פסטיבל רדינג!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo2.gifפסטיבל רדינג!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

טוב, אז איך מתחילים? אתמול חזרתי מלונדון, אחת הערים הכי מדהימות שיש בעולם הזה.
הייתי שם 11 ימים, כשביניהם היו 4 ימים באמצע, שהיו פסטיבל רדינג. MCR הופיעו שם ביום הראשון. אני ושני החברים שנסעתי איתם הלכנו למתחם ההופעות ממש בפתיחת השערים כדי לתפוס מקום טוב (ואכן, היינו שורה שנייה ^^). עמדנו שם מ11 בבוקר עד 12 בלילה, פריקינג 13 שעות של עמידה. זה היה ממש שווה את זה!!!!
במהלך כל היום הופיעו מלא להקות בבמה הראשית, חלקן מוכרות יותר (כמו נגיד דה אוףספרינג, ברינג מי דה הוריזון ו30 סקנדס טו מארס
), וחלקן פחות (דה בלאקאאוט והארכיטקטס
). המשותף לכולן- כולם פשוט נהנו להופיע. וזה מה שעשה את ההופעות כל כך טובות, פלוס העניין שעכשיו אני צריכה להוריד מליון שירים חדשים לאייפוד שלי, כי הכרתי מלא להקות חדשות מעולות.
טוב, נעבור לעניין המרכזי!!!
ב-10 ורבע על המסכים הגדולים שעליהן הראו בהופעות את הלהקה לקהל שעומד רחוק, הופיע פתאום הסמל של BLind. כאן התחלתי להתרגש. ב- 10 וחצי פתאום שודר עליהם וידאו, של האישה היפנית מהקליפ של SING. היא דיברה ביפנית ואף אחד לא הבין ממש מה הקטע שלה, אבל לאף אחד לא היה אכפת, כי ברגע שהיא סיימה עלו 4 אנשים מדהימים לבמה, והתחילו לנגן את NANANA.
מכאן ועד סוף ההופעה הייתי בהיי. זאת הייתה בשבילי הגשמת חלום לראות את הלהקה הזו בלייב. צרחתי את נשמתי ושרתי בקול גדול ובזיופים ענקיים ביחד עם ג'רארד את המילים של כל השירים, השתגעתי עם ריי ועם פראנק בסולואים שלהם, והשתעשתי מהאדישות של מייקי.
פאק, זה היה כיף!!!!!!!!!!!!!! באזשהו שלב ג'רארד אמר משהו כמו "הופענו בפסטיבל הזה בשנת 2006, וסיימנו את ההופעה עם השיר הבא, ובגלל זה אני חושב שזה הגיוני, שזה יהיה השיר האחרון שלנו בפסטיבל גם הפעם." השיר היה הלנה. הייתי קצת בדאון בשיר הזה, כי ידעתי שההופעה עומדת להסתיים.
אחרי השיר הם ירדו מהבמה וכל הקהל עטף אותם באהבה קריאות של "WE WANT MORE" ושל "MCR! MCR!" נשמעו מכל מקום. אז הם עלו חזרה לבמה. פתאום אני רואה מישהו עם שיער מתולתל לבן נמצא איתם. ואני חושבת לעצמי "מי זה הזקן הזה???" אני מסתלת טוב יותר ואני מגלה שזה פאקינג בריאן מיי. הייתי בהלם, וכל הדאון שההופעה הולכת להסתיים נעלם. MCR מנגנים ביחד עם הגיטריסט של קווין? מה צריך יותר מזה????? ^.^ הם עשו ביחד שני שירים- ווי וויל רוק יו, וWTTBP שהיו מדהימיםםםםםםםםםם. בראיין ניגן ביחד עם ריי את הסולואים של WTTBP. אין מילים לתאר כמה טוב זה היה.
בסוף של השיר הזה כל הלהקה ובראיין התחבקו, והשתחוו לקהל, הם היו כל כך חמודיםםםם!
הייתי צרודה כמה ימים טובים אחרי. יכולתי לבקש הופעה טובה יותר? (חוץ מזה, גם הייתי בהופעה של מיוז שהייתה מעולם אחר, אבל זה כבר סיפור אחר.
) ועכשיו, לתמונות!!! :)

ריי

וואו, לקח לי שנתיים להחליט איזה תמונות להעלות, כי צילמתי כמו מטורפת בהופעה הזו. אז אלו רק המובחרות. :)

XoLilMissLolaoX

New member
הם ממש שיחקו אותה שהם הביאו את בראיין מיי

זה היה פשוט גאוני!
אני זוכרת שראיתי את זה והייתי עם פה פעור
זה היה מדהים ככ! גם לעשות לקווין קאבר (דרך אגב, השיר הזה ממש מתאים לג'רארד!) וגם שהם הביאו את בראיין פאקינג מיי לנגן איתם זה מדהים! ויש מwe will rock you ישר לוולקאם....היסטרי מבחינתי

תמונה אחרונה

זאת התמונה האהובה עליי בכל התמונות שצילמתי, למרות שהיא קצת מטושטשת. כולם משתחווים שם לקהל, והם התחבקואחרי ונופפו לקהל ממש הרבה זמן. באמת אפשר לראות את מה שהם כל הזמן מדברים עליו, שהם כמו משפחה, ושהקהל בשבילם הוא כמו משפחה. התרגשתי מזה נורא.

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifנשמע אדיר!

אני חושבת שהכי אדיר זה לראות את האיש והאגדה - בריאן מיי!!

XoLilMissLolaoX

New member
זה נשמע אחת החוויות הכי מרתקות ומהנות

שאפשר אי פעם לחוות...חלום של כל מעריץ לראות את הלהקה האהובה עליו בפסטיבל שכזה...
היית בהופעה של מיוז?@#!? יאאא והם שרו את כל אוריג'ין
איך זה היה!? בטח משהו מעולם אחר....ראיתי במחשב וכולי בשוק נראה לי אם הייתי שם לא הייתי מבינה מה קורה סביבי מהשוק
זה מוזר מצד אחד אני ממש שמחה ומתרגשת בשבילך ומצד שני אני מקנאה כי פאק אני כמעט הייתי שם גם!!! הופיעו שם מלא להקות שאני אוהבת וזה כזה מבאס...

למעלה