חשוב- תראו כלבוטק הערב

Fairywitch

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifחשוב- תראו כלבוטק הערב../images/Emo70.gif

מדברים על קומבינת הפרס בהישרדות- אין דירה, לא הייתה ולא נבראה דירה
ראיתי עכשיו את הפרומו, אני בהלם

avikoz

New member
חחח ערוץ 2 מנסה להילחם כבר הרבה זמן בהישרדות.

דובר כבר הרבה פעמים על הדירה שתינתן לזוכה הישרדות ושהיא בכונס נכסים.. וזה לא תחקיר של כולבוטק כמו שאומרים.. בערוץ 10 הבטיחו שהם אחראים שהזוכה של הישרדות יקבל פרס ששויו מעל למיליון שקלים..

avikoz

New member
אכן.. חירטוט של ערוץ 2 שמנסה להשאיר את הצופים

שלו בערוץ.. האמנתי על נולד לרקוד אבל לא על כולבוטק ורפי גינת

ברור ברור.........

שישלמו כסף על דירה ולא יקבלו אותה. בטח גם ערוץ 2 מעכב את הפרויקט בשם הרייטינג.... LOL ברור,מלחמת רייטינג חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גאון של אמא

ה ק ל פ ן

New member
נסיון מעפן לעשות רייטינג על חשבון..

הישרדות! מה שכן, הם הצליחו. 28 אחוזי רייטינג, אבל כידוע זה לא פגע בהישרדות, וטוב שכך.

Fairywitch

New member
אני מאמינה לכלבוטק-

זאת לא תהיה הפעם הראשונה בארץ שלמשתתף בתכנית ראליטי מובטח פרס- ואין כלום מאחורי ההבטחה הזאת...

אור114

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif זה באמת נכון. מקום העבודה שלי מטפל

בתיק של הכינוס של מצפה בראשית
.

Fairywitch

New member
רפי גינת לא יפרסם דברים סתם../images/Emo45.gif

יש לו מוניטין ארוך שנים שחבל להרוס, והוא ממש לא צריף לפברק דברים. תיארתי לעצמי שזה נכון. אני מניחה בכל מקרה שרוב המשתתפים נמצאים שם בשביל האתגר, אבל בכ"ז חבל שיש כאן חוסר יושר. מה שכן- זאת בטח לא בעיה למצוא דירה אחרת, לא חסרות כאלה בארץ...

אור114

New member
נכון שרפי גינת לא מפרסם דברים שקריים

ובטח לא נושא הכינוס של מצפה בראשית, אבל לפני הכל יש חוזה, כמו שההפקה החתימה את המתומדדים לא לספר, לא לפרסם, לשמור על סודיות וכו', אני בטוחה שמכהגד יש את ההבטחה הרשמית לבית וג'יפ, אז כל הבלגן מסביב משאיר ריח לא טוב. אני מקווה בשביל הזוכה ולהבא שכן יהא פרס מתאים
.

שמעת על המילה "רייטינג"../images/Emo35.gif

פשוט במילה אחת געול נפש ערוץ 2 מגעלים פשוט איככ

cover121

New member
אם באמת משודרת כתבה כזו..

ערוץ 2 יקבל את זה חזרה בבומרנג, כי הרייטינג של "הישרדות" יעלה פלאים בשביל להבין על מה כל המהומה, בין אם הכתבה נכונה או לא.

Fairywitch

New member
וואללה, לכו תדעו- אולי זאת קונספירציה של

ערוצים 10 ו-2
ערוץ 10 שילמו לערוץ 2 כדי להעלות את המודעוּת לתכנית

אוהד 49

New member
די אני מתפלא עלייך

זה פורום "הישרדות"- את לא אמורה להיות בעד "הישרדות"?? חחח.. ובכלל, יש להישרדות שידור חוזר, ככה שאפשר באמת לראות כלבוטק מי שרוצה (דווקא אותי מסקרן יותר מה זה הזבוב הזה בפרומו של כלבוטק.) ואז לראות את השידור החוזר של הישרדות [לא זוכר איזה יום זה יוצא] *איזה באסה שאין הישרדות ב-VOD..
אבל בכל זאת- ניראה לי שארה בערוץ 10

אשכרה - למנהלת כנסי רגע באמת

עם כל הכבוד את צריכה לעודד אנשים לצפות בתוכנית של ערוץ 10 את מנהלת את פורום הישרדות..

צר לי לחלוק עלייך.

ועל חברך הנכבד שהגיב לזה, ולכל אלה שחושבים שהמנהלים חייבים להיות יחצנים של הסידרה. היא המליצה לנו לראות, כי מדובר על הפרס בהישרדות..התוכנית שהיא אמורה להיות בעד. העירו לה בעבר ואני חוזר והיא גם בטח תחזור, היא לא התחייבה לשום ערוץ, לא עם זה לנולד לרקוד או כולבוטק. בהודעה זו אני לא תוקף או כל דבר אחר. אני רק מסביר נקודה שאתה ועוד רבים אחרים חושבים..היא לא חתמה חוזה התייחבות לערוץ 10 שהיא תצפה בהישרדות ולא תזפזפ בין הערוצים. וכמו שאמרת בעצמך- יש להישרדות שידור חוזר, ולכן כלל הנראה היא רואה כולבוטק, שלזה אין שידור חוזר, וכן, כולבוטק אף פעם לא זיפו וסילפו דברים, אז כלל הנראה שהמידע בפרומו נכון, גם אם זה להחליש את הרייטינג לערוץ 10. וכן, ערוץ 2 לא מפסיק להכנס בערוץ 10, ולהראות שהוא השילטון. בקיצור הבנת את הנקודה

אוהד 49

New member
מקבל- אבל לא מסכים.

אולי בחלק מהדברים שאמרת יש בזה משהו..אבל היא אמורה (לפי כל היגיון בריא) לעודד את הסידרה עצמה. זה כמו שאני איהיה מנהל בפורום..לא יודע..של התכניתאמנון לוי ולהגיד שם בפורום ל"וואי אתם חייבים לראות היום כלבוטק" למשל..או להיות אוהד הפועל ולעודד בפורום את מכבי (דרבי בכדורגל למי שלא יודע). זה פשוט לא צריך להיות ככה, לדעתי

אוהד 49

New member
שוב כמה תיקונים../images/Emo122.gif../images/Emo178.gif

התכניתאמנון לוי- התכנית של אמנון לוי* ולהגיד שם בפורום *לכולם*

Fairywitch

New member
לא, אני לא.

אנשים פה מה-זה מתחילים לייגע אותי... או שאתם לא תופסים את הקונספט של מה זה להיות מנהל פורום, או שאני לא יודעת מה... גם אתם אמורים להיות אנשים חושבים, ולא ללכת באופן עיוור אחרי חברת ההפקה של הסדרה. אם יש שם מעשה נוכלות- אותנו כחובבי הסדרה זה הכי אמור לעניין, כי מרמים את משתתפי התכנית שאנחנו אוהבים
זה שאני אוהבת לראות את התכנית לא אומר שמכרתי את נשמתי לשטן (כלומר, לחברת ההפקה או לערוץ 10), ואני מעדיפה להיות צופה ביקורתית עם מחשבה משלי.

למעלה