ב-22:25 בערוץ

Tharkun

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif ב-22:25 בערוץ ../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif

תוכנית על אילן רמון!
לא לשכוח!!! היום (יום ב', ה-10.3.2003) משודרת בעוץ 1 (ז"א 11) התוכנית "ראשון בחלל"! אני יכול לומר שהתוכנית מצוינת אם כי בפעם שעברה (ב-16.1.2003, כשאילן רמון ז"ל המריא) הספקתי לראות רק את סופה. - מומלץ מאוד לראות ואף להקליט! זה שווה את זה!!! ואם כבר אז שאלה - מישהו יכול לספר בקצרה על הסרט של ערוץ 10 (טוב-לא טוב, ארוך-לא ארוך...)? (מצטער על כמות האייקונים בכותרת, אך זו הזדמנות חד-פעמית!)

patito ƒeo

New member
תודה, ../images/Emo182.gif../images/Emo107.gif

בדיוק באתי לראות אם זה בטוח או לא
ואממ.. זה אותו סרט שהיה בערוץ 22?

patito ƒeo

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo182.gif../images/Emo107.gif

טוב, תודה..אבל יש לך מושג על מה הוא יהיה?

אבישג25

New member
הסרט החל, כמה עצוב../images/Emo7.gif

הנחמה היחידה, תראו כמה מאושר הוא היה.... תראו לי עוד אנשים שהגשימו עד הסוף (תרתי משמע) את חלום חייהם...חבל שכך זה הסתיים. יהי זכרו ברוך!

A d i 23

New member
חוויה מרגשת עם סוף טראגי

ככל שהזמן עובר, הכאב רק מתעצם... אנחנו שומעים את אילן רמון מדבר על ההתרגשות הגוברת ככל שהוא התקרב למועד ההמראה והלב פשוט נצבט... איזה בן אדם אופטימי, תמיד עם חיוך. בכל פעם שדיברו איתו על החששות שלפני ההמראה, מיד הוא היה מזכיר שהבטיחות בנאס"א מעל לכל... ושהסיכוי לאסון הוא כל כך קלוש שמבחינתו אינו קיים... עצוב.

ריילי

New member
כן אבל הסרט הזה באמת היה מושקע...

כי הראו אותו מאז שהוא נבחר! זה היה מרגש כי אילן עבר מן תהליך מאז שהוא נבחר עד הרגע הזה שהוא המריא!

ריילי

New member
הקטע הוא שאת בסרט "משימה 107" לא

אהבתי כל כך בגלל הפתיחה של הבימאי שהוא אמר בתחילת הסרט. זה כאילו נתנו לו כסף כדי לעשות סרט והוא עשה. שום רגש. הסרט הזה בערוץ 1 לשם שינוי מראה לי כמה ערוץ 1 משקיע ואכפת לו.

למעלה