הודעת פתיחה

קוש1

New member
../images/Emo50.gif איזה כייף

שנפתח פורום כזה בדיוק כשאני מתחילה לחשוב על זה..גם אני אהיה נשואה רק עוד חודשיים אבל זה רק טבעי שזה ההמשך...

shirka

New member
../images/Emo149.gif../images/Emo79.gif../images/Emo124.gif../images/Emo49.gifאיזה יופי!!!

מאוד מאוד שמחתי לשמוע על הפורום החדש שנפתח בזכותכן
כל הכבוד
ושיהיה לכן המון המון ב ה צ ל ח ה

ענתש

New member
מזל טוב לפורום הטרי ! ../images/Emo142.gif

פורום חשוב והגיע הזמן שהוא יקום... מקווה יום אחד בעתיד הלא רחוק מאד (אבל מספיק רחוק - לא לקפוץ
) להצטרף (למרות שכמו שזה קורה אצלי אני אהיה פה בערך יום
). בינתיים מותר להסתובב פה גם סתם ככה ?

מעיןבר

New member
בטח שמותר! ../images/Emo13.gif

כמו שאמרו זצ"ל the more the merrier אני בטוחה שתמיד יהיה לך משהו טוב לתרום (מכירה אותך, לא
)

yoyo10

New member
המון מזל טוב על פתיחת הפורם

מקווה שהוא יהיה רלוונטי יותר אני ישתמש בו הרבה מבטיחה להציץ ולהתעדכן

דפי26

New member
ברכות ובהצלחה על הפורום החדש

שמחה לראות אותך מנהלת פה מעין בר כאחת שנתנה לי מענה לא פעם בפורום הריון ולידה (אפילו שאני לא)

טאש

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo65.gif

אם תרצו ---> אין זו אגדה. מעין כל הכבוד בהצלחה בפורום החדש ובהצלחה לכל ההריוניות שבדרך

בהצלחה על הפורום החדש

אני כרגע עדיין לא בשלב לזה אבל טוב לדעת שיגיע השלב יהיה לי לאן לפנות.

tooltool

New member
../images/Emo49.gif וברכות על הקמת הפורום ../images/Emo13.gif

אני נמצאת מדי פעם פה בפורומים ( בעיקר בהריון ומיילדות ) כי עד לפתיחת פורום זה לא מצאתי את הפורום שהכי מתאים למצבי כעת: בת 26.5 נשואה אוטוטו שנתיים ומנסה להיכנס להריון מעל חצי שנה,בינתיים ללא תוצאות.
אני מקווה שהפורום יתרום לי ולאחרים/ות המנסים להכנס להריון ולאור "המעקבים" שלי אחרייך מעיין אני בטוחה בכך ... שוב פעם ברכות ובהצלחה ! טולטול

ניקול3

New member
המון ../images/Emo49.gif על הפורום החדש ../images/Emo65.gif

זהו פורום חשוב ביותר, אני בתקופת הנסיונות נאלצתי להיעזר באתרים באנגלית... אין ספק שפורום כזה עונה מאוד על הדרישה הקיימת. שיהיה
ואני אכנס מידי פעם לראות אם יש במה לעזור
כל הכבוד למנהלות הפורום הנפלאות על שהצלחתן לשכנע את

dorlim

New member
מזל טוב על פתיחת הפורום החשוב הזה

מאחלת לכל מי שמצטרפת לפורום לעבור במהרה לפורום השכן

מזל טוב על פתיחת הפורום

לדעתי זה חשוב מאד שיהיה פורום כזה. אשמח להשתתף בו , אני 3 שבועות אמא ואשמח לעזור למי שצריך. ולהוביל אתכן לפורום הריון ולידה.

TIFS

New member
מזל טוב אני כ"כ שמחה שהפורום נפתח

נראה לי שהוא כ"כ מתאים ויענה על הרבה שאלות שבטח לכולנו יש.

m i c h a l y

New member
כל הכבוד!!

בתור אחת שמסה ומנסה (אך עדיין לא מספיק זמן כדי להתחיל לבדוק..) אני משוטטת בפורומים שכנים, ומוצאת עצמי תמיד "בין הכסאות". אז עכשיו אני מרגישה "בבית", וכמובן מקווה לעבור לפורום השכן בקרוב. בעוד כמה ימים אוכל להתחיל לבדוק האם החודש זה קרה, אך בשל שתי האכזבות הקודמות אני מנסה שלא לפתח ציפיות..... העובדה היחידה שמונעת ממני לןהישאר "רגועה" בקשר לבדיקה היא התחושות בבטן התחתונה. אז שיהיה לכולנו ב ה צ ל ח ה ותודה תודה תודה ליוזמות הפורום.

ligi

New member
למעיין ולפונג , כל הכבוד על הנחישות

מזל טוב להולדת הפורום החדש, בהצלחה . ליגי

למעלה