שאלון!!!!!!!!!!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשאלון!!!!!!!!!!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אז ככה!! מתי לאחרונה היה לנו חידון? לפני חודש? אז הנה אני פותחת שאלון קצרצר על אוונסנס: -השיר האהוב: -הקליפ האהוב: -לבוש אהוב של איימי (אפשר לצרף תמונה): -אלבום אהוב: -צבע אהוב: -לדעתכם-הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה: -דעתכם על הלהקה: -דעתכם על איימי (או אחד מחברי הלהקה): -מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת: -וכמובן... אתם מוזמנים לספר מי הכי השפיע עליכם ולמה: (*אגב... למי שאין תמונה עם לבוש אהוב של איימי מוזמן לשים תמונה אחרת.. איזה שהוא רוצה!!!*) תהנו!!!

אני אני אני!!!!!!!

-השיר האהוב: אני לא מצליחה להחליט אבל BMTL בהחלט עושה את העבודה! -הקליפ האהוב: EF!!!!!! -לבוש אהוב של איימי (אפשר לצרף תמונה): צירפתי תמונה -אלבום אהוב: Fallen -צבע אהוב: שחור אדום וכחול! -לדעתכם-הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה: איימי-העיניים והעגיל. -דעתכם על הלהקה: פאקינג שולטת!!! -דעתכם על איימי (או אחד מחברי הלהקה): האלילה שלי!!! אני מושפעת ממנה בטירוף! -מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת: בן ואיימי!!! -וכמובן... אתם מוזמנים לספר מי הכי השפיע עליכם ולמה: איימי!!! אז ככה: שהייתי קטנה רציתי להיות בעלת שיער שחור ועיניים כחולות.. נחשו מי עשתה זאת לפניי?? דבר שני.. אני רוצה לעשות עגיל בגבה!! (ואני יעשה!!!) אבא קנה לי עדשות כחולות... (בזכות איימי!) וכמובן צבעתי לשחור! אני רוצה לנגן על פסנתר! אני כותבת שירי רוק בסתר...! אף אחד לא ידע!! רציתי להתנצר! (כי כמובן אוונסנס שרים רוק נוצרי!) וצבעתי ציפורניים לשחור! (בלי קשר אבל בקליפ EF באמבטיה, לאיימי יש לק שחור!) וכמובן... בזכות איימי אני קרובה להיות גותית!!!

סיפור ארוך....

עזוב אני מתוסבכת...!!! אני פשוט אוהבת את הקטע הנוצרי של הצלב ואפילו קניתי עגילי צלב מדליקים שאני אבוא איתם למפגש!!!

humm

New member
אני../images/Emo4.gif נראה לי../images/Emo4.gif

השיר האהוב: Whisper -הקליפ האהוב: EF -לבוש אהוב של איימי (אפשר לצרף תמונה): השימלה ההיא עם הBITCH של בובה כזאת נו הוורודה המפורדסת -אלבום אהוב: Fallen -צבע אהוב: מה אוונסנס בזה מה מה מה??? כחול כהה -לדעתכם-הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה: יש להם שיער ועיניים אף ואפילו גם פה -דעתכם על הלהקה: גרועה[??] בואו נחשוב מה דעתי על הלהקה -דעתכם על איימי (או אחד מחברי הלהקה): שאלון עילג!!!!! -מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת: איימי מן הסתם אחרת זה סתם גיטרות ותופים -וכמובן... אתם מוזמנים לספר מי הכי השפיע עליכם ולמה: איימי לי השפיעה על חיי בצורה שלא תתואר במילים...אמממ לא! איזה שאלון מפגר

moranos

New member
יאללה אני..

-השיר האהוב: MY IMMORTAL -הקליפ האהוב: EVERYBODYS FOOL -לבוש אהוב של איימי (אפשר לצרף תמונה): לא דעת.. מה שבא לה חח.. -אלבום אהוב: FALLEN -צבע אהוב: שחור -לדעתכם-הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה: אע? לא דעת -דעתכם על הלהקה: אחלה להקה -דעתכם על איימי (או אחד מחברי הלהקה): כוסיתתתתתתתתתתתתתתתת -מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת: איימי? -וכמובן... אתם מוזמנים לספר מי הכי השפיע עליכם ולמה: אף אחד לא השפיע.. רק השירים.. קצת

yogniz

New member
אוינק...

השיר האהוב:BMTL,WHISPER,IMAGINARY,SO CLOSE, I MUST BE DREAMING -הקליפ האהוב:EF כמובן -לבוש אהוב של איימי (אפשר לצרף תמונה):המממ...MI אני חושב.. -אלבום אהוב:FALLEN -צבע אהוב:ירוק,סגול... -לדעתכם-הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה:איימי-הקול וכישרון הכתיבה... -דעתכם על הלהקה:מה זה לא ברור
-דעתכם על איימי (או אחד מחברי הלהקה):
-מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת:איימי מן הסתם... -וכמובן... אתם מוזמנים לספר מי הכי השפיע עליכם ולמה:איימי...כי כל כך קל לי להתחבר לשירים שהיא כותבת...

MEEEEEEEEEEEEEE../images/Emo9.gif

-השיר האהוב: שאלה קשה, אבל: So Close עשה לי משהו שאף שיר לא עשה -הקליפ האהוב: Everybody's Fool הכי מעניין לצפייה אבל My Immortal יפה יותר <<פיצול אישיות.. נסו להבין תי
>> -לבוש אהוב של איימי: תמונה מצורפת -אלבום אהוב: ממ.. יצא רק אחד
או שהכוונה היא בכלל? גם אם כן, עדיין- Fallen -צבע אהוב: שחור וכל גווני הכחול הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה: וואלה לא יודעת דעתכם על הלהקה: שאלה מיותרת
דעתכם על איימי - יפה בצורה מיוחדת ומדהימה
קול אלוהי
בגדים גררררררר
שיערררר
ועוד ועוד
-מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת: איימי, כי קול כמו שלה אי אפשר למצוא, לעומת זאת מתופפים גיטריסטית ובססיסטים מצויינים יש בשפע, כמו כן כותבי שירים מדהימים. כמובן, שגם איימי כותבת שירים אדירים אז הנה עוד סיבה למה בלעדיה אין להקה.. אבל זה פרט קצת פחות חשוב כי כמו שאמרתי, יש עוד משוררים טובים ביותר -מי הכי השפיע עליכם ולמה: אף אחד מחברי הלהקה לא השפיע עליי כשלעצמו, אבל השירים השפיעו. סחתיין על השאלון, תעשי עוד הגר..

PoisoN LipS

New member
אני רוצעעעעעעעעעעעעעעעע :)

השיר האהוב: Haunted -הקליפ האהוב: EF -לבוש אהוב של איימי (אפשר לצרף תמונה): מחוכים וחצאיות קרועות -אלבום אהוב: Fallen -צבע אהוב: שחור -לדעתכם-הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה: :) -דעתכם על הלהקה: הלהקה הכי טובה
-דעתכם על איימי (או אחד מחברי הלהקה): מדהימה מוכשרת! -מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת: איימי...יש לה קול מדהים -וכמובן... אתם מוזמנים לספר מי הכי השפיע עליכם ולמה: וואלה איימי השפיעה עליי אני רוצה בגדים כמו שלה :)

ציירתי את התמונה הזו פעם!

ובנוסף אפשר לומר שהתמונה הזו היא הדיוקן הראשון שציירתי ואם אפשר לומר הוא יצא כל כך מושלם!!!!!!!!!! הציור הכי מדויק שיש

*Ginny Weasley*

New member
שיהיה../images/Emo13.gif

-השיר האהוב: My Immortal,anywhere-משתנה כל הזמן.. -הקליפ האהוב: MI ו EF
-לבוש אהוב של איימי (אפשר לצרף תמונה):
אני ממש אוהבת את הסגנון שלה.. כך שקשה לבחור.. -אלבום אהוב: האמפפפפ כולם
-צבע אהוב: סגול -לדעתכם-הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה: האמ?
-דעתכם על הלהקה:
. -דעתכם על איימי (או אחד מחברי הלהקה):
? LOL -מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת: כל אחד משלים את הלהקה בדרך שלו... -וכמובן... אתם מוזמנים לספר מי הכי השפיע עליכם ולמה: השירים?
מי בתור בנאדם? אף אחד ממש...

eliormagick

New member
שליי../images/Emo3.gif../images/Emo11.gif

-השיר האהוב: My Immortal הקליפ האהוב-My Immortal לבוש-כל דבר שהיא לובשת מדהים אלבום-כולם צבע אהוב-כחול ממ לא יודע מה מאפיין ממ הפריקיות שבהם המיוחדות מלהקות אחרות המוזריות גם דעתכם על הלהקה- הלהקה הכי טובה בעולם!!!(ושמישהו יגיד אחרת) דעתכם על איימי-מדהימה מתוקה יפה כוסית ופשוט דבר מדהים מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת- איימי היימי הכי משפיע עליי מכל מיני דברים אין כוח להסביר חחח

inbal145

New member
אני../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo12.gif

שיר אהוב: יש לי תקופות
כרגע אמממ... וויספר
אימג'ינרי
סורנדר
קליפ אהוב: EF
לבוש אהוב של איימי: אמממ... יש הרבה
אני אוהפת את הבגדים השחורים שלה בעיקר
אלבום אהוב: פולן רולז
צבע אהוב: מה קשור
וואטאבר, כחול שחור אדום
הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה: שו
אמממ... *מתאמצת* הקול של איימי
מישו שבלעדיו הלהקה לא מושלמת: נו מי
א
י
י
מ
י
מי הכי השפיע עליי
בואו נחשוב... איימי

Dark Amy

New member
אניאניאניאניאניאניאניאני

-השיר האהוב: הממ... MI -הקליפ האהוב: כולם... אבל GU הכי פחות... כל השאר -לבוש אהוב של איימי (אפשר לצרף תמונה): מצורפת תמונה -אלבום אהוב: FALLEN -צבע אהוב: סגול -לדעתכם-הדבר שהכי מאפיין את אחד מחברי הלהקה: ממ בלעע? לאדעת -דעתכם על הלהקה: שלמות -דעתכם על איימי (או אחד מחברי הלהקה): מושלמתתת -מישהו שבלעדיו הלהקה אינה מושלמת: איימי -וכמובן... אתם מוזמנים לספר מי הכי השפיע עליכם ולמה: איימי... בסגנון הלבוש קצת, בשיער באיפור, בסגנון השירהף בנגינה בפסנתר, בסגנון המוסיקה שאני שומעת...

Dark Amy

New member
אהה וגם

בלי רוקי אין להקה
כי הוא פשוט... תמיד חייב להיות חמוד כל כך ולהיות שם!

למעלה