חשוב

CitizenErased

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifחשוב../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אז ככה, בעקבות הדיון שנפתח במצעד הלהקות יש לי את ההצעה הבאה... אני יודעת שיש פה הרבה מעריצים של הרבה להקות שונות ולכולם יש טעם קצת שונה ובגלל זה עלולים להיגרר למריבות. אבל אני מבקשת שלשניה אחת תשימו את הטעם הפרטי שלכם בצד ותנסו להסתכל על זה מנקודת מבט של פורום שמדבר על הערוץ בכללי.
דיונים בפורום... אני מאוד בעד דיונים, לדעתי זה מאוד תורם. בגלל זה אהבתי מאוד את הפינה של הביוגרפיות ואני בעד להמשיך עם זה. אם אתם רוצים לפתוח דיונים על להקות שלא מראים הרבה בערוץ או להקות שלא הראו כבר שנתיים או אנערף, תפתחו. להפך, זה ילמד אותנו משהו על הלהקות האלה ונדע לחפש אותם בערוץ להבא.
המצעדים... לעומת הקטע של הדיונים, במצעדים לדעתי צריך להתמקד במה שמראים בערוץ בתקופה שלנו. זאת אומרת שלדעתי להקות כמו בלר, דה יוזד, HIM צריכות לפנות מקום ללהקות כמו קייזר צ'יפס, קלקסונס, פול אאוט בוי וכדומה. אז כן, חלק מהלהקות האלה עפו בתקופת הקומונה וכן ממשיכים להצביע ללהקות שהזכרתי אבל קודם כל כמו שהרבה הציעו - יש כאן המון משתתפים חדשים וכדאי להתחיל את כל מצעד הלהקות מחדש. חוץ מזה שמן הראוי שתהיה איזשהי התרכזות בפורום בלהקות של הרגע הזה. ובמצעד זה בדיוק המקום להראות את זה. כמו שבמצעדים בערוץ אין את הלהקות הנ"ל, כך גם אצלנו לא צריך להיות. וכן, הלהקות שציינתי נשארו במצעד הרבה זמן ואוהבים אותם ואנערף אבל זה בגלל שיש להם מעריצים כאן ובתור מעריצה של מיוז (שגם להם יש עוד מעריצים כאן) אני יודעת שכל עוד אני ושאר המעריצים שלהם כאן הם לא ייצאו מהמצעד... וזה יכול להמשיך ככה עוד הרבה זמן עד שבמצעד יהיו רק להקות שאוהבים אבל כבר לא מוציאות שום דבר - אז מה הרעיון?! לדעתי צריך להוציא אוטומטית להקה שלא הוציאה שום דבר במשך חצי שנה. אני מצידי אפקח על זה גם ואני בטוחה שעוד כאן ישתפו פעולה בעניין. וברגע שאותה להקה מוציאה משהו ומתחילים להראות אותם שוב בערוץ אז שיוסיפו אותם מחדש. זה מצחיק אותי כי הרבה מכם התלוננתם כשמישהו כתב הודעה על ההיסטוריה של גאנס אנד רוזס בקומונת MTV2.. אני אישית ראיתי יותר קליפים של גאנס אנד רוזס בערוץ מאשר קליפים של דה יוזד למשל (שלא ראיתי אפילו קליפ אחד שלהם) אז באותה מידה אפשר להוסיף אותם למצעד. אבל זה לא יהיה קצת דבילי לדעתכם? ושוב אני לא באה לכאן בקטע של להפיל עכשיו חוקים נוקשיים ואני לא רוצה להיות היטלר כמו שחלק כאן כבר מציגים אותי, אני באמת עושה את זה אנשים התלוננו ופייר הם צודקים. זה לא פורום לאף להקה מסויימת. באותה מידה כשמיוז יסיימו להוציא סינגלים מהאלבום הנוכחי ותהיה תקופה של שקט מהם אז אני אגיד להוציא גם אותם. כי ככה זה, הערוץ ממשיך הלאה וגם אנחנו צריכים. אני מחכה לשמוע את דעתכם, בבקשה תנסו באמת להסתכל על זה מהראיה של הצופה הרגיל בערוץ - לא הצופה שמעריץ את אחת הלהקות הנ"ל.. ותנסו גם להבין שאני בתור המנהלת כאן מקבלת תלונות בנושא. לירון.

SainTonix

New member
../images/Emo45.gif

כמו שרשמתי למטה, זה פורום חדש, אני לא יודע מה היה בקומונה, אז מן הסתם נראה לי שהכל יתחיל מההתחלה.. בכל אופן , יותר הגיוני שלהקות שמככבות עכשיו במצעדים בערוץ יהיו במצעד פה, ולא להקות שלא שמעו מהם חצי שנה.. בכללי- לדעתי בכלל צריך לעשות מצעד של שירים ספציפים שיש בערוץ, ככה זה יהיה יותר ספציפי, אף להקה לא תשאר חודשים בזכות המעריצים שלה- כי מעריצים של להקה לא ינטשו פתאום.. אז זה לא ישתנה הרבה, לעומת זאת, שיר מסויים, יש כאלה שאוהבים ויש כאלה שלא, וזה יכול להיות מעניין.. אפשר אפילו לעשות שני מצעדים כאלה.. זה יכול להיות ממש נחמד =]

CitizenErased

New member
יש...

שים לב למצעד שמתן התחיל היום. זה מצעד השירים. גם שם אנחנו הולכים לפקח שלא יהיו שירים שכבר ממזמן יצאו מהערוץ ומשום מה עדיין מופיעים אצלנו. כי מעריצים של להקה כן ימשיכו להצביע גם לשירים שלה. שני המצעדים הם שונים אבל לדעתי צריכים לפעול על אותה מתכונת. אם זאת בקטע של דיונים ופינת הביוגרפיות אני באמת בקטע של מי שרוצה להשקיע וליזום כזה דבר גם על להקה שבקושי רואים בערוץ אז סבבה.

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo45.gif

דרך אגב.. שהייתה את החפירה על גאנז אני כתבתי הודעה במצעד בקשר להים ודה יוזד אבל אף אחד לא שם לב

t a o t a o

New member
מסכימה מאוד

מבחינת הלהקות במצעד השבוע, בלר היא האהובה עלי ובכל זאת לא הרגשתי נח לתת להם את המקום הראשון כי אמנם משמיעים אותם בערוץ, אבל לא בכמות שמצדיקה את זה. בסופו של דבר זה פורום לערוץ ולא לז'אנר. תסתכלו על זה מנקודת מבט אובייקטיבית. עוד חודש להקה X יוציאו אלבום חדש? ייכנסו אז. בעוד יומיים להקה Y יירדו מרשימת ההשמעה? יירדו מהמצעד. זה לא עד כדי כך חסר הגיון.

sha na na revol

New member
שיהיה, מצעד חדש... ../images/Emo45.gif

ובכל זאת, אני חושב שדירוגים ושאלונים לא צריכים לתפוס את המקום של לתת במה לאנשים לדבר... חבל שיש כזה משקל לפינות ופחות פשוט לתת במה לאנשים לדבר על מוזיקה וכל הנלווה....

CitizenErased

New member
אני בעד שאנשים יפתחו דיונים...

על כל להקה שקשורה לערוץ.. פשוט במצעד עצמו אני חושבת שכדאי לתת יותר יחס ללהקות שבאמת מראים ברגע זה.

sha na na revol

New member
כן פשוט...

חבל לי אישית לראות שזה מה שנורא משנה פה, את מי מדרגים או לא מדרגים.
מצדי תפתחו אחד כל שבוע, תסכמו ותפתחו חדש, אני עד כדי כך לא נקשר(תי.)

CitizenErased

New member
זה באמת לא כזה משנה...

אבל מה לעשות שזה פינה של הפורום והיא צריכה להתאים לפורום במידה הכי טובה. ואנשים כן מתלוננים בנושא כי זה מפריע להם, הם רוצים לדרג מה שהם רואים על המסך עכשיו ופייר הם צודקים.

נו טוב..../images/Emo45.gif../images/Emo223.gif

מה שעיצבן אותי זה שהיו יותר מדי תקיפות כלפי אנשים שדיברו על להקות שלא קשורות לערוץ.. אני מניחה שאפשר להתחיל את המצעדים מההתחלה אבל עדיין אם מישהו רוצה לפתוח דיון על גאנס&רוזס או על דה יוזד אין בזה כל רע

CitizenErased

New member
אני מסכימה

כמו שכבר אמרתי, דיונים ודברים כאלה לדעתי מאוד תורמים לפורום וכל מי שמוכן להשקיע יתקבל בברכה

yaelrs

New member
whatever../images/Emo192.gif

באמת שלא אכפת לי שתתחילו את המצעד מהתחלה, אבל בתכלס, מלא מהלהקות שעכשיו משודרות בערוץ הוצעו ב"פינה לשיפוטכם" אבל אף אחת מהם לא באמת תפסה, כי בסך הכל הרוב פה אוהבים את אותם להקות. אז תתחילו את המצעד מחדש, ממש אין לי בעיה עם זה, אבל אני דיי בטוחה שעוד כמה זמן זה פשוט יחזור להיות בדיוק כמו שזה נראה עכשיו.

CitizenErased

New member
הסיבה שחלקן לא תפסו

זה כי במקומם יש להקות שבקושי מראים בערוץ. אם לא היה חלק מהלהקות האלה תאמיני לי שהרבה יותר להקות שהוצעו היו נכנסות.

yaelrs

New member
אני באמת לא מבינה את ההגיון,../images/Emo192.gif

אבל אם זה מה שכולם רוצים אז סבבה :)

למעלה