שרשור שבועי

LIly845

Well-known member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשרשור שבועי../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שיר השבוע מmtv2:
שיר השבוע לא מmtv2:
להקת השבוע:
קליפ השבוע:
דיסק השבוע:
הפתעת השבוע:
ביאוס השבוע:
תמונת השבוע:

GoldenBabe

New member
../images/Emo109.gif

שיר השבוע מmtv2: לא הכי ראיתי.. אבל טאון קולד היפוקריסי - לוסטפרופטס שיר השבוע לא מmtv2: פרפקט אקסידר - פרינסס סופרסטאר VS מייסון להקת השבוע: לא להקה, ג'סטין טימברלייק
ואם אתם מתעקשים על להקה אז פאניק! קליפ השבוע: החדש של ג'סטיןןןן DDD: והחדש של ג'וג'ו - How to touch a girl דיסק השבוע: פיוצ'רסקס/לאבסאונדס - ג'סטין
הפתעת השבוע: .. ביאוס השבוע: .. תמונת השבוע:

lestatgirl

New member
../images/Emo17.gif

שיר השבוע מmtv2:כל דבר של בלר שחרשו עליו במשך השבוע ודה טאוונג שיר השבוע לא מmtv2:השיר הראשון בשואוביז או השיר האחרון בפיינל סטרו להקת השבוע:האמת שדה טאוונג, לא צריך יותר משיר אחד.. קליפ השבוע:ליברטינז דונט לוק באק דיסק השבוע:ניין בלק אלפס הפתעת השבוע:מפגשהג"ש
ביאוס השבוע:יש לי יותר עבודות מאם חד הורית ל13 ילדים ויותר מבחנים משליח האלוהים. אה כן ופורים עוד שניה והתחפושת היחידה שחשבתי עליה זה רובי רודי רובי רודי רובי בהשראת השיר של הקייזרס וזה בעצם יוצא רודי מאיידל ווילד מחופש לרודי ממיטיבוש תמונת השבוע:תקחו אלבום תמונות רנדומלי תפתחו בעמוד 13 בתמונה הראשונה, זאת תמונת השבוע שלי.

Rose131

New member
אומ

שיר השבוע מmtv2:Fallen leaves- Billi talent או איך שלא כותבים את זה;[ שיר השבוע לא מmtv2: כלמיני. נגיד שFor you של HIM וMy immortal של אוונסנס להקת השבוע:אמ. לאדעת
קליפ השבוע:נו הזה משיר השבוע דיסק השבוע:The Open Door- Evanescence הפתעת השבוע: הרכזת מגמת סוציו-פסיכו ביאוס השבוע:88 באנגלית. זה לא הציון עצמו, זה העובדה שאני תמיד מתחרה עם הנועה השנייה בכיתה על הציון הכי גבוה, ועכשיו מישהי שלישית באה וקיבלה את ה91 ואנחנו אחריה מקום שני שתינו 88. [טוב נו, זה גם העובדה שזה מתחת ל90.] [נו, אני לא תמיד כזאת קטנונית. רק באנגלית.] תמונת השבוע:איןליכוח;[

tomashi

New member
../images/Emo41.gif

שיר השבוע מmtv2: fob-this aint a scene שיר השבוע לא מmtv2: boten anna להקת השבוע: fob קליפ השבוע: חח נחשו איזה...fob-this aint a scene ביאוס השבוע: שאין לי כרטיס לincubus תמונת השבוע :p

elknetld2kil

New member
השבוע שלי

שיר השבוע: מmtv2: Enter Shikari - Anything Can Happen... לא משנה מה אני עושה, השיר הזה לא יוצא לי מהראש. שיר השבוע לא מmtv2: Finger Eleven - Above - הדיסק החדש שלהם מסריח ברמות אז החלטתי להתעלם מהקיום שלו ולחזור לדיסק הראשון שלהם. להקת השבוע: Funeral For A Friend - חרשתי עליהם כמו מטורף כל השבוע. אחת מלהקות הScreamo עם ההופעה הכי טובה. קליפ השבוע:FFAF - הטרילוגיה. 3 קליפים שמשלימים אחד את השני: Bullet Theory - You Want Romance - Juneau Acoustic. אלה הקליפים עם האנשים בלי הפנים. דיסק השבוע: Course Of Nature - Superkala. דיסק חדש בקרוב... הפתעת השבוע: הדיסק החדש של פינגר אילבן ממש מסריח (למרות שחשדתי שזה יהיה ככה אחרי ההצלחה הגדולה של השיר השקט שלהם One Thing לפני שנתיים) ביאוס השבוע: עד לפני כמה ימים הייתי בטוח שהציטוט שבחתימה שלי הוא מה שFOB באמת אומרים בTAAS.

t a o t a o

New member
.

שיר השבוע מאמטיויטו: Long blondes- giddy stratospheres שיר השבוע לא מאמטיויטו: Miss Black America - Personal Politics להקת השבוע: Manic Street Preachers קליפ השבוע: Manic Street Preachers- Fragments דיסק השבוע: Catatonia - International Velvet הפתעת השבוע: פטריק ג'ונס הוסיף אותי לטופ ליסט שלו במייספייס
ביאוס השבוע: פטריק ג'ונס הוסיף אותי לטופ ליסט שלו במייספייס
תמונת השבוע: "And at last the day was saved with flowers borrowed from a dead friend's grave"

Musedol

New member
שבוע קשה

שיר השבוע מmtv2: לא בדיוק ראיתי, אבל Supermassiv Black hole- Muse
שיר השבוע לא מmtv2: Anna Molly-Incubus , Open car- Porcupine Tree
להקת השבוע: Reel Big Fish, Billy Talent
קליפ השבוע: the Kill- 30Seconds to mars
דיסק השבוע: Absolution- Muse
הפתעת השבוע: ממ..
ביאוס השבוע: לא יצאנו בסוף
תמונת השבוע:
הודגש באמצעות מדגישומטיק

nesta girl

New member
נמ

שיר השבוע מmtv2: Evanescence - Lithium שיר השבוע לא מmtv2: incubus - drive להקת השבוע: incubus קליפ השבוע: Evanescence - Lithium דיסק השבוע: ליודעת הפתעת השבוע: ליודעת ביאוס השבוע: ארוחת ערב משפחתית תמונת השבוע: אינליכוח

oshriti123

New member
שובידובה

שיר השבוע מmtv2: לא ממש ראיתי השבוע אבל.. כל השירים של לוסטפרופטס בקיצורP: שיר השבוע לא מmtv2: אמ.. כל השירים בלאודר נאו של TBS. אין לכם מושג כמה חרשתי עליו השבוע... להקת השבוע:
Taking Back Sunday קליפ השבוע: Liar וMakeDamnSure
אה וגם ההופעה הזאת.. אהבתי את הסוף
דיסק השבוע: ראה שאלה שניה הפתעת השבוע:אממ אין:< ביאוס השבוע: שני נכשלים=/ תמונת השבוע:

orw93

New member
../images/Emo205.gif

שיר השבוע מmtv2:אממ שום שיר שיר השבוע לא מmtv2: Up against the wall-Boys Like Girls להקת השבוע:Boys Like Girls קליפ השבוע:The Kill-30 Second To Mars. והיה נחמד אם לא הייתי מעבירה לערוץ בדיוק שכתוב THE END
דיסק השבוע:Boys Like Girls-Boys Like Girls הפתעת השבוע:השלמתי עם חברות שלי. פתחתי בלוג:| והזמינו לי סיכות של פאניק ואופידו
ביאוס השבוע:לא היה נראלי
אה שכחתי אתמול את האיפוד בבית וכמעט התחרפנתי. תמונת השבוע:

Moldy Peach

New member
../images/Emo62.gif

שיר השבוע מCold War Kids - Hang Me Out To Dry :mtv2 שיר השבוע לא מThe Vice - Hot Petals :mtv2 להקת השבוע: Semifinalists קליפ השבוע: Klaxons - Gravity's Rainbow דיסק השבוע: בלוק פארטי -WITC הפתעת השבוע: לוסט חזרה מהפגרה, שכחתי מזה לגמרי. ביאוס השבוע: ... תמונת השבוע:

yaelrs

New member
D;../images/Emo192.gif

שיר השבוע מmtv2: The Verve - Bitter Sweet Symphony נוסטלגיה :] שיר השבוע לא מmtv2: MCR- Kill All Your Friends Muse - Shine להקת השבוע: אין ממש קליפ השבוע: נו.. Bitter Sweet Symphony דיסק השבוע: Muse - Origin Of Symmetry הפתעת השבוע: לא טסים לסין חח O: ביאוס השבוע: לא יודעת תמונת השבוע: Love it

M a a y a n K

New member
../images/Emo221.gif

שיר השבוע מ 30 seconds to mars-attack :mtv2: שיר השבוע לא מkeane-bad dream :mtv2: להקת השבוע: 30STM קליפ השבוע: כבר כתבתי את זה למטה מתישהו אבל lying is the most fun......של פאניק! נחרש אצלי ביוטיוב... דיסק השבוע: - הפתעת השבוע: הוא טס ממש מהר ביאוס השבוע: ולנטיינס דיי...:) תמונת השבוע: אין לי מושג איך מעלים לפה תמונות בכלל...

PATD

New member
../images/Emo148.gifבא לי כבר פורים../images/Emo149.gif

שיר השבוע מmtv2: famous lat words- MCR i write sins- PATD שיר השבוע לא מmtv2: round here-PATD nails for breakfast-PATD the only difference-PATD killer queen- QUEEN anna molly- incubus 2 החדשים של אקאדמיז the fever- TAI vampires will never hurt you- MCR how to save a life- fray ועוד המוןןןן... להקת השבוע: פאניק ומכר
קליפ השבוע: round here [שוב
] דיסק השבוע: אין! הפתעת השבוע: אין הפתעות-רק אכזבות =\ ביאוס השבוע: לא היה לי פלאפון כמעט כל השבוע והייתי כל החיים בחדר אמנות
תמונת השבוע:

למעלה