שאלון הכרות- פורום עספור

דוס1916

New member
דיברתי על הגילאים בפורום הזה.. ../images/Emo3.gif

אני מכירה ילדים בני עשר שרואים את זה

דוס1916

New member
אני עדיי'ן יותר קטנה.. ../images/Emo8.gif

14 וארבע חודשים
אין ממש הבדל בנינו,זה אותו הדבר..

../images/Emo60.gifעונה../images/Emo9.gif

שם:מעין גיל:20 עיר:מושב
הדמות אהובה מעספור:איציק,קצר וזוטא
הדמות השנואה מעספור:קובי זה או זה: איציק או מוטי?איציק יולי או שיר?שיר עמית עם יולי או עם שיר?יולי קצר או ניוטון?קצר
הוסיפו לכל הדמיות הבאות מעספור את האייקון המתאים: איציק-
מוטי-
ניוטון-
קצר-
עמית-
שיר-
תבור-
עספור-
א'פחד-
סרגוסטי-
ציטוט השבוע מעספור: "זהו! ראיתי את פריז.. אני יכול למות בשקט"(איציק) מסר לאומה:יהיה טוב...(או שלא?)

coullette

New member
עעעעספור

שם: דפנה גיל: 25 עיר: ראשון לציון הדמות אהובה מעספור: סיוון הדמות השנואה מעספור: עמית! מנמניאק זה או זה: איציק או מוטי? מוטי.יותר חכם יולי או שיר? יולי עמית עם יולי או עם שיר? עם יולי. שיר עם מוטי
קצר או ניוטון? קצר הוסיפו לכל הדמיות הבאות מעספור את האייקון המתאים: איציק-
מוטי-
(בגלל הזקן!
) ניוטון-
כי הוא טמבל... קצר-
עמית-
רשע שונאת אותו! שיר-
תבור-
עספור-
(דהההה) וגם
(השלט עצור שעל ה-ס' של עספור בשיר פתיחה) א'פחד-
הכי קרוב... סרגוסטי-
כי אף אחד לא יודע איך הוא נראה...... ציטוט השבוע מעספור: "יאנסו אותך עוד ברישום..." (החבר'ה לניוטון כשהוא רוצה להסגיר את עצמו במשטרה) מסר לאומה: כסף שבא באלכסון אין בו בארקה.

shaked2010

New member
א-א-א-אני ../images/Emo13.gif

שם:שקד גיל:14 עיר:ראשלצ
הדמות אהובה מעספור:קצר כפרעליו הדמות השנואה מעספור:עמיתת!!! זה או זה: איציק או מוטי?קשה לבחור:) יולי או שיר? אפ'חד חח עמית עם יולי או עם שיר?
קצר או ניוטון?אין, אין על שנייהם!! אין פתרון XD הוסיפו לכל הדמיות הבאות מעספור את האייקון המתאים: איציק-
מוטי-
ניוטון-
קצר-
עמית-
שיר-
תבור-
עספור-
א'פחד-
סרגוסטי-
ציטוט השבוע מעספור: "למה אתה מוסיף שמן לקומזיץ" מסר לאומה:

free orange

New member
../images/Emo197.gif

הדמות השנואה מעספור: שיר זה או זה: איציק או מוטי? איציק יולי או שיר? סיוון! עמית עם יולי או עם שיר? who cares? קצר או ניוטון? קצר!! הוסיפו לכל הדמיות הבאות מעספור את האייקון המתאים: איציק- |טווס| מוטי- |בת יענה| ניוטון-
קצר-
עמית- |חפרפרת| שיר-
תבור- |צבועון|- צבוע זעיר, או חתול בר כמו שאבי גרייניק עושה כשהוא אומר בוא הנה מיייידדדדד עספור- שלט |אין כניסה| א'פחד- |תרנגולת| סרגוסטי-
ד"א אבא של מוטי ממש דומה לדמות משאלתיאל קוואק.. ציטוט השבוע מעספור: "הלכנו אליו כבר עם כבשה" "כבשה?" "כן, הלכנו לעשות סולחה" "אה, לא, ברור, כבשה. נו?" מסר: תעריכו את מה שיש עד כמה שזה נשמע קלישאתי..

היי חברים. ../images/Emo13.gif ../images/Emo223.gif

שם: עדי. גיל: 19. עיר: נתניה. הדמות אהובה מעספור: איציק. הדמות השנואה מעספור: אבא של עמית
ואמא של שיר.
זה או זה: איציק או מוטי? איציק. יולי או שיר? שיר, ברור. עמית עם יולי או עם שיר? שיר. קצר או ניוטון? ניוטון.
הוסיפו לכל הדמיות הבאות מעספור את האייקון המתאים: אני אסמן מה כל אחד בשבילי, קיי?
איציק-
[אבל נו, אני באמת אוהבת אותו בלי קשר לזה! חח] מוטי-
יותר מדי רגיש. ניוטון-
ה'מוח' של החבורה. קצר-
שטותניק. עמית-
מדהים. שיר-
מעצבנת. תבור-
אחלה גבר. עספור-
נו. א'פחד-
כן. סרגוסטי-
נראה לי הכי מתאים, לא?
ציטוט השבוע מעספור: ניוטון: "מה, נמלטת?" איציק: "כן, נמלטתי. כל הדרך בתעלות ביוב עד השירותים ב'דיוואן'. לא ראית יצאתי מהאסלה?"
מסר לאומה: ברומא תהיה רומני.

מנסה את מזלי ../images/Emo203.gif

שם: מאורה
עיר: המדע (רחובות)
הדמות אהובה מעספור: כמובן שאיציק
וגם את ניוטון אני אוהבת
הדמות השנואה מעספור: עמית
זה או זה: איציק או מוטי? איציק יולי או שיר? שיר (כי היא מתוסבכת כמוני) עמית עם יולי או עם שיר? don't know & don't care קצר או ניוטון? ניוטון ציטוט השבוע מעספור: כמה שאני גורעה בזה
היה לי ושכחתי.. אופפ מסר לאומה: למי שעדיין לא התמכר, הגיע הזמן שיתמכר לסדרה הכי הכי של הוט

עונה ../images/Emo13.gif

שם: לין גיל: 17 עיר: מרז הדמות אהובה מעספור: איציק וקצר :) הדמות השנואה מעספור: עמית
זה או זה: איציק או מוטי? איציק.. למרות שמוטי חמווווד :) יולי או שיר? שיר עמית עם יולי או עם שיר? עם יולי .. שני מציקים קצר או ניוטון? קצר
הוסיפו לכל הדמיות הבאות מעספור את האייקון המתאים: איציק-
מוטי-
ניוטון-
קצר-
עמית-
שיר-
תבור-
עספור-
א'פחד-
סרגוסטי-
ציטוט השבוע מעספור: מהשבוע אין לי .. אבל בכללי אז "גיבור צאי מפה ימגעילה" :)

גיל3333

New member
עונהD:

שם:גילי גיל:13 וחצי עיר:קדימה הדמות אהובה מעספור:איציק ומוטי הדמות השנואה מעספור:עמית זה או זה: איציק או מוטי?איציק יולי או שיר?שיר עמית עם יולי או עם שיר?עמית עם יולי קצר או ניוטון?ניוטון הוסיפו לכל הדמיות הבאות מעספור את האייקון המתאים: איציק-
מוטי-
ניוטון-
קצר-
עמית-
שיר-
תבור-
עספור-
א'פחד-
סרגוסטי-
ציטוט השבוע מעספור:אני מסתיר את איציק עד הדייט החמישי ואז אני מספר שהוא הומוXD

למעלה