הפעלות השבוע בפורום הבורר

liaush

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo65.gifהפעלות השבוע בפורום הבורר ../images/Emo11.gif ../images/Emo65.gif

יום ראשון
מבצע פרסום הפורום
הגולשים מפרסמים את הפורום שלנו בפורומים נוספים ב
את רשימת הפורומים תקבלו מיפעת בהמשך. מנוהל ע"י yifati XD
הכסא החשמלי סיבוב 1.
שיר מציגה בפניכם רשימה של כל חברי הפורום בכל פעם בוחרת גולש 1 "שמתיישב על הכיסא" את הגולש הזה אתם שואלים שאלות. מנוהל ע"י Shir Barbi
יום שני
עיתון הבורריב חוזר לפעולה
דיון בקשר לעיתון, כתבות בנושא הפרק האחרון לעונה, תאריך השליחה ופרטים נוספים ביום שני. מנוהל ע"י: liaush
יום שלישי
חשוף את האנונימי סיבוב 1.
יפעת בוחרת אנונימי אחד מתוך כל הגולשים את האנומיני הזה הגולשים יצטרכו לשאול שאלות של כן ולא. וכך לחשוף מי מסתתר מאחורי ה*אנונימי*
מנוהל ע"יyifati XD
יום רביעי
אתם קובעים את ההמשך- ההצבעות
פעילות יוצאת מין הכלל שבה אתם הגולשים צריכים לכתוב המשך לסוף של העונה ה1 של הבורר. העונה נגמרה בסוף פתוח.. ולכן אתם כאן בשביל לסגור אותו!
כמו: ברוך אסולין חיי או מת
מי יהיה היורש של נדב
ועוד.. יש לכם עד יום רביעי לשלוח תסריטים לאושרת במסר, ביום רביעי ההצבעות!. מנוהל ע"י: אושRתי
יום חמישי
אתם קובעים את ההמשך- התוצאות!
חושפים את הכותב המאושר שזכה לרב הקולות!. הכותב המאושר זוכה בדיסק און קי מתנת תפוז אנשים
מנוהל ע"י אושRתי.
יום שישי
החוליה החלשה סיבוב 2.
שיר נותנת לכם רשימה של דמויות מתוך ה*בורר* בכל סיבוב מדיחים דמות אחת. באצמעות
או
מנוהל ע"י Shir Barbi
מי שעדיין לא שלח לי רעיונות להפעלות אתם מוזמנים להתחיל לשלוח. ההפעלות שלכם יכנסו לתוך הרשימה של שבוע הבא. גם את ההפעלה שלי אחשוף גם כן בשבוע הבא
יש למה לצפות... בכל יום תהיה רק הפעלה אחת בשביל לא לעמיס על הפורום. הפעלות קטנות כמו "מי שמעליי" ו "זה או זה" תוכלו לפתוח ברגע שאתם רואים רייקנות בפורום. הפעלות קטנות נחשבות להפעלות ספונטיות שאותם תוכלו לפתוח בכל זמן שתרצו כמובן במידת הצורך!
וכנ"ל לגבי הדיונים. לכל גולש חדש שיצטרף יש לשלוח את הקישור הישיר להודעה הזו כך שיוכל להשתלב בפעילויות הפורום וגם בפורום עצמו במהירות
המשך יום נעים לכולם

../images/Emo45.gif רק..

הכיסא החשמלי ~ זה לא אושרת מנהלת? הרי אני זוכר שהיה שוב שירשור שכל מי שרצה סימן
. בכ"מ אינלי כרגע רעיונות ואני קצת עסוק בימים אלה, אבל אני מבטיח לחשוב. אה כן, אם יפעת לא עסוקה יותר מדי [זאת אומרת אם נוח לך] אני מוכן שוב לעשות את הסיכום, יותר בכיוון של לקחת את הסיכום עליי, כי אני רואה שאת עסוקה בכל המסע וכו'. אבל איך שנוח ליפעת. יומטוב

liaush

New member
קח את הזמן../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif../images/Emo11.gif

לגבי ההפעלה של אושרת חח אני בטוחה שהיא תשמח לוותר על ההפעלה הזו אושרת יצירתית יש לה עוד הרבה רעיונות
אני מאמינה שלא תהיה עם זה בעיה.

אה אחלה אינבעיה, ותודה.

האמת עד כמה שזה נראה קל הסיכום לקח לי דיי הרבה זמן כי זה להיכנס לצאת להיכנס לצאת, לכתוב על השירשור, להוסיף סמיילים וכו'.
אבל זה כייף ואני בטוח שזה עוזר לחדשים
בכ"מ שיהיה הרבה בהצלחה במבצע.

yifati XD

New member
לא אני רוצה...

אני יעלה אותו באותו יום שאתה העלת.. אני יבדוק

cmpo

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo45.gif מדהים!

כל הכבוד על היוזמה והכל...
בהצלחה

למעלה