התמחות

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif התמחות ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שלום לכולם. באוקטובר האחרון סיימתי לימודי משפטים במכללה ("הקריה האקדמית-קרית-אונו") ורק בחודש מרץ התחלתי לחפש מקום התמחות(טעות ,הייתי צריכה כבר בשנה שניה להתחיל לחפש),אני דיי מיואשת מהחיפוש כיוון שכמעט אף אחד מאלו שאני שולחת להם קורות חיים לא חוזר אלי,למרות שציוני מעל 80 (82.20) האם אתם חושבים שזה קשור לעובדה שלמדתי במכללה ואין לי פרוטקציה?? אפילו נרשמתי לאתר בשם "קודקס" שאמור לעזור לי במציאת מקום התמחות ,אך גם משם הישועה לא באה.האם למישהו יש טיפ להמליץ כיצד לחפש ביעילות סטאז'?

צריך הרבה סבלנות.../images/Emo13.gif

אל ייאוש,יש כאלו שמחפשים גם שנה, בסופו של דבר כולם מוצאים מקום להתמחות,פעם שמעתי משפט חכם שאומר ,אין מתמחה שלא מוצא משרד אבל יש משרדים שלא מוצאים מתמחים.צריך קצת סבלנות אבל בסופו של דבר גם את תמצאי. בהצלחה.

כמה עצות

1. איך את שולחת את הקו"ח+גיליון ציונים+מכתבי ההמלצה? בפקס? בדואר? אני ממליצה לך לשלוח אותם בדואר, מודפסים ומצולמים על נייר יפה. נכון, זה עולה כסף (הדפים, הבולים והמעטפות) אבל זה רציני ומכובד, ואת הרי רוצה שיתייחסו אליך ברצינות. 2. איך הקו"ח שלך? יכול להיות שלא כתבת נכון, שהקו"ח לא מושכים.. תנסי לחפש באינטרנט מאמרים על קו"ח וליישם. 3. לא רוצה לבאס, אבל 82 זה ממוצע לא רע אך זה גם לא ממוצע בשמים, במיוחד לא כשזה מהקריה (סורי) 4. זה ישמע לך שטחי- אבל שימי תמונה בקו"ח. בטוח יזמנו אותך לראיון, ואם זימנו אותך לראיון עברת את המשוכה הראשונה- עכשיו את רק צריכה להרשים בראיון עצמו.

למעלה