הדמות השבועית!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo202.gifהדמות השבועית!../images/Emo28.gif

והדמות השבוע היא: קים! תקציר חייו: קים היא הבחורה הענוגה מהסרט המופתי "המספריים של אדוארד". היא הבת של פג- זו שמאמצת את אדוארד ומביאה אותו אליה הביתה. היא יוצאת עם איזה נאד נפוח מהשכונה, וכמובן שאדוארד מתאהב בה... ובסופו של דבר, גם היא אוהבת אותו. בערך. אבל בואו לא נדבר על זה, כי יש לי חשבון לא סגור עם הקים הזאתי... הלינק לסרט, כי הדף של הדמות שלה ריק להפליא: http://www.imdb.com/title/tt0099487/ קצת על השחקנית: השחקנית הנפלאה שמגלמת את קים היא וינונה ריידר. אמריקאית, בת 37. היא יצאה עם ג'וני דפ למשך די הרבה שנים, והוא אפילו קעקע את השם שלה על הזרוע שלו (“Winona Forever”). אחרי שהם נפרדו הוא מחק שתי אותיות והפך את הקעקוע ל”Wino Forever” (ראיתי שיש פה מישהו בפורום עם הניק הזה
) שיחקה, בין השאר, ב"נערה בהפרעה" (מוצלח!), בעיבוד לספר "דרקולה", וכמובן בביתלג'וז... וכמובן, פרט טריוויה בלתי-רלוונטי-בעליל היא הייתה באודישן לתפקיד של הזמרת מרלה ב"מועדון קרב". ונחשו מי קיבלה את התפקיד בסופו של דבר...
והיא סירבה לתפקיד של קתרינה בסליפי הולו! נו, טוב, כריסטינה ריצ'י הייתה מוצלחת. הלינק: http://www.imdb.com/name/nm0000213/סלינק| ציטוט נבחר Kim: Hold me. Edward: I can’t.
והשאלות: 1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? 7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? שבוע נפלא לכולנו!

giladwin

New member
ווינונה.. :)

דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? כן (למרות שזה פופולרי לשנוא אותה) מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? שהיא דמות שמתפתחת לאורך הסרט. בהתחלה היא אנוכית ואיכפת לה רק ממה שאחרים יגידו עליה ומלחץ חברתי ולכן גם כזאת קרה אל אדוארד אבל בסוף כשהיא מבינה שהיא התאהבה בו היא עושה את הדבר הכי פחות אנוכי ואומרת לו לברוח לטירה ומקריבה את הקשר שהיה יכול להיות בינהם בכך ששומרת על סוד היותו בחיים כדי שיחיה כי היא יודעת שאין לו שום סיכוי לחיות מחוץ לטירה. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אין, היא אנושית. לכל אדם מגיע הזדמנות שניה והיא הדוגמה הכי טובה ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו)? ממממ.. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? ווינונה ריידר מהממת וכגי'נג'ית בכלל סוף הדרך...חח. נראה לי שזה עונה על השאלה. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? עשתה את המיטב עם הדמות שקיבלה הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? לא

tali44

New member
אז...

1.דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? הדמות? כן, למה לא...
2.מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? שהיא תמכה באדוארד ועזבה את ה"נאד הנפוח" בשביל חצי בן אדם חצי מכונה.
3.ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אממ.. היא
4.ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) התכונה שהיא מתמודדת יפה עם ה"פרידה" מאדוארד, והיא השלימה יפה עם הגורל שהיא לא תוכל להיות אתו מכמה סיבות, אז היא התחתנה וכבר רואים שיש לה נכדה התחילת\סוף הסרט. סימן שהיא התמסדה והתגברה על הכל.
5.הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? היא נראית כזו זרה למי שלא חבר שלה\ מכיר אותה, לפחות פי איך שאני זוכרת אותה מהסרט. וזה לא מעורר אהדה וחיבה יתרה.
6.הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא, היא אהבה את אדוארד אבל היא לא הייתה יכולה ליהות איתו בגלל אנשי העיירה ובגלל שהוא עם ידי מספריים. וזה בטח מתסכל...
7.הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לא בדיוק.
8.בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? עיצוב הדמות תורם לסרט, אם היא הייתה מתנהגת בדרך אחרת הסרט היה משתנה ולא בטוח שהוא היה נפלא כזה. בהתחלה היא לא הייתחסה לאדוארד והוא היה בדיכי והיא הייתה החברה של הבחור "המדליק והחתיך", אז בכלל...!! ואז שהיא התאהבה באדי זה חולל שינוי והלם לטובה. אם בהתחלה היא הייתה טובה אליו לא היה את "אפקט ההפתעה".
9.מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? כעקרון היא בסדר, למרות שראיתי 2 סרטים אחרים שלה והם נוראים!!
"סתיו בניו יורק", ואת "נשים קטנות" אני וחברות עצרנו באמצע- לא זז לשום מקום.
10.הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? בסרט הזה היא הייתה דווקא בסדר ככה שהיא התאימה לתפקיד, גם מבחינת המראה וכל זה שהיא בלונדינית חמודה.

חחחחחחחחח../images/Emo217.gif

זה לא הזמרת מרלה, קוראים לה מרלה סינגר, סינגר שם משפחה.

tali44

New member
אגב, בזכותך הלכתי לסוויני טוד!!../images/Emo9.gif

(זו היית את שהלכת לקניון הזהב, נכון? ואמרת לי לא להתייאש!!
) אז אם זו את - אני חייבת לך תודה ענקית!! למרות שעבר ה-מ-ו-ן זמן...

wolfyy

New member
../images/Emo48.gif

דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? לא
מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? אין משהו מיוחד
ומה התכונה שאתם הכי שונאים? חוסר עמוד שדרה
ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) אין
הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? לא במיוחד.. אולי רק בשביל להגיד לה שתלך למשטרה ותספר את האמת
הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא
הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? לשמחתי לא
בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? כן... היה לה יותר עמוד שדרה והיא הייתה אומרת את האמת על הפריצה. חוץ מזה אם היא באמת הייתה מתאימה לאדוארד ורוצה להיות איתו, היה לה את האומץ לשנות את פני הדברים ולהכיר אותו באמת.. ולא רק ברגע האחרון כשאין ברירה לעמוד לצידו מול כולם
מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של הדמות? מתוקה
הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? אולי יש עוד כאלו שמתאימות, אבל ווינונה סבבה

theEscapist

New member
ואני אענה לעצמי../images/Emo3.gif

באיחור די מרשים, אני יודעת. נו, החיים עמוסים
1. דבר ראשון- אוהבים את הדמות או לא? לא 2. מה התכונה שאתם הכי אוהבים בדמות הזאת? שבסופו של דבר היא כן היתה מסוגלת לראות קצת מעבר 3. ומה התכונה שאתם הכי שונאים? אין לה עמוד שדרה בכלל, והיא כאילו יכלה לראות משהו באדוארד שאף אחד אחר לא ראה, אבל בסה"כ... היא לא ממש נתנה לזה ביטוי. 4. ומה התכונה שיש לה שהייתם רוצים שתהיה לכם (אם יש כזו) לא, תודה. 5. הייתם רוצים להכיר את הדמות הזאת, או להיות חברים שלה? לא. (וואו, אני פשוט מתה עליה, אה?) 6. הייתם רוצים לחיות את החיים שהיא חיה? לא. איכס, נאד נפוח
7. הדמות מזכירה לכם את עצמכם, או מישהו שאתם מכירים טוב? יש הרבה כאלה בעולם... 8. בתור במאים\תסריטאים, הייתם משנים משהו בדמות הזאת? לא. היא העבירה בצורה מאוד ברורה משהו שאני לא אנסה לנסח עכשיו, אבל הוא.. איך לומר? כואב? 9. מה חשבתם על השחקן\ית שלוהק\ה לתפקיד של דמות? מעולה:) 10. הייתם מלהקים שחקן\ית אחר\ת? לא

למעלה