חשוב- תראו כלבוטק הערב

idanoosh17

New member
אוי אולי תקשיב!!!!

אמרו שהדירה בשווי מיליון שקל... ובנוסף יזכה השורד בג'יפ בלה בלה בלה!!!

Fairywitch

New member
מה יש להתעצבן?

שחלק מכללי הפורום זה כבוד הדדי. ירידות אישיות אסורות פה, על אחת כמה וכמה ירידות על ההנהלה. ביקשתי גם לשמור על צורת דיבור נאותה, פורום פקאצות זה לא כאן. ביקורת על צורת הניהול- במסרים. פעם אחרונה שאני מבקשת.

עומרי,לפחות תכתוב בעברית נכונה

מה זה אני לא ימשיך? לא אמשיך....... עם עברית כזו וגם כל כך הרבה שטויות שאתה כותב,באמת עדיף שלא תמשיך את הדיון

Jen74

New member
רפי גינת - אמין או לא אמין

במהלך התוכנית "הישרדות" הם ממשיכים להציג את הפרס לשורד האחרון שזה דירה על הכינרת ולאנד רובר. אז אולי אם לא בנו את הבית על הכינרת וייתכן וגם לא יבנו כדאי שישנו את הודעת הפרס לפרס בשווי מיליון ש"ח או כמה שזה לא יהיה ולא יציינו את הפרס המדוייק?

אור114

New member
שפת הכינרת??? ../images/Emo2.gif צפת גבוהה רק בכ- 500 מ' +

מהכינרת.

idanoosh17

New member
במקרה על זה אני קצת מקושר....

החברה נמכרה לאיזה חרא שלא משלם ויש עיקולים, הבנייה נעצרה בהתחלה וצו איסור על המשך!

אוהד 49

New member
למה? כי זה לא הדעה שלך???

תאמיני לי שאם מישהו היה מתערב ומצדיק אותך היית מגיבה אחרת!

Fairywitch

New member
לא, כי מה קשור אם אני רואה את הפרק ומתי?

איזו זכות יש למישהו לתקוף את הרגלי הצפיה שלי, ומה הקשר ביניהם לביון ניהול הפורום? קשר של מחט לתחת ותו לא.

EyeSeeYou

New member
ערוץ 10 התחייב לתת את הפרס

ככה שזה סתם קשקוש וניסיון לקלקל לערוץ 10 אם לא תהיה דירה, הערוץ יתן פרס אחר..וגם רפי גינת נזכר להגיד את זה רק בסיום התחקיר באופן מלוכלך שכזה. שזה יותר ממה שערוץ 2 עשה בזמנו עם רצים לדירה שלא קיבלו את הדירה שלהם עד היום (חפציבה)

Fairywitch

New member
"ערוץ 10 התחייב"... נו, באמת-

ממתי זה שערוץ מסויים מבטיח פרס זה סמל לאמינות? כי צחי אירני קיבל תכנית ספיישל? כי נינט קיבלה דיסק מייד אחרי סיום כוכב נולד הראשון? בינתיים אם יש משהו שהוא סמל לאמינות זה כלבוטק.

BullsDuDe

New member
צחי קיבל תוכנית ספיישל....

שהייתה עלובה ביותר. רפי גינת הצהיר כבר שהוא מתכוון להילחם בהישרדות, התוכנית שלו היא אינטרסנטית שפועלת על פי האינטרסים של המגיש שלה (לראיה תחקיר טיב-טעם שנופח מעבר לכל ביקורת, ואחריו גינת התחמק מכל שאלה קשה שנשאלה). בסופו של דבר הם חתומים על חוזה ועל החוזה אני מאמין שכתוב שהמנצח בתוכנית מקבל פרס בשווי מיליון שקלים, וחוזה זה חוזה.

cheelly33

New member
אותי זה נורא מצחיק ../images/Emo6.gif

זו כבר פעם שניה שחברות שנתנו דירה כפרס בתכנית ריאליטי פשטו את הרגל
חחחח קודם חפציבה עם רצים לדירה ועכשיו הישרדות עם הפרוייקט הזה.. נראה לי ששום חברת קבלנים בארץ לא תתנדב יותר לתת דירה במסגרת התוכנית. זה מביא נאחס

Fairywitch

New member
וואו, אנשים, יש לכם חוצפה../images/Emo46.gif

מדברים על התכנית שהפורום עוסק בה בתכנית חשובה בערוץ 2. אני מביאה את זה לידיעתכם כדי שלא תחמיצו. זה הכל- מביאה את זה לידיעתכם. במקום לפקוח עיניים ואזניים ולהפעיל שכל, מחשבה וביקורת- במקום להגיד "תודה רבה, נצפה בתכנית ונראה על מה המהומה"- במקום לנהל דיון תרבותי לכל הפחות בנוסח "אני לא מאמין" או "אני מאמין ואני בהלם" או "אולי זה ייפתר בסוף בצורה אחרת ויקבלו פרס אחר", או אפילו "אין מה לעשות, זאת לא הגרסא האמריקאית, פה הכל חפיף" (שזאת דעתי, אגב)- אתם עוסקים פה בתקיפה אישית עליי
על הרגלי הצפייה שלי (כן, אני מקליטה ורואה באיחור. GET A LIFE
)
וכל זה בגלל שהבאתי לידיעתכם משהו שקשור לתכנית
מה הקשר
מה נסגר איתכם
אני חושבת שאתחיל לבקש מתפוז פיצוי על עוגמת נפש כתמורה על ניהול הפורום, כי חוץ מכפיות טובה אני לא זוכה כאן לכלום. תלמדו מפורום הישרדות המקורי- שם אנשים יודעים להעריך

את הדיון הזה אני עכשו באמת גמרתי../images/Emo70.gif

אני מקווה שאת המסר שניסתי לעביר פה את הבנת לא באתי לריב פה עם אפחד יש לך דעה זה סבבה לי יש דעה את צריכה לכבד אותה ואין לך שום זכות לקבוע לי איך לדבר לילה טוב.

Fairywitch

New member
כן../images/Emo6.gif שיא המכובדוּת../images/Emo6.gifמה זה כנופיית הרמיוני?

ואני שואלת כהרמיוני גאה

למעלה