בעז בנאי בא להתארח בפורום

TEENAGER1

New member
אתה בסדר אתה../images/Emo9.gif

בהצלחה עם השה לה לה לה, ואני מצטרפת לתקוותך שנתראה יותר בהופעות. ובכלל..

Evi Virus

New member
../images/Emo13.gif

הבה נתחיל! שמתי לב לשאלה בעניין ההופעות, ואני חייבת להצטרף
מאז הזאפה עבר המון זמן (מרגיש כאילו זה הרבה יותר מחודשיים וחצי), והייתי עד כה בה בלבד, ומה לעשות, אני נידי (ציינתי את זה גם בהודעה האחרונה במייספייס, אם ביקרת בו
). יש לי סיכוי ליהנות ככה שוב בקרוב?
אמשיך הלאה תוך השתדלות לא לחזור על אחרים... אם היית לאחרונה בחנות דיסקים - איך היה לראות את הדיסק? יש עוד שירים שמתחבאים להם אי שם מלבד 'נוסע למקסיקו'? וכמובן השאלה השאלתית - יש להם ול'נוסע למקסיקו' סיכוי להיכנס לפלייליסט ההופעות מדי פעם?
מתי אתה חושב שתתחיל עם העבודה על האלבום הבא שכולנו הו-כה-מצפים לו?
אילו שירים אתה הכי אוהב מהאלבום ולמה? איזה שיר מתוך האלבום (או שלאו דווקא מתוכו, אולי מהמוסתרים שאני לא בטוחה בקיומם) הכי נהנית לכתוב? איזה שיר הכי נהנית להלחין? מהם השירים שאתה הכי אוהב בכלליות? :) אם היית יכול, עם איזה אמן היית בוחר להופיע ולמה? מיהי האישיות הגדולה ביותר שהמוזיקה זכתה לקבל, בעיניך? משהו שהיית רוצה להוסיף או להגיד?
מקווה לאירוח שכזה או דומה לו בקרוב, אפילו יותר אשמח לאירוח כזה באיזשהו מועדון הופעות שבו תהיה על הבמה
הרבה הצלחה, מוזיקה ובעיקר שמחה :) המון תודה לך, באמת. מיתר.

שאלות נפלאות!!

לגבי הופעות, נראה לי שדיברנו על זה.. קודם כל מאז יציאת התקליט, מצאתי עצמי נבוך להיכנס לחנויות תקליטים. אני יודע שזה קצת דפוק מצידי, אבל עם הזמן למדתי לקבל את עצמי עם הדפקות. לראות את הדיסק יצא לי לראשונה ב- 31.12 ממש רגעים ספורים לפני שהגיע לחנויות וזה ללא ספק היה מהרגעים המרגשים בחיי. "נוסע למקסיקו" הוא שיר שהרבה חברים טובים שמכירים אותו מבקשים שייכנס לפלייליסט ההופעות, ברור לי גם שזה יקרה מתישהו, האמת היא נראה לי שאני חוסך מכולם עוגמת נפש.. יש שיר נוסף, שנקרא "בצל" שעמד להיות מעמודי התווך של "אהבת איש הפח" אך בסוף לא נכנס לאלבום, והוא שיר שלבטח אשתמש בו בעתיד, לא ברור כרגע באיזה פורמאט. (אגב שמו הרשמי הוא "זרה לי" למקרה שתיתקלי בו ברחוב..) לגבי התקליט השני, יש כרגע תיקייה על המחשב שכבר נושאת את השם הזה, לצערי היא ריקה. אני לא מהאנשים שמרבים לכתוב למגירה, כך שאני מרגיש שזה עדיין נמצא בסוג של המתנה מסוימת, אבל הרצון קיים בכל מחשבה שלי ואני בטוח שאיסוף החומר יתחיל ממש בזמן הקרוב. אני לא יודע איזה שיר הכי נהניתי לכתוב, נראה לי שכל אחד בא ממקום קצת אחר באישיות שלי. אני יכול לציין בעניין הזה, ש"גם כשאת מגמגמת" שלאורך כל הדרך נקרא "הפועל", הלחן שלו היה קיים על שיר אחר, שדיבר על משהו אחר לחלוטין, ושביום סגריר אחד, פשוט תוך כמה דקות הוחלפו כל מילותיו לאלה שקיימות היום. אלא שבגלל שהשיר דיבר על כדורגל, התחושה שלי הייתה שהוא סוג של בדיחה. מה גם שתמיד כשהשמעתי אותו לאנשים, בסופו הם היו צוחקים ואני הייתי בוכה.. רק אחרי תקופה מסוימת הרגשתי שלא רק שהוא לא בדיחה והוא קנדידט רציני לאלבום, הוא גם בעיניי אולי השיר הכי יוצא דופן מבחינת הצורה שבה הוא יצא ממני. ואני יכול רק לייחל לעוד שירים שכמותו בעתיד (לאו דווקא על כדורגל אולי על מכונות כביסה). יש כל כך הרבה שירים בעולם שריגשו אותי עד זוב דם, שנראה לי שזה יהיה עוול גדול לבחור אחד או כמה. לגבי האומן שאיתו הייתי רוצה להופיע אין ספק שכרגע אני מאוהב קשות בלהקה שנקראת WILCO והתקליט שלהם SKY BLUE SKY מנוגן ללא הרף בביתי כבר קרוב לשנה. כך שאם הייתי יכול להופיע איתם או עם ג'ף טווידי סולנם, זו הייתה מבחינתי הגשמת חלום. שוב, גם בבחירת האומן הכי משמעותי, בעיניי, זו בחירה לא הוגנת בעליל, כי יש כל כך הרבה שמגיע להם את הכבוד הזה. אבל אני חושב, שכל אומן שאי פעם יצר, חלם על התואר הזה, למרות שבאופן ריאלי ומהותי, לעולם לא יוכל לזכות בו. אולי רק לאחר מותו. הייתי רוצה להוסיף, שאני מאוד נהנה לענות על השאלות ושאני ממש מצטער שזה לוקח לי כל כך הרבה זמן לכתוב. תודה על הכל, בעז.

בהחלט שיר מאוד מאוד יפה..

מבטיח לנסות, לא מבטיח שאצליח. מה גם שאני מקווה שהם לא יכעסו עליי, שאני מתרגם עוד ועוד שירים שלהם..

אושRתי

New member
../images/Emo13.gif

קודם כל, תודה רבה שבאת להתארח
אין לי כרגע שאלה, אבל בנתיים אשאל, איזה שאלה היית רוצה שישאלו אותך ועדין לא שאלו אותך ?

החתולית

New member
דוד בעז, כאן דודה א'

נישוקים, חיבוקים ושאר ירקות. שאלה לי: מתי ניפגש ותחתום לי על הדיסק שרכשתי ? שלום זוהר יקירתי :)

מותק שלי, איזה כיף שבאת לבקר..

מאוד מקווה שיפה שעה אחת קודם.. נשיקות לכולם והמון אהבה!!

מטרן

New member
גם אני שואלת:)

אני לא יודעת אם זה בסדר לשאול את השאלה הזו, אבל איך אפשר שלא לשאול אותך על המשפחה? איך קיבלו את המוזיקה שלך במשפחה? אתה חושב שבעקבות המשפחה שלך היה לך יותר קל להצליח או להפך, ציפו ממך לרמה מסוימת? יש איזשהו בן משפחה שעזר לך בעבודה על הדיסק? אתה רואה דמיון או קו מחבר בינך לבין בן משפחה אחר? (מבחינה מוזיקלית, כמובן) מישהו מהמשפחה שאתה מגדיר את עצמך כמעריץ שלו? ועכשיו לשאלה קצת אחרת: יצא לך לשמוע את עצמך ברדיו בלי כוונה מוקדמת? איך ההרגשה? תודה רבה מראש, ואני מצטערת אם השאלות אישיות מידי :)

גם אני עונה..

קודם כל תרגישי הכי נח שאפשר, המשפחה שלי היא משהו שאני מרגיש מאוד חלק ממנו ושהיא חלק ממני כך שאין לי סיבה להסתתר מאחורי שום דבר שכרוך בלהיות חלק מהמשפחה המיוחדת הזו. סה"כ אני חושב שזכיתי להרבה פירגון והרבה תמיכה מבני המשפחה הקרובה שלי וגם מבני המשפחה היותר רחוקים פיסית. אני חושב שמבחינת התקשורת והציבור הרחב, קיים קוריוז מסוים בזה שאני "עוד בנאי" או "הבנאי החדש" אבל מבחינתי, אין לזה כל כך משמעות, כי אני חושב שאין מישהו שיאהב את המוסיקה שלי בגלל שם המשפחה כמו גם שמי שפוסל אותי על סמך שם המשפחה שלי, חוטא בעיקר לעצמו. ברור שיש בזה יתרונות מסויימים כמו גם חסרונות ברורים, אבל אני מבחינתי משתדל להסתכל על המוסיקה שלי כדבר בפני עצמו בלי שום קשר לטקסטים הנפלאים של יוסי, לעולם הפנימי העשיר של אהוד או לנגינת הפסנתר המרהיבה של אביתר. אני בעז, ויש כאלה שאוהבים את מה שאני עושה, כמו שיש כאלה שלא אוהבים בכלל. בסך הכל אני חושב שהרבה בני משפחה עזרו לי בדרכים שונות בתקליט הזה. ובאופן יותר ספציפי, אביתר ואני חברים טובים ונמצאים בקשר רציף כבר המון שנים ולכן, היה לי העונג להשתמש בכישוריו הרבים כל כך בעשיית התקליט, בעיצוב הטעם המוסיקלי שלי ובהמון שיחות משותפות שעזרו לי להבין יותר על העולם שזה עתה נכנסתי לתוכו. אין ספק שלהיות קרוב ולהיעזר באדם כל כך מוכשר לטעמי, זו פריבילגיה אדירה. לטעמי כל בן משפחה, יש לו את העולם שלו ואת הכשרון המיוחד שלו, והמילה הערצה היא לא במאה אחוז מדוייקת במקרה הזה, אבל אין ספק שאני מאוד מעריך כל אחד ואחד מבני המשפחה על האיכויות הספציפיות שלו, כמו גם בני משפחה אחרים, אולי פחות מפורסמים, אבל עם איכויות מרשימות ביותר לכשעצמן. האמת היא שאם הייתי חייב לבחור אחד, הייתי בוחר ביעקב בנאי מהסיבה שהוא למעשה היה פורץ הדרך והראשון מדור האחים של אבא שלי, שפנה לתחום הזה. מה גם שבעיניי הוא היה איש מוכשר ביותר, שחקן בחסד ומספר סיפורים נפלא. וזאת כמובן מבלי לגרוע אפילו טיפה מבני המשפחה האחרים. כמו בוב למשל.. תודה לך על השאלות ומקווה שהתשובות היו מספיק ברורות.

חברים יקרים ..

תודה רבה על כל האהבה ועל כל הפירגון. זה באמת מרגש ובהחלט לא מובן מאליו בעיניי. שמחתי מאוד לקחת חלק באירוח המבורך ומודה לכולם על השאלות. מקווה לבוא ולהתארח שוב בקרוב, ולראות את כולכם באחת ההופעות הקרובות. בינתיים, אם יש איזושהי סוגייה שעדיין לא נענתה, תרגישו חופשי לפרסם אותה על גבי הפורום ואני מבטיח להגיב עליה בהקדם. שיהיה לכולכם סוף שבוע נפלא ואלו מאיתנו שצמים - צום קל! אוהב מאוד ושוב, המון המון תודה בעז

למעלה