שאלון סופשבוע

Kettercat

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשאלון סופשבוע../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לא עשינו את זה כבר המון זמן, וזו ההזדמנות - עכשיו כשהפורום קצת יותר חי בעקבות האלבום החדש, וגם הצטרפו אלינו לא מעט חבר'ה בחודשים האחרונים. אז יאללה, בואו תניחו את התיק בצד, שבו ותרגישו בבית. מה תרצו לשתות?
נעים מאוד, איך קוראים לכם?:
מה שלומכם היום?:
איך עבר השבוע?:
יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?:
למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?:
ההופעה האחרונה שהייתם בה?:
ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?:
כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?:
מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?:
תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד:
מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?:
והרכישה הכי טובה לאחרונה?:
מה אכלתם לארוחת צהריים?:
מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?:

a221

New member
אני אהיה ראשון

נעים מאוד, איך קוראים לכם?: אמיר מה שלומכם היום?: סטנדרטי איך עבר השבוע?: משמרות לילה בצבא.. משמע שבוע הפוך קצת.. אבל נחמד יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?: הופעה של רונה קינן למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?: לא להרבה.. מתחיל שבוע שמירות ביוםרביעי.. ההופעה האחרונה שהייתם בה?: ואוו אני לא זוכר...היא הייתה מתישו חודש שעבר ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?: רות דולורס וייס לא יודע איפה כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?: נופ 0: מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?: Bon Iver - for Emma Forever ago, וגם כל מיני ישראלי.. תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד: עג'מי כבר ראיתם? Elbow כבר שמעתם? תולדות האהבה כבר קראתם? מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?: דיסקים בתו השמיני והרכישה הכי טובה לאחרונה?: כרטיסים ללאונרד כהן...על הדשא.. מה אכלתם לארוחת צהריים?: קמתי רק אחה"צ אבל אכלתי חומוס של הצהריים מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?: סיבוב על רכבת הרים

Kettercat

New member
אז אני שנייה, סנובים ../images/Emo3.gif

נעים מאוד, איך קוראים לכם?: מאיה
מה שלומכם היום?: עוד חצי ישנונית
איך עבר השבוע?: מתיש נורא, מה זו העייפות הזאת?
יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?: לנוח (איך לא), וסוף כל סוף לראות את הסרט של מייקל ג'קסון שעד עכשיו לא יצא לי לראות
למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?: אין משהו מיוחד לצערי
ההופעה האחרונה שהייתם בה?: וואלה, עבר זמן... כנראה שלאונרד כהן
ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?: ההופעת השקה בבארבי, כמובן! ו... פול מקרטני בדאבליייייין
כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?: אכן!
מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?: George Harrison - Let It Roll
תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד: הסרט "500 ימים עם סאמר", מדהים. כמו כוסית בכיתי לאורך כל הסרט
כל כך הזכיר לי את עצמי. ללא ספק הסרט האהוב עליי השנה (לפחות)
מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?: *לוקחת נשימה עמוקה* האלבום של גבע (כמובן), ספר, מלא איפור, בושם, בגדים... כל זה רק אתמול
והרכישה הכי טובה לאחרונה?: האלבום של גבע, הבושם וניל
שגורם לכולם להסניף אותי ולומר שאני מריחה כמו עוגה
והכרטיסים לפול מקרטני+טיסה לדאבלין, I can't waiiiiiittttttttttt
מה אכלתם לארוחת צהריים?: עוד לא אכלתי בוקר...
|רעב|
מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?: להיכנס חזרה למיטה ולישון לעוד שבוע... אה, ולזכות פתאום בפיס כדי לכסות את כל ההוצאות שלי
יש למישהו שקל לתרום לי?

Karina85

New member
LOL אני דווקא נרדמתי בסרט הזה../images/Emo3.gif

אבל אולי זה קשור לעובדה שהרגשתי לא כ"כ טוב אז אני לא אאשים את הסרט

Indian Friend

New member
#3../images/Emo13.gif

נעים מאוד, איך קוראים לכם?: רוני מה שלומכם היום?: טרם ביררתי איך עבר השבוע?: מהר ומלא בעייפות יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?: יש לי תחושה שכן, אבל אני לא זוכרת שומדבר.. ממ. למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?: יום חמישי, יום אחרון (באמת) לשירות לאומי ההופעה האחרונה שהייתם בה?: אישה אחת מדהימה במנהרות של הטיוב בלונדון
היא היתה כ"כ טובה שאני מחשיבה אותה כהופעה
ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?: לא יודעת.. כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?: got it מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?: (באייפוד) החדש של גבע, eels ושלום גד תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד: קשה מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?: המון שטויות ובגדים ועוד שטויות בלונדון והרכישה הכי טובה לאחרונה?: מעיל 100מם
מה אכלתם לארוחת צהריים?: טרם אכלתי משהו היום.. עדיין בוקר מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?: קפה וסיגריה במרפסת... יאללה ביי!
נ.ב מאיה קבלי ח"ח על היוזמה המבורכת!!!! אין כמוך, קושקוש

naama1993

New member
my turn:)

היי.. אני דיי חדשה פה (מהאלה שרק קוראים ולוקח להם זמן אשכרה לכתוב הודעה
), אז קצת עלי- נעמה, בת 16 וחצי (הכי צעירה פה?), תלמידת תיכון. המפגש הראשון שלי עם גבע היה בmodern love וממש נהנתי אבל לא כלכך התעמקתי.. רק בסופש האחרון הייתי בפסיטבל גיטרה במדבר ואם שמעתם או לא, גבע הופיע שם (פעמיים!). נראה לי שמפה אין צורך להוסיף.. הסוף ידוע מראש :)
נעים מאוד, איך קוראים לכם?: נעמה
מה שלומכם היום?: דיי טוב
איך עבר השבוע?: מהר מידי
יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?: לא ממש..
למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?: לעבור את המבחן בהיסטוריה (ושאלה יהיו הצרות שלנו אהה?)
ההופעה האחרונה שהייתם בה?: גיטרה במדבר, כל מיני ההופעות. האחרונה בהם הייתה רונה קינן
ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?: מופע ההשקה
כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?: indeed
מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?: האלבום החדש:)
תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד: אישתו של הנוסע בזמן. מטורף אבל אי אפשר להפסיק לקרוא בו
מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?: החדש של גבע אלון ועוד כל מיני בגדים..
והרכישה הכי טובה לאחרונה?: האלבום החדש
מה אכלתם לארוחת צהריים?: לא אכלתי
מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?: מקדונלדס

גם אני מצטרפת אל "אחוות החדשים"../images/Emo9.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני חושבת שאני הכי קטנטונת כאן בין כל החבורה של הבוגרים. נעים מאוד! גבי!

OP162

New member
את לא הכי צעירה ../images/Emo13.gif

אני בת 16 וקצת, כיתה י"א. גם אני הכרתי את גבע עם modern love אבל אותי השיר כבש מיידית וממנו המשכתי והכרתי את כל המוזיקה של גבע. אה... גם לי לקח הרבה זמן של קריאה עד שהתחלתי לכתוב פה.

כולכם כ"כ גדולים! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני מרגישה פיצית
בת 15 בכיתה י' בין חבורה של חסונים.

Karina85

New member
../images/Emo215.gif

נעים מאוד, איך קוראים לכם?: קארין מה שלומכם היום?: סבבה איך עבר השבוע?: מתיש אבל סבבה!
יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?: הוא כבר נגמר... למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?: לבלות קצת בתקווה שיהיה זמן
ההופעה האחרונה שהייתם בה?: אדומי השפתות של ברי סחרוף ורע מוכיח. ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?: המממ כרגע הבאה שידוע לי עליה זה עשור לחלולים של אביב גפן, אבל הוא שינה את זה וביטל הרבה פעמים בעבר אז לכו תדעו... כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?: עוד לא מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?: במחשב ובפלאפון, וזה בדר"כ על שאפל (רנדומלי) ... תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד: לא נראה לי שיש לי הרבה מדי מה לחדש, אבל אני אמליץ על ההופעה של אדומי השפתות, נותרה עוד אחת בב"ש כרגע, ולדעתי זו ממש הופעה שחבל להחמיץ! חוויה מגניבה ומיוחדת. מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?: לא זוכרת ... והרכישה הכי טובה לאחרונה?: כנ"ל מה אכלתם לארוחת צהריים?: תפו"א ושניצל
מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?: אה, זה קל... תאילנד!

גם אני רוצה! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

נעים מאוד, איך קוראים לכם?: גבי! היי!
מה שלומכם היום?: יותר טוב מזה לא יכול להיות.
איך עבר השבוע?: מיוחד בדרכו שלו. יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?: להקשיב לתוכנית של גבע!
למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?: קניית האלבום!!
ההופעה האחרונה שהייתם בה?: יוני בלוך- הצוללת הצהובה- ירושלים- 31.10 ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?: אני דיי ספונטנית, והאמת שזה דיי בעיה עם מצב הכיס שלי אבל.. "רד בנד" בצוללת חמישי הבע
כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?: לא
אבל מחר היום המיוחד!
מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?: האלבום "מה שרצינו" של דפנה והעוגיות + "ימים של רעב" של גבע אלון + ההקלטה מההופעה של יוני בלוך בצוללת הצהובה. תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד: אלבום: "אני וכל המחשבות" של נעם פנחסוב, יצא גם בדיוק השבוע! ספר: הרלן קובן. נקודה. סרט: "אפקט הפרפר". ברררר... מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?: אי.פי. של רם אוריון + "הפיל הכחול" והרכישה הכי טובה לאחרונה?: "מה שרצינו" של דפנה והעוגיות!
מה אכלתם לארוחת צהריים?: עוגה גבינה
מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?: את האלבום של גבע. אני כ"כ רוצה אותו כמו שלא רציתי מעולם.

OP162

New member
גם אני...

נעים מאוד, איך קוראים לכם?: אופיר מה שלומכם היום?: בסדר איך עבר השבוע?: סבבה, קצת ארוך יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?: לא למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?: טיול וסמינר, משהו אדיר! ההופעה האחרונה שהייתם בה?: שלום חנוך- יציאה ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?: מופע ההשקה או פנקיינשטיין כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?: אכן כן. אפילו הייתי הראשונה בחנות. מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?: מוקי וגבע. תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד: רודף העפיפונים מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?: הדיסק החדש וקצת בגדים והרכישה הכי טובה לאחרונה?: נעליים מה אכלתם לארוחת צהריים?: עוף מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?: לישון

פלה פלה

נעים מאוד, איך קוראים לכם?:מיכ(ל) מה שלומכם היום?: קצת בהלם איך עבר השבוע?: אינטנסיבי יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?: היה , סמינר ש"ש למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?: פפ עוד סמינר מכיניסטים וגרעין אומניות וקצת להתרגל לעולם בחזרה ההופעה האחרונה שהייתם בה?: אביתר בנאי בחמישי ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?: רוצה לתפוס כבר את אביב גדג' , אבל אני צריכה לעשות קצת הפסקה לכיס מהופעות כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?: אכן כן מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?: ספיישל דיכאון! ג'ף באקלי אליוט סמית וניק דרייק תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד: אמ נו , לא רוצה מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?: כרטיס אוטובוס אבל בגזרת הדיסקים גבע שטרם הספקתי להאזין לו והרכישה הכי טובה לאחרונה?: אמצמ ... סימנים (איזקסון) יחסית עבר המון זמן אבל הוא אחד הטובים במדף , וכרטיסי רכבת שלוקחים רחוק. מה אכלתם לארוחת צהריים?: מג'דרה מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?: להשתחרר מהלחץ בחזה

vadi101

New member
שלום שלום חברים ותיקים

נעים מאוד, איך קוראים לכם?: ודים מה שלומכם היום?: מעולה איך עבר השבוע?: פגז יש תוכניות מיוחדות לסופ"ש?: הרבה מנוחה למה אתם הכי מצפים בשבוע הבא?: הרבה עבודה והרבה מוזיקה ההופעה האחרונה שהייתם בה?: שלומי שבן - הופעת השקה של האלבום החדש שלו (מגדל פזמון) ההופעה הבאה שאתם בונים עליה?: גבע אלון בביט(24 לחודש) כבר הספקתם לקנות את האלבום החדש של גבע?: כן מה התנגן אצלכם במערכת השבוע?: גבע אלון החדש , חדש של נירוונה , ZERO 7 תמליצו לנו בבקשה על אלבום/ספר/סרט נחמד: האלבום Damnation של אופת' , שקט ומדהים...באמת שווה(לא קשור לג'אנר שהיה להם) מה הייתה הרכישה האחרונה שלכם?: GET CLOSER והחדש של נירוונה והרכישה הכי טובה לאחרונה?: GET CLOSER מה אכלתם לארוחת צהריים?: פיצה מה הכי-הכי-הכי בא לכם עכשיו?: עוד פיצה התגעגעתי

למעלה