2009

שיקה221

New member
עונה :)

שם:שי תאריך לידה:22.1.1991 מקום מגורים:מיתר שיר אהוב:יש כל כך הרבה...כרגע tell him חחח משנות ה60. סרט אהוב:כל לינדזי ומלא אחרים תוכנית טלוויזיה אהובה:CSI MIAMI זמר אהוב: ג'יימס בלאנט זמרת אהובה:לינדזי חה חה חחחחחחחחחח יש הרבה יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: MARK RONSON-VERSION תאריך אהוב:1.1 לא משנה איזה שנה האם אי פעם עישנת? חיובי האם אי פעם שתית אלכוהול? חיובי האם אי פעם לקחת סמים? שלילי האם אי פעם עברת על החוק?חיובי האם אי פעם נשבר לך הלב? חיובי האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? חיובי..כל יום בערך האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? חיובי..יש מישהו שלא מצטער? האם אי פעם בכית על מישהו? חיובי האם אי פעם בכית על מישהי? חיובי האם אי פעם שברת למישהו את הלב? חיובי האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? חיובי האם אי פעם שיקרת? נו בחייאת ברור יש\אין חבר:יש גובה:שלי או שלו? חחח מידת נעלים:39 פריסינג: לשון,אנדרגראונד, גבה ופופיק קעקועים: עוד שבועיים :) ב24 שעות האחרונות בכית? שלילי ב24 שעות האחרונות צחקת? חיובי ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? חיובי ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? שלילי ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? חיובי ב24 שעות האחרונות קנית משהו? מממ סיגריות בימים אלו אתה מאוהב? כן הדבר שהכי קשה לך איתו: המרחק [צבא] מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? לא הייתי מחליפה כלום חוץ מגיל וזה שאני לא חבר4ה של לינדזי חח האדם האחרון שהתקשר אלי-מיה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו:אין לי המקום האחרון שהייתי בו: ב"ש הסטיה שלי היא: WTF? הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- שחייה תכונה טובה שלי: הכל :) חחחחחח איזה מתנשא זה..נאמנות תכונה רעה שלי: עקשנות האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? אין לייייייייייייייי האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? יש לי רק מילה אחת א-י-כ-ס האם צחקת על מישהו בעל מום?רק על אחותי.. סוג של מום.. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? היו דברים מעולם. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? אני תמיד עוזרת לזקות עם הסלים תרמת פעם לקבצן? אכן האם גנבת משהו במכולת? אין לי מכולת אז ממ לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של המשפחה אכלת משהו לא כשר? חח דה אתה שומר כשרות? אם אכלתי לא כשר אז לא נראה לי שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? ח מלא פעמים הפרת הבטחה שהבטחת? לצערי השתכרת עד אבדן חושים? לצערי מה צבע החדר שלך? כתום באיזה בושם אתה משתמש? DKNY בריטני ספירס WHITE MUSK ועוד אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא כל כך מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא בפורם הזה ח באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 4 מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?לפני שעה חיבקת מישהו/י? כנל מישהו/י חיבק/ה אותך? כנל עישנת? לפני רבע שעה שתית משקה אלכוהולי? שבוע בערך השתכרת? ממש מזמן שכבת עם מישהו/י? NEVER היית במועדון? מזמן לבשת חצאית? מממ שלושה שבועות קנית בגד? את החצאית :) אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? שעה הקדישו לך שיר? מממ לא זוכרת שיפרו לך את המצברוח? אתמול היום: באיזו שעה התעוררת? 8 מה/מי העיר אותך? השעון המעורר מה היה הדבר הראשון שאמרת? "דן קום כבר אנחנו נאחר" מה היה הדבר הראשון ששמעת? "אני קםםםםםםםםםםםם" מה היה השיר הראשון ששמעת? משו של ריטה ממממ "וזה יבוא אתה תראה הידים הקפוצות יתארכו והלב השומר לא להיפגע יפעם בקצב רגיל..." מה אכלת? שתיתי נס איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? המיונים שלי מחר איזה כיתה את: י"ב הבנאדם הכי יפה שראית: לינדזי לוהאן? בעצם לא ראיתי......... מייקל לואיס את חושבת שאת יפה? מממממממ את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? יש ויש את חושבת שאת קרצייה? לפעמים את חושבת שאת עקשנית? דה את אוהבת את עצמך? בגדר הסביר בזבזנית או חסכנית? חסכנית...זתומרת קמצנית חח בנאדם ש: שונא/ת: אין ממש אוהב/ת:דן תמר מיה טל אמא אבא אחות חתולה לינדזי מתגעגע/ת אליו: מממממ זוהר חסר לך: 2 מיליון דולר עושה לך טוב להיות איתו: דן הכי מצחיק: מיה הכי דפוק: נועה הכי מוזר: צפרדע מן הכי כיף לדבר איתו: טל יש לך פלאפון? דה למי אתה מתקשר הכי הרבה? דן\תמר\מיה איזה צלצול יש לך? לכל אחד צילצול שונה הקול הכי יפה ששמעת? אין לי מושג..מריה קארי איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של בראד פיט [השנים המוקדמות] את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי איזו סידרה אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? בדר"כ איפה את רוצה פירסינג? כבר לא ממש רוצה עוד אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? שלום עולמי.........טסה ללוס אנג'לס מאתרת את לינדזי ומושיבה אותה לשיחה תמורת כסף פורום אהוב: לינדזי לוהאן באיזה פורומים את כותבת: רק זה יש לך חברים בפורומים? לא אין לי חברים בכלל :( מי האדם האחרון שדיברת איתו? דן מה את עושה עכשיו? את השאלון את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה את/ה שומע/ת? מארק רונסון מה הסרט האחרון שראית? נ.ב אני אוהב אותך. ממליצה עליו ממש אם בא לכם להירדם למוות מה התוכנית האחרונה שראית? ללא עקבות מה הדיסק האחרון ששמעת? בריטני ספירס-סירקס מה החלום שלך? ... האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?... שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא בנית טירה מחול? כמו כל ילד נוראמלי היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? כה סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? כה היית בחקירה משטרתית?כה

LindZiv Cohan

New member
היי, אותי את לא אוהבת?../images/Emo6.gif

חיובי! עלק גובה שלי או שלו >< וואי אז צריך לראות את הסרט הזה לפני זימונים לצבא, למפני מבחן חשוב או סתם כשלא נרדמים
אני חושבת שמצאת את התרופה לנדודי שינה! איזה חקירה משטרתית?
[ואיך היה בזימון???] עוד 11 ימים יומולדת!

LindZiv Cohan

New member
>>

איך עברה שנת 2008? סבבה
ניהנתם? רוב הזמן, כן עשיתם משהו שאתם מתחרטים עליו? מה? אני בטוחה שעשיתי היה משהו שרציתם\תיכננתם לעשות ולא יצא? לצלם\לביים\לערוך סרטונים. אני כזאת עצלנית
אם הייתם צריכים לחוות שוב את השנה הזאת, בלי שום שינוי, הייתם מסכימים? אם כבר לחוות אותה שוב, אז לשנות את הדברים הפחות טובים מה הדבר הכי מלחיץ שקרה לכם השנה? לא עולה לי והדבר הכי מרגש? לא זוכרת :S מה החידוש הכי גדול שלכם השנה\דבר ממש חשוב שהתחלתם לעשות השנה? חחח לא יודעת >< מה הלקח הכי חשוב שלמדתם השנה? שצריך להעריך את מה שיש לי מה אתם מאחלים לעצמיכם לשנה הבאה? להיות קצת יותר פתוחה ולמשפחה שלכם? שיהיו בריאים ולחברים שלכם? שיהיו אמיתיים ולמדינה? שלא תפסיק עד שנהיה בטוחים מה אתם מתכננים לשנת 2009? לסיים ביצפר
איך אתם רואים את עצמכם בדיוק עוד שנה? מתגייסת לצבא 10 דברים שעשו לכם את שנת 2008: 1. שני הבני דודים הקוקים שלי, שכל יום שבת אוכלים "חנונון" 2. החברים 3. הטיול השנתי, הייתה לנו אחלה קבוצה רק של חברים [חוץ מאחת מעצבנת, אבל היא לא חשובה
] 4. ההופעה של סימפל פלאן "FUCK NO!" 5. קיבלתי רישיון
6. יומולדת 17 שהיתה מגניבה ביותר 7. מוזיקה 8. מצטרפת לעניין של החברים באינטרנט
9. המצלמת וידאו הסקסית שלי 10. 10 דברים שיעשו לכם את שנת 2009: 1. צילום\בימוי\הפקה\עריכה של המון סרטונים מגניבים 2. שהסרט גמר יצא הכי טוב שאפשר 3. להתקבל לתפקיד טוב בצבא 4. לטוס ללונדון \ניו יורק
5. לסיים ביצפר עם ציונים טובים 6. כמובן להעביר את השנה בכיף עם חברים 7. הופעה של מקפליי |שורק| 8. להרוויח הרבה כסף 9. להצליח במה שאני עושה 10. חח גם אני אשמח לגבוה קצת

KitiKiti

New member
עונה

אז כש2008 כבר מאחורנו - [נלקח מפורום סקרים ושאלונים] איך עברה שנת 2008?בסדר,לא יותר מזה ניהנתם?כן. עשיתם משהו שאתם מתחרטים עליו? מה?לבגוד..הרבה.להתייחס בחוסר כבוד,לאבד חבר טוב בגלל זה... היה משהו שרציתם\תיכננתם לעשות ולא יצא?לנסוע לסופרלנד..להתייחס טוב יותר לסבתא וסבא אם הייתם צריכים לחוות שוב את השנה הזאת, בלי שום שינוי, הייתם מסכימים?לא מה הדבר הכי מלחיץ שקרה לכם השנה?בגרויות.. והדבר הכי מרגש?לאדעת..אולי הבגידות,זה היה מרגש.. מה החידוש הכי גדול שלכם השנה\דבר ממש חשוב שהתחלתם לעשות השנה?ללמוד,לנהל מערכת יחסים בריאה,מה שמליח לי כבר 4 חודשים:) מה הלקח הכי חשוב שלמדתם השנה?על טעויות משלמים,ובלי השקעה אין תוצאות מה אתם מאחלים לעצמיכם לשנה הבאה?להתבגר עוד,ללמוד טוב,להנות מהחיים-בעקר בסופי שבוע:)לצאת מהשגרה המשעממת של בית שמש... ולמשפחה שלכם?לחיות בשלום זה עם זה,ושאבא ימצא עבודה- שהוא יאהב סוף סוף! ולחברים שלכם?להנות מהחיים,למצוא אהבה ולהיות איתה ולהנות מכל רגע,חברים טובים,שיתגשם כל מה שירצו ולמדינה?לנצח את עזה!!!!!!!!ושהחיילים שלנו יחזרו בשלום. מה אתם מתכננים לשנת 2009?כלום בינתיים,רק את היומולדת שלי בעוד חודש:) איך אתם רואים את עצמכם בדיוק עוד שנה?יותר בוגרת..יותר כוסיתתת חח,אפילו שגם עכשיו אני 10 דברים שעשו לכם את שנת 2008: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 10 דברים שיעשו לכם את שנת 2009: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

LindZiv Cohan

New member
חח בגידות עניינים, איזה חיים מעניינים../images/Emo3.gif

מזל שיש לך את שנה להספיק את כל מה שלא הספקת:)

למעלה