מצעד הלהקות

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif הוא יוצא בכלל?

כי בקומונה הגענו למסקנה שאו שהוא יוצא ברבע הראשון של 2007 או שהוא לא יוצא בכלל חחח כי ככה כתוב ><" אבל אם הוא יצא - ברגע שהוא יוצא הם יכנסו חזרה למצעד.. עד אז. הם בהפסקה ונכנסים במאי לאולפן - אוקטובר דיסק חדש.

PATD

New member
אין סיבה להוציא את פאניק מהמצעד

עדיין משדרים אותם הרבה שם [ובתור אחת שממש כבר לא רואה הרבה MTV2 יוצא לי לראות אותם הרבה שם!!] לא נוציא! לא נוציא! לא נוציא!

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif חחח

פאניק היא הלהקה האהובה עלי [אהמ מקום 1 בשבילי כבר שנה!!!] ואני רואה אותם בערוץ איזה 3 פעמים ביום או לפחות פעם אחת אם אני בקושי רואה את הערוץ. והם נמצאים במצעדים שם אבל זאת כבר תהיה ההחלטה של הפורום אם להשאיר אותם או לא. נוו טוב אפשר. לדעתי חחח

GoldenBabe

New member
הוא אמור לצאת מתישהו../images/Emo109.gif

[אני מקווה] ואך ורק ליוטיוב כי יש שם סקס יבש ושימוש בסמים קלים.

HarlequinGirl

New member
לא בטוח

הם אמרו שאולי לא יראו אותו בMTV בגלל זה אבל עדיין לא בטוח..אולי יצנזרו... והוא אמור כבר לצאת ממש בקרוב כי הם צלמו אותו ואומרים כבר מלא זמן שהוא יצא בקרוב והמ הוא כן יצא כי הם צילמו אותו כבר

GoldenBabe

New member
הוא לא יצא../images/Emo109.gif

הם צילמו אותו אבל לא הפיצו לאף מקום ואנחנו לא נפתח דיון על הקליפ שלהם XD

nesta girl

New member
הדיוידי החדש

של דה יוזד יוצא עוד פאקינג יומיים!! וסינגל חדש בחודש הבא! אהה וזה שאני מעריצה "אובסיסבית" (בניסוחך) שלהם ממש לא קשור...עובדה שיש אנשים פה (או שהיו..) שמצביעים להם! (והיוזד הם רק דוגמא בגלל שיצא שכולם התנפלו עליהם..) חוצמזה שלדעתי אם ככה את רוצה לעשות את המצעד, בקושי יהיו 5 להקות, כי תכלס אין להקה שעובדת כללללללל הזמן, יש הפסקות בין לבין (ולפעמים לא רק בין אלבומים). קיצר, קחי תפינה הזאת..תעיפי את מי שבא לך..כי באמת שאני ואנשים אחרים לא נכנסים לפה בשביל לריב..ואם אי אפשר לדבר על להקות שאנחנו אוהבים ושרלוונטיות לערוץ כי לאנשים אחרים זה מפריע אז כנראה שמקומנו לא בפורום אה ודא..כל אבל כל הלהקות הגיעו במצעד לאן שהן הגיעו בלי "פרוטקציות", just in case you were wondering

CitizenErased

New member
שייצא עוד יומיים

כל עוד לא מראים אותם בMTV2 הם לא צריכים להיות במצעד. ובוודאי שיש עוד טונה להקות לשים. כל להקה שמראים עכשיו בMTV2 אפשר להוסיף למצעד. אם את לא מעוניינת להמשיך עם המצעד אז אני אמשיך אותו.

zivid

New member
הממ ../images/Emo129.gif

the used mcr panic! him muse פעם ראשונה שאני מגיבה פה אבל אני סתם קוראת סמוייה כזה..

zivid

New member
את הבאמת ../images/Emo129.gif

כי אין לי תמיד מה להגיד כל כך הMTV פה ומה שיש לכם זה שונה אם יהיה על מה להגיב אני אגיב ^^

LiLuLiL

New member
AFI../images/Emo7.gif

תחזירו אותםם 1.MCR 2.MUSE 3. ARCTIC MONKEYS 4. BLUR 5. THE VIEW

למעלה