדן חושים?לא מה צבע החדר שלך? אפרסק באיזה בושם אתה משתמש? כל מיני אתה אוהב לענוד תכשיטים?לא ממש מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? ירדתי על מישהוא לפני חצי שיכבה... באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שמוכנים מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?חודש חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת?ליפני כמה ימים שתית משקה אלכוהולי? לפני כמה ימים השתכרת?ממזמן שכבת עם מישהו/י?אף פעם היית במועדון? שבוע לבשת חצאית? בגיל 10 קנית בגד? שבוע אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? היום הקדישו לך שיר?ממזמן שיפרו לך את המצברוח? אתמול היום: באיזו שעה התעוררת? 10 מה/מי העיר אותך?הטלויזיה מה היה הדבר הראשון שאמרת? תכבו תטלויזיה מה היה הדבר הראשון ששמעת? "הזעקה באשקלון" מה היה השיר הראשון ששמעת? AVRIL LAVINGE-WHEN YOU GONE מה אכלת? עוגי איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?שאין כח להיתקע כל היום בבית שוב איזה כיתה את: ט' הבנאדם הכי יפה שראית:הרבה את חושבת שאת יפה? לא את חושבת שאת צבועה? לא ממש את חושבת שאת קנאית? תלוי את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? כשאני ניראת נורמלי... בזבזנית או חסכנית? באמצע.. בנאדם ש: שונא/ת: המורה לערבית אוהב/ת:חברה מתגעגע/ת אליו:בן דוד חסר לך:ידיד עושה לך טוב להיות איתו: חברות הכי מצחיק: חברות הכי דפוק: ידיד הכי מוזר:המורה להיסטוריה הכי כיף לדבר איתו: חברים\ ידידים לפעמים אפילו משפחה... יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברה איזה צלצול יש לך? השיר הזה על סקוטי מיורוטריפP= הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? הנוף של ניו יורק(זה כזה יפה^^) את רוצה להיות זמרת? אתם רוצים ליהיות חרשים? את רוצה להיות שחקנית? כן=] אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? כן אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? בדרך כלל איפה את רוצה פירסינג? וומפאיר אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? משלמת את כל החובות שיש למשפחה שלי... פורום אהוב:לא יודעת... באיזה פורומים את כותבת:בהרבה של FXP ובזה... יש לך חברים בפורומים? בערך... מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון הזה את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?כן מה את/ה שומע/ת? כל מיני שירים שיש במחשב מה הסרט האחרון שראית? ויקי כריסטינה ברצלונה מה התוכנית האחרונה שראית? דורה ובוץ=] מה הדיסק האחרון ששמעת? לא וזכרת מה החלום שלך?ליהיות מאושרת ולהצליח בחיים... האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?לשניונת רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?כולם חושבים על זה פעם ב....אבל זה רק מחשבות... שאבת אבק בלי שביקשו ממך?לא בנית טירה מחול?כיייןןDDD= היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?כן! נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא='O סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא...לא יצא ליXD היית בחקירה משטרתית?לא ממש אבל הביאו לנו חוקר לבצפר וחקו גם אותי...

דנדנאלה

New member
אמ

חיפשו מישהוא שמוחר סמים לכל הבית הספר והמישהוא הזה במיקרה היה חבר שלי-_-

דנדנאלה

New member
...

תיק במישטרה מוסד לעבריינים(כי היו לו עוד כמה מיקרים במישטרה...)+גמילה מסמים כי חשבו שהוא מכור....(הוא לא....הוא לא נגע בזה אפילו...)בקיצור אז הבינו שהוא לא הישתמש ורק מחר....וכו.... זה היה ליפני שנה....עוד חודשיים הוא אמור לחזור לבית ספר רגיל כי הוא היה על תנאי.... הוא בן אדם טוב....הוא פשוט היתחבר אם האנשים הלא נכונים והיתעסק בדברים הלא נכונים.... בקיצור חפרתי אני יכולה ליכתוב על זה עוד 10000 עמודיםXD

LindZiv Cohan

New member
חח... קורה שמתחברים לאנשים הלא נכונים...../images/Emo3.gif

העיקר שעכשיו הוא בסדר

LindZiv Cohan

New member
חחחח קצת ארוך

שם: זיו תאריך לידה: 1.4.1991 מקום מגורים: פרדסיה שיר אהוב: וואו, יש המון סרט אהוב: גם יש הרבה, אבל נגיד ג'ורג'יה רול
תוכנית טלוויזיה אהובה: סקינס זמר אהוב: אם זמר מתוך להקה נחשב, אז דני ג'ונס. [וגרגורי למרשל, ג'יימס בלאנט ופייר בובייה] זמרת אהובה: לינדזי, אלאניס וכל הקייט\קייטי למיניהן
יום אהוב בשבוע: יום חמישי, רק שעה וחצי של אנגלית והביתה:) דיסק אהוב: רדיו אקטיב של מקפליי תאריך אהוב: אחד באפריל אני מניחה
האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא תודה האם אי פעם עברת על החוק? עבירה על החוק יכול להיות גם לעבור במעבר חציה באדום, אז כנראה שיש הרבה עברות על החוק אצלי
האם אי פעם נשבר לך הלב? לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא שאני יודעת, אולי סתם ביאסתי אותם >< האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? כן יש\אין חבר: אין גובה: אני משתדלת לא למדוד, משו נמוך במיוחד [אבל אני יותר גבוהה מכריסטינה אגילרה ואחת מהאולסניות!
] מידת נעלים: 38 פריסינג: אין, אני אלרגית לדבר שמורחים עליהם >< קעקועים: אין, אבל אולי בעתיד
ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? בוודאי
ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? תמיד:) ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא
בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: הביישנות המטורפת שלי מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אני, בגרסא יותר משופרת
האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: הפעם האחרונה שדיברתי באייסיקיו היתה בערך בשנת 1857 המקום האחרון שהייתי בו: בית של חברה הסטיה שלי היא: אני שמה לבלו כל 36 שניות
הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- המחשב
תכונה טובה שלי: אני שופטת אנשים לפי מי שהם ולא לפי מה שהם תכונה רעה שלי: ביישנות. ואני גם ממש סגורה
האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? חחח עוד לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כן
למרות שנשבעתי בכיתה י' שזה לא יקרה [אחרי מקרה מסוים בכיתה ט' חח] אבל המורה שלי לתנ"ך השנה פשוט מטומטמת! שתמצא כבר בעל. או לפחות חיים >< עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? נראלי שכן האם גנבת משהו במכולת? לא שזכור לי יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? משפחה אכלת משהו לא כשר? לא. אלא אם כן חלב ובשר ביחד נחשב.
אתה שומר כשרות? לא בדיוק... שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא חח הפרת הבטחה שהבטחת? יכול להיות, אבל אם כן זה לא היה משו משמעותי השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? קיר אחד אדום והשאר צהבהבים, שהיו אמורים להיות בכלל מוקה-בהיר
באיזה בושם אתה משתמש? רוב הזמן ב-212 סקסי אתה אוהב לענוד תכשיטים? הלוואי שיכולתי
מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? אין לי מושג
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? כשמרגישים מוכנים לזה מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? וואהואוה חיבקת מישהו/י? אתמול מישהו/י חיבק/ה אותך? אתמול... בדרך כלל חיבוק בא משני צדדים
עישנת? נבר... חוץ מנרגילה אבל זה בכלל היה לפני מליון שנים שתית משקה אלכוהולי? מזמן השתכרת? נבר שכבת עם מישהו/י? אף פעם היית במועדון? אוהו לבשת חצאית? אני לא כזאת ילדה של חצאיות, אז לפני איזה חצי שנה או משו קנית בגד? חודש שעבר :S אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? .. הקדישו לך שיר? לא יודעת שיפרו לך את המצברוח? אתמול היום: באיזו שעה התעוררת? 12
מה/מי העיר אותך? הדיבורים של כולם מהסלון
מה היה הדבר הראשון שאמרת? "כמה אתם מדברים!" מה היה הדבר הראשון ששמעת? לא יודעת, משו עם לבנות עוד קומה למעלה... מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת, משו של באסטד מה אכלת? ג'חנון! יום שבת
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שאנחנו חייבים לראיין כמה אנשים ולצלם אותם עד יום ראשון הבא
[סרט גמר בתקשורת] איזה כיתה את: י"ב הבנאדם הכי יפה שראית: דני ג'ונס|מזילריר| את חושבת שאת יפה? לא ממש את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? מאוד את חושבת שאת קרצייה? חחחח אני לא יכולה לענות על זה
את חושבת שאת עקשנית? אהא את אוהבת את עצמך? מידי פעם
בזבזנית או חסכנית? חסכנית בנאדם ש: שונא/ת: מי ששונא אותי אוהב/ת: החברים שלי מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: אחת מהשכבה שבטוחה שאני חברה שלה, וכל מה שיוצא לה מהפה גורם לגלגול עיניים מצידי. הכי כיף לדבר איתו: נו זה לא משנה, כל תשובה זה אחד החברים שלי, אתם במילא לא מכירים אותם
יש לך פלאפון? אהא למי אתה מתקשר הכי הרבה? אחת החברות איזה צלצול יש לך? אחד של קייט ווגל, סתם כי אין לי כוח להחליף
הקול הכי יפה ששמעת? דני ג'ונס
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? דני ג'ונס
[אני מרגישה כלכך מושפעת>< אבל תנסו אתם להיות אדישים אליו
] את רוצה להיות זמרת? הלוואי והיה לי את הקול המתאים
את רוצה להיות שחקנית? בהחלט אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? תלוי למי
איפה את רוצה פירסינג? באף אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? קודם משלמת חובות של המשפחה ואז עוברת לניו יורק\לונדון וקונה כל מה שבא ליד
פורום אהוב: האמ באיזה פורומים את כותבת: בפורום הזה, פורום דמדומים ועוד כאלה שאני מידי פעם שולחת הודעה חח יש לך חברים בפורומים? אופקורס מי האדם האחרון שדיברת איתו? שי מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון
את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא, הטלויזיה דולקת מה את/ה שומע/ת? פרסומת לדבר הזה של השירותים >< מה הסרט האחרון שראית? דיזסטר מובי מה התוכנית האחרונה שראית? צחוק מעבודה מה הדיסק האחרון ששמעת? באסטד מה החלום שלך? להצליח, אם זה יהיה במשחק זה יהיה מעולה
האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? חח כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? כשניקיתי את הדבר מתחת למיטה שלי
נו, הארגז הזה
בנית טירה מחול? אני בטוחה
היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא חחח נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? בוודאי! סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? לא

NoOop

New member
עונה :)

שם: נופר. תאריך לידה: 24.09 מקום מגורים: אשדוד. שיר אהוב: בית הבובות - עד שבאת. סרט אהוב: טיטאניק. תוכנית טלוויזיה אהובה: המטבח (אמריקאי). זמר אהוב: אנריקו איגלסיאס :p זמרת אהובה: לינדזי לוהאן, בריטני ספירס. יום אהוב בשבוע: שלישי. דיסק אהוב: הדיסק החדש של בריטני. תאריך אהוב: ממ..? האם אי פעם עישנת? בקטנה... האם אי פעם שתית אלכוהול? לא.. :O האם אי פעם לקחת סמים? לא.. האם אי פעם עברת על החוק? נראה לי שכן חח האם אי פעם נשבר לך הלב? לא.. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כמו כל אחד אחר.. כן. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? ברור. האם אי פעם בכית על מישהו? כן. האם אי פעם בכית על מישהי? כן. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? שאלה טובה... האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? בטח
האם אי פעם שיקרת? כן.. יש\אין חבר: יש. גובה: אין לי מושג, אבל לא גבוה במיוחד מידת נעלים: 37 פריסינג: רק באזניים. קעקועים: הלוואי. ב24 שעות האחרונות בכית? יש מצב... ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן :) ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא נראה לי. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? כן.. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא.. בימים אלו אתה מאוהב? כן הדבר שהכי קשה לך איתו: אכזבה, אדישות. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אין לי מושג. האדם האחרון שהתקשר אלי- חבר. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אני בקושי מתחברת. מממ במסנג'ר.. חבר שלי. המקום האחרון שהייתי בו: כוכב יאיר :p היה לי סמינר. הסטיה שלי היא: לא יודעת :O הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- בית? תכונה טובה שלי: לא יודעת :p תכונה רעה שלי: חוסר סבלנות מטורף.. וקל לעצבן אותי. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? כן האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? כן האם צחקת על מישהו בעל מום? ואוו, אני לא זוכרת. אבל אני מקווה שלא. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כן.. הרבה פעמים>> עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? את האמת שלא יצא לי. תרמת פעם לקבצן? כן.. האם גנבת משהו במכולת? כן..^^" יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? המשפחה שלי. אכלת משהו לא כשר? אולי.. לא יודעת. אתה שומר כשרות? בעירך.. כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? חח לא נראה לי הפרת הבטחה שהבטחת? כן.. השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? צהוב אפור. באיזה בושם אתה משתמש? deseo של ג'ניפר לופז. אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן.. מאוד. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? אין לי שמץ. אני עושה הרבה דברים כאלה חחח באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? לפי ההרגשה. אין גיל מוגדר. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? אתמול. חיבקת מישהו/י? אתמול מישהו/י חיבק/ה אותך? אתמול עישנת? לפני חודשיים ככה שתית משקה אלכוהולי? אףפעם השתכרת? אףפעם שכבת עם מישהו/י? אףפעם היית במועדון? אףפעם. נראה לי Oם לבשת חצאית? חח בגיל 7 בטח. קנית בגד? לפני שבועיים בעירך אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לפני 10 דק' :) הקדישו לך שיר? חחח אממ לפני שלושה חודשים ככה נראה לי. שיפרו לך את המצברוח? שלשום :) היום: באיזו שעה התעוררת? 11:30 (אין לי בצפר, יו נואו..) מה/מי העיר אותך? אח שלי נראה לי. מה היה הדבר הראשון שאמרת? "בוקר טוב" לאמא. מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אח שלי אומר משהו.. מה היה השיר הראשון ששמעת? השיר ההוא של מיילי סיריוס ואבא שלה.. רציתי לשמוע מה מי מו. מה אכלת? טוסט נראה לי. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? הטיל האחרון שנפל באשדוד. לדעת מיקום וכאלה.. (אם מישהו יודע לא להגיד כאן.. יש הנחיות שאסור ><""" ) איזה כיתה את: י' הבנאדם הכי יפה שראית: כל ארגניטאי ואמריקאי בעירך שיש בעולם Oם את חושבת שאת יפה? מדי פעם Oם את חושבת שאת צבועה? קצת את חושבת שאת קנאית? מאוד את חושבת שאת קרצייה? כן... את חושבת שאת עקשנית? תלוי את אוהבת את עצמך? לא הכי. בזבזנית או חסכנית? בזבזנית ברמותת בנאדם ש: שונא/ת: חח השם יעזור? אוהב/ת: חבר שלי. :) מתגעגע/ת אליו: חבר שלי :( חסר לך: מממ נראה לי הבנתם את הפואנטה. עושה לך טוב להיות איתו: אההא%#$% הכי מצחיק: לא יודעת :p הכי דפוק: ממ לא יודעת הכי מוזר:אח שלי חחח הכי כיף לדבר איתו: חברה... יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? לחבר שלי, לחברה (בשביל הצופים וכאלה), אמא .. בית.. איזה צלצול יש לך? אין. הוא כל החיים על רטט כי אני שונאת צלצולים. הקול הכי יפה ששמעת? לא זוכרת. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? רקע של הרבה הרבה ביצים חמודות כאלה (לא אמיתי...) ולאחד מהם מחובר מיקסר ידני על הראש אז כולן מסתכלות עליו בפחד כי זה טורף ביצים יעני D: את רוצה להיות זמרת? אם היה לי את הקול שצריך.. כן את רוצה להיות שחקנית? כן. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? ברור!!!! אני אהיה באח הגדול 7. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן.. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? בשפה. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מחפשת למי זה שייך? >< מה זה מוצאת חחח. הייתי תורמת לשדרות. (ומשאירה לי איזה 300 ש"ח ככה.. ) פורום אהוב: זה D: (לא חוכמה. חח) באיזה פורומים את כותבת: רק בפורום הזה. יש לך חברים בפורומים? לא מכירה אישית .. :] מי האדם האחרון שדיברת איתו? חבר.. מה את עושה עכשיו? עונה על שאלון, מוזיקה, מתכתבת. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן. מה את/ה שומע/ת? חחחחח רגע לא טוב. שיר של פלוריסיינטה חח מה הסרט האחרון שראית? אשת החלומות. מומלץץץ :p מה התוכנית האחרונה שראית? המטבח. (חדשות זה לא נחשב
) מה הדיסק האחרון ששמעת? של בריטני ספירס. (יעני במחשב.) מה החלום שלך? להקים משפחה. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא. רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? חחחחחחחחחחחח לא. בנית טירה מחול?מממ כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא. היית בחקירה משטרתית?לא. (מסקנה- חיים משעממים.)

LindZiv Cohan

New member
חחח השיר../images/Emo6.gif

שימי את התמונה של השולחן עבודה שלך, נשמע מצחיק חחח

למעלה