איילון 2006 - סיכום מפגש!!!

ketty the sheep

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo47.gifאיילון 2006 - סיכום מפגש!!!

היה כל כך כיף לפגוש אתכם (מי שהגיע).
נזכרתי פשוט כמה... כיפיים אתם? אוהבתאוהבתאוהבת. הגעתי מאוחר (ב8 ככה), אז את החלקים העסיסיים (היו הרבה, אבל אני אשאיר את זה לאנשים שהיו חלק מהם
) פספסתי, אבל עדיין היינו כאלו פורומיסטים מפגרים ונהדרים וכאלו אנחנו.
היינו שם עד 10 בערך, ונהנתי מכל רגע. טוב, אני אפסיק לקשקש ואתחיל עם התמונות!!

ketty the sheep

New member
טוב, אז דבר ראשון..

זה היה מפגש עד כדי כך מהמם, שאפילו פידל המאמוש כפרות עליו הגיע. עשינו איתו תמונות אוואנגארד.

DarkMagic18

New member
אתן כאלה מהממות../images/Emo70.gif../images/Emo28.gif

אורה את כלכך יפה בובה
וסיגל את כלכך יפה ורזה, והשיער שלך מדהים
וקטיה השיער שלך כלכך יפה וחמוד
OMG

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifאוח שימו לב לשחור מתחת לעיניים

שלי מרוב חוסר שינה מטורף וריכוס בהרצאות ארוכות כל השבוע.. 0_0

ketty the sheep

New member
שצה"ל היו מספיק תמימים בשביל לגייס

אותנו XD (טוב, את רובינו
*מתחמקת מהנעל של לימור*)

ketty the sheep

New member
סיגל מפצה על חסך האומובוי שלה.

וזהו, זה כל מה שצילמתי... ^^; מי שלא בא - אומו. וגם מי שכן.

De-Panther

New member
הלכתם משם 20 דקות..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אחרי שאני הלכתי?? בלע... בסוף סתם מהרתי... הרכבת איחרה במלא זמן אז חיכיתי בתחנה רבע שעה
בכלמקרה זה מתחיל ככה... יצאתי מהצבא בסביבות 1 בצהריים... הגעתי לעזריאלי בסביבות 2... אפחד לא ענה לי בטלפון ולא ידעתי אם מישהו מגיע לאיילון או לא... אז הסתובבתי לי בעזריאלי בין כלמיני פריקיות פרחות ופקצות קטנות... מתישהו ראיתי לימור והסתובבתי איתה... אחר כך המשכתי להסתובב... איכשהו הגיע לשם איזשהו חבר שלי שחילק פליירים לאיזושהי מסיבה אז הסתובבתי איתו קצת אחרי שהוא הלך אורה וחן הבן הגיעו והסתובבתי איתם עד שהגענו ללימור השמכנו להסתובב כולנו ביחד... מתישהו ראינו את גילי והסתובבנו גם איתה... זתומרת חלק מאיתנו הסתובבו איתה וחלק מאיתנו קפצו עליה ומעכו אותה וכלמיני איברים חיוניים שלה משם המשכנו לאיילון באיילון מצאנו בובת ענק של דקסטר ואורה הטרידה אותה(בכל מובן אפשרי) לאחר שצילמנו תמונות אימה של אותה דמות המשכנו למופע המרכזי איזשהו אחד שהנחה תוכנית ילדים כלשהי בעבר(נדמה לי טושטוש או משהו בסגנון) עשה שם חלטורה והביא אנשים מוזרים לבמה... מתישהו הוא היה חייב להעלות אותנו אני הצלחתי להתחמק אבל חן גילה סודות חשאיים(טחחחחחח הוא שומר בסילבסטר
) אורה זכתה בכרטיס זוגי לסרט ו50 שקל לקניות בחנות איפור כלשהי לימור וגילי הלכו חזרה לעזריאלי אני אורה וחן הלכנו לחנות איפור אני יצאתי מהחנות בטענה שאני הולך לחפש כפתור שנפל לי אורה קנתה שם משהו אחר כך המשכנו להסתובב בקניון וחשבנו על תכנונים של - מה לעזעזל אנחנו עושים באפטר של איילון בסוף נפתרה הבעיה בכך שגילי ולימור חזרו והביאו איתן את קטי(בזמן שכולם אכלו לי מהמקדונלדס) לאחר מכן הלכנו לאכול ללימור מהנודלס ואז אכלנו מהנודלס שאספנו להם כסף - בזמן הזה התחלנו לצלם תמונות של דוגמן הבית שלנו - פידל קסטרו(קסטרו מן קסטרו וומן וקסטרו פדופילים) סיגל הגיעה עם עוד איזושהי חברה מהקורס שלה המשכנו להצטלם והפעם גם הצטרפו כלמיני יצורות מוזרות שאני מתפלא שהן יודעות לנשום("איי!! דרכת לי על השפיץ!!" - יש לקרוא בקול פרחה צעקנית) ואחרי שחזרנו לשבת אבא התקשר להגיד לי שאני חייב לרוץ לרכבת כי זו רכבת אחרונה... איכשהו יצא שהיא איחרה באיזה 20 דקות... ככה שחיכיתי בתחנה איזה רבע שעה
(היה דיון כלשהו על נעלי אולסטאר) היה כיף

sarah

New member
../images/Emo77.gifטוב ..אז נחשו מי אצל שרה בסלון

ובכן יקירי, בבוקר יום חמישי אחרי שיצאתי מכפר גמילה למכורים(ביקור צבאי לא שהות ארוכה מכוערים!) נסעתי לת"א בצהריים ושם עמדתי לפגוש בלימרו ובאורן, אני במדים ותיק גדול.פגשתי באורן הג'ובניק המסריח והלא תיקני
ובלימור אבל שניה לפני פגשתי לא אחר מחן הבן(עוד ג'ובניק.) שעמד לסים יום ולחזור הביתה . אבל הוא עשה סיבוב פרסה ובא עימנו. ישבנו על הגג בין שורות קטינים וקטינות של פריקונים חדשים ומבריקים. גילי הצטרפה ואנסנו אותהלעיניי אנשים רבים.פאן פאן. שניות לאחר מכן כשחשבנו איך ומה נעשה החלטנו לגשת לאיילון, (למה?)בשביל המסורת!.(כנר על גג מישהו?)... באיילון גילינו שאנו החנונים היחידים שטרחו להופיע אז הלכנו למופע "חיים בסרט" חלטורה לחנוכה של מיכאל הנגבי(שהיה מלך בטושטוש).רקדנו הורה וצילמו אותנו. אחרכך ניסנו להרים את השלט כדי שמר הנגבי יראה והוא לא התיחס אליינו יותר מדי. חן כמובן החליט לנדב את אורן למשימה של לעלותלבמה ולענות על שאלות מפגר ות.אבל אורן ברח וכשניסנו לתפוס אותוקרענו לאאת החולצה. אז נאמר המשפט החכם מפי מר מיכאל" ככה זה חיילי צה"ל כשקוראים להם לקרב הם בורחים." על מנת לפצות על הנ"ל עלינו אני וחן וזכיתי בדברים. (לפני זה התחלתי עם בובת דקסטר ענקית היה כיף.) גילי ולימרו ברחו ואני גררתי שני בנים לחנות איפור לממשאת הזכיה שלי,תורמתלחן כרטיסים לקולנוע שאני בחיים לא אשתמש בהם. בשביל להציק לי אחרי זה נכנסנו לחנות מחשבים ..היה שומר מסך של להבה והתקבצנו סביב(להזכירכם 3 חיילים לתפארת המדינה) ובדיוק בא עובד של החנות והזיז את העכבר, הבנו את הרמז וברחנו. קטיה הגיעה וגררה איתה את לימור וגיי בחזרה. גם סיגל הצטרפה אליינו ועשינו צרות בצורת הרבה רעש והתעללותבתמונות של פידל ומדונה שהכינותי מבעוד מועד. אחריו זה אירגנו "אפטר איילון" כי אפשר וישבנו בפאב אירי עד לפנות בוקר. ותודה לחן הבן שהלין אותי אצלו.

למעלה