שאלון
(
)

Little Panda

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gifשאלון../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif (../images/Emo113.gif)

אל תחשבו שאני משועממת, אין לי זמן לנשום. אבל מה לעשות שעוד רואים את השרשור חנוכה?! אז ככה:
מהו מספר המזל שלך?
למה?
רוצה לכתוב סיבה פחות מטומטמת?
מי האדם הכי אהוב עלייך ביקום?
רוצה לחשוב על זה עוד פעם?
מתי בפעם האחרונה התקלחת?
מתי בפעם האחרונה ישנת?
מתי בפעם האחרונה הכית מישהו?
מתי בפעם האחרונה הסנפת משהו?
מה הסנפת?
מה ראית בהשפעת החומר?
מתי בפעם האחורנה אמרת משהו על מישהו והוא נכנס באמצע?
מי זה היה?
האם יש לך שם משתמש ב"סקייפ"?
האם את יודעת איך נכנסים אליו?
האם אתה מודה שהעובדה שיש לך שם משתמש בסקייפ מוכיחה שאתה משועמם?
מתי בפעם האחרונה רקדת הולה?
האם אתה שותה קולה?
רוצה לדבר על זה?
האם אתה יודע שברגע שאתה לוגם מן הקולה אתה מכניס לגופך מאות רעלנים וגועל נפש?
למי אמרת בוקר טוב לפני שהלכת לישון?
מתי בפעם האחרונה דיברת לתוכי?
האם הוא דיבר אלייך חזרה?
מי מציק לך עכשיו במסנג'ר?
מתי ראית "מלך האריות" בפעם האחרונה?
מתי קשקשת על מישהו בפעם האחרונה?
על מי?
מתי שמעת מוזיקה לאחרונה?
איזה שיר?
למה אתה עונה על השאלון הזה?
גם לי אין חיים, אבל זאת לא סיבה לענות על השאלון הזה! מה היית עושה במקום?
מי מת?
האם החברים שלך מסננים אותך?
האם הייתה לך ילדות עשוקה?
איזה יום היום?
בטוח?
מי איתך בבית?
על איזה ערוץ הטלויזיה דלוקה עכשיו?
מה הוא האתר הראשון במועדפים שלך?
אבל מה הטעם לשים את אתר הבית במועדפים?!
באיזה צבע התחתית של העכבר?
איך קוראים לבן/בת דוד/ה שהכי קרוב אלייך מבחינת גיל?
בן/בת כמה הוא/היא?
מה דעתך על רצח חתלתולים ושימוש בבשרם להכנת סלט במקדונלדס?
מה דעתך על השאלון הזה?
אני יודעת שהוא מטומטם, אבל אתה הסתום שעתה עליו! רק שאלתי מה דעתך! טוב, אני יודעת שהוא מטומטם... חיברתי אותו ביום שבו נגמר לי הארטליין... אל תתייחסו...

l i o r a n g e

New member
שטרודל.

מהו מספר המזל שלך?4 למה?ככה רוצה לכתוב סיבה פחות מטומטמת?לא
מי האדם הכי אהוב עלייך ביקום?טלולה
רוצה לחשוב על זה עוד פעם?לא מתי בפעם האחרונה התקלחת?לפני 20 דק' מתי בפעם האחרונה ישנת?עד היום ב7 בבוקר מתי בפעם האחרונה הכית מישהו?אתמול מתי בפעם האחרונה הסנפת משהו?היום מה הסנפת?מרקר ריחני מה ראית בהשפעת החומר?את המורה השמן לאזרחות בצבע ורוד מתי בפעם האחורנה אמרת משהו על מישהו והוא נכנס באמצע?לא קרה
מי זה היה? האם יש לך שם משתמש ב"סקייפ"?לא האם את יודעת איך נכנסים אליו?לא האם אתה מודה שהעובדה שיש לך שם משתמש בסקייפ מוכיחה שאתה משועמם?א מתי בפעם האחרונה רקדת הולה?חודשיים ומשו. האם אתה שותה קולה?אהא רוצה לדבר על זה?לא.. האם אתה יודע שברגע שאתה לוגם מן הקולה אתה מכניס לגופך מאות רעלנים וגועל נפש?לא אכפת לי, זה טעים למי אמרת בוקר טוב לפני שהלכת לישון?לרונה, בגרמנית מתי בפעם האחרונה דיברת לתוכי?לפני איזה חודשיים האם הוא דיבר אלייך חזרה?"בן זונהה!!!!!!!!!!" נחשב? מי מציק לך עכשיו במסנג'ר?יותמוש מתי ראית "מלך האריות" בפעם האחרונה?שנה בערך מתי קשקשת על מישהו בפעם האחרונה?היום על מי?שלי מתי שמעת מוזיקה לאחרונה?לפני שניה איזה שיר?בלו אורצ'יד-וויט סטריפס למה אתה עונה על השאלון הזה?כי משעמם לי גם לי אין חיים, אבל זאת לא סיבה לענות על השאלון הזה! מה היית עושה במקום?אוכלת סושי מי מת?הדג בסושי שלי
האם החברים שלך מסננים אותך?לא
האם הייתה לך ילדות עשוקה?כן :&#39
איזה יום היום?רביעי בטוח?אהא מי איתך בבית?no one על איזה ערוץ הטלויזיה דלוקה עכשיו?DVD מה הוא האתר הראשון במועדפים שלך?בלוג של ילדה מהשכבה אבל מה הטעם לשים את אתר הבית במועדפים?!הוא לא... באיזה צבע התחתית של העכבר?אין איך קוראים לבן/בת דוד/ה שהכי קרוב אלייך מבחינת גיל?עמית בן/בת כמה הוא/היא?15 מה דעתך על רצח חתלתולים ושימוש בבשרם להכנת סלט במקדונלדס?
מה דעתך על השאלון הזה?מעפן רצח אני יודעת שהוא מטומטם, אבל אתה הסתום שעונה עליו! רק שאלתי מה דעתך!

דוראן2

New member
תקני ארטליין מהר

מהו מספר המזל שלך? אין למה? אני לא מאמין באמונות טפלות רוצה לכתוב סיבה פחות מטומטמת? היא לא מטומטמת מי האדם הכי אהוב עלייך ביקום? אני רוצה לחשוב על זה עוד פעם?לא מתי בפעם האחרונה התקלחת?אתמול מתי בפעם האחרונה ישנת?אתמול מתי בפעם האחרונה הכית מישהו?היום כשיחקתי מנצ'קין מתי בפעם האחרונה הסנפת משהו?אף פעם מתי בפעם האחורנה אמרת משהו על מישהו והוא נכנס באמצע?אף פעם האם יש לך שם משתמש ב"סקייפ"?מה פתאום האם אתה מודה שהעובדה שיש לך שם משתמש בסקייפ מוכיחה שאתה משועמם? אני מודה שמי שמשתמש משועמם מתי בפעם האחרונה רקדת הולה?never האם אתה שותה קולה?למה לא רוצה לדבר על זה?למה כן האם אתה יודע שברגע שאתה לוגם מן הקולה אתה מכניס לגופך מאות רעלנים וגועל נפש?כן למי אמרת בוקר טוב לפני שהלכת לישון?לחבר באמריקה מתי בפעם האחרונה דיברת לתוכי?אף פעם מי מציק לך עכשיו במסנג'ר?אין לי מסנג'ר אבל בכלליות את מתי ראית "מלך האריות" בפעם האחרונה?לפני שנה בערך מתי קשקשת על מישהו בפעם האחרונה?עברתי את זה בגיל שלש אני מניח על מי?על הקיר מתי שמעת מוזיקה לאחרונה?עכשיו איזה שיר?burnout למה אתה עונה על השאלון הזה?כי אני בן אדם טמבל גם לי אין חיים, אבל זאת לא סיבה לענות על השאלון הזה! מה היית עושה במקום?כל דבר מי מת?עראפת האם החברים שלך מסננים אותך?אף פעם האם הייתה לך ילדות עשוקה?לא אבל אני מכיר מישהו שאף פעם לא ראה המומינים כן כן איזה יום היום?רביעי בטוח?כן מי איתך בבית?אמא על איזה ערוץ הטלויזיה דלוקה עכשיו?לא דלוקה מה הוא האתר הראשון במועדפים שלך? אבל מה הטעם לשים את אתר הבית במועדפים?!google באיזה צבע התחתית של העכבר?שחור איך קוראים לבן/בת דוד/ה שהכי קרוב אלייך מבחינת גיל?שלומציון בן/בת כמה הוא/היא?16 מה דעתך על רצח חתלתולים ושימוש בבשרם להכנת סלט במקדונלדס?לא כשר ולא מוסרי מה דעתך על השאלון הזה?מפגר

עונה ../images/Emo6.gif

מהו מספר המזל שלך? 5,3 וכל מה שמתלחק ב-3....
למה? ככה..
רוצה לכתוב סיבה פחות מטומטמת? אממ אני יחשוב על אחת...
מי האדם הכי אהוב עלייך ביקום? לא יודעת
רוצה לחשוב על זה עוד פעם? לא
מתי בפעם האחרונה התקלחת? אמממ רגע תנו לי דקה להזכר....
מתי בפעם האחרונה ישנת? בלילה..
מתי בפעם האחרונה הכית מישהו? עכשיו את אח שלי
מתי בפעם האחרונה הסנפת משהו? אני כל הזמן מסניפה את הריח של התמצית וניל.. XD
מה הסנפת? תמצית וניל..חח
מה ראית בהשפעת החומר? אתם לא רוצים לדעת
מתי בפעם האחורנה אמרת משהו על מישהו והוא נכנס באמצע? יאווו זה קרה כל כך הרבה פעמיםם
מי זה היה? חברות שלי..וקרה לי כמה פעמים עם מורות..
האם יש לך שם משתמש ב"סקייפ"? לא
האם את יודעת איך נכנסים אליו? לא
האם אתה מודה שהעובדה שיש לך שם משתמש בסקייפ מוכיחה שאתה משועמם? אין לי אז אני לא חחהחה
מתי בפעם האחרונה רקדת הולה? אתמול
האם אתה שותה קולה? כשבא לי
רוצה לדבר על זה? ממש לא
האם אתה יודע שברגע שאתה לוגם מן הקולה אתה מכניס לגופך מאות רעלנים וגועל נפש? באמת? :O
למי אמרת בוקר טוב לפני שהלכת לישון? סיבכת אותי...
מתי בפעם האחרונה דיברת לתוכי? כל הזמן
האם הוא דיבר אלייך חזרה? לא.. הוא לא שם עלי התוכי הבן תוכון הזה!
מי מציק לך עכשיו במסנג'ר? את
מתי ראית "מלך האריות" בפעם האחרונה? אמממ
מתי קשקשת על מישהו בפעם האחרונה? אתמול חיחי
על מי? חברה שלי XD
מתי שמעת מוזיקה לאחרונה? עכשיו
איזה שיר? If You Leave- Good Charlotte
למה אתה עונה על השאלון הזה? נחש... כי משעמם לי ברמות שלא מגיעות לקצה האצבעות שברגלים שלך
גם לי אין חיים, אבל זאת לא סיבה לענות על השאלון הזה! מה היית עושה במקום? הולכת לפורום סקרים ושאלונים ועונה
שם על שאלונים של ילדים שאין להם חיים כמוך
מי מת? לא יודעת מי?
האם החברים שלך מסננים אותך? רגע אני אשאל אותם
האם הייתה לך ילדות עשוקה? מה זה עשוקה?!
איזה יום היום? רביעי...נכון?
בטוח? לא
מי איתך בבית? אח שלי ואמא שלי
על איזה ערוץ הטלויזיה דלוקה עכשיו? לא יודעת
מה הוא האתר הראשון במועדפים שלך? לא יודעת..אין לי כוח לבדוק
אבל מה הטעם לשים את אתר הבית במועדפים?! חהחה מאוד מצחיק
באיזה צבע התחתית של העכבר? חח אשכרה בדקתי.. אדום
איך קוראים לבן/בת דוד/ה שהכי קרוב אלייך מבחינת גיל? בת דודה.. קוראים לה יעל כפרות עליה~!
בן/בת כמה הוא/היא? 13
מה דעתך על רצח חתלתולים ושימוש בבשרם להכנת סלט במקדונלדס? איכס... גועל נפששש מחר הפגנה מול מקדונלס!
מה דעתך על השאלון הזה? מגנוב רצח
אני יודעת שהוא מטומטם, אבל אתה הסתום שעתה עליו! רק שאלתי מה דעתך! חהחהחה

Little Panda

New member
עכשיו יש לי זמן לנשום. ../images/Emo3.gif ../images/Emo113.gif

מהו מספר המזל שלך? 30 למה? לא כדאי לכם לדעת... רוצה לכתוב סיבה פחות מטומטמת? לא תודה, טוב לי ככה. מי האדם הכי אהוב עלייך ביקום? אמא
רוצה לחשוב על זה עוד פעם? לא. מתי בפעם האחרונה התקלחת? היום בבוקר. מתי בפעם האחרונה ישנת? היום בשיעור
מתי בפעם האחרונה הכית מישהו? היום, את רותי
מתי בפעם האחרונה הסנפת משהו? היום
מה הסנפת? טיפקס. מה ראית בהשפעת החומר? את הארטליין השחור שלי והארטליין הירוק של רוני מזדווגים.
(דווקא נולד להם ארטליין חתיך
) מתי בפעם האחורנה אמרת משהו על מישהו והוא נכנס באמצע? לא זוכרת
מי זה היה? ---- האם יש לך שם משתמש ב"סקייפ"? כן
האם את יודעת איך נכנסים אליו? לא
האם אתה מודה שהעובדה שיש לך שם משתמש בסקייפ מוכיחה שאתה משועמם? כן
מתי בפעם האחרונה רקדת הולה? היום, בשיעור חינוך
האם אתה שותה קולה? חס וגראס! רוצה לדבר על זה? מאוד! האם אתה יודע שברגע שאתה לוגם מן הקולה אתה מכניס לגופך מאות רעלנים וגועל נפש? יאפ
למי אמרת בוקר טוב לפני שהלכת לישון? למורה ללשון
מתי בפעם האחרונה דיברת לתוכי? לפני שבועיים. האם הוא דיבר אלייך חזרה? יאפ. מי מציק לך עכשיו במסנג'ר? לא התחברתי למסנג'ר... מתי ראית "מלך האריות" בפעם האחרונה? היום! מתי קשקשת על מישהו בפעם האחרונה? אתמול, אבל ביום ראשון היה קרב מרקרים והיה כזה קורע! אני הייתי המרקר הכתום, וטל כל הזמן קשקשה עלי עם מרקר ורוד (בעעע) ואז החננה של הכיתה אמרה לי שיש לי עור יפה וחבל שאני הורסת אותו, ואז המורה לשל"ח אמרה לי ללכת להוריד את זה
אבל לא שמעתי בקולה
. על מי? אתמול? אני חושבת שרותי... מתי שמעת מוזיקה לאחרונה? עכשיו
איזה שיר? Homecoming
למה אתה עונה על השאלון הזה? כי אני כתבתי אותו... זה קצת מחייב. גם לי אין חיים, אבל זאת לא סיבה לענות על השאלון הזה! מה היית עושה במקום? הייתי מסדרת את החדר המזורגג שלי כי ההורים המעצבנים שלי כל הזמן מנדנדים לי! גאדמאטטטט מי מת? מוחמד. האם החברים שלך מסננים אותך? לאולא
האם הייתה לך ילדות עשוקה? אני לא חושבת... איזה יום היום? חמישי בטוח? לא. מי איתך בבית? אבא. על איזה ערוץ הטלויזיה דלוקה עכשיו? הוט אקשן. מה הוא האתר הראשון במועדפים שלך? גוגל אבל מה הטעם לשים את אתר הבית במועדפים?! אין טעם... באיזה צבע התחתית של העכבר? כחול איך קוראים לבן/בת דוד/ה שהכי קרוב אלייך מבחינת גיל? עוז. בן/בת כמה הוא/היא? 14 ו3 וחצי חודשים. מה דעתך על רצח חתלתולים ושימוש בבשרם להכנת סלט במקדונלדס? כמו שכבר אמרו: זה לא כשר, וזה לא טעים
מה דעתך על השאלון הזה? שהוא מייגע. אני יודעת שהוא מטומטם, אבל אתה הסתום שעתה עליו! רק שאלתי מה דעתך! אבל כבר כתבתי את דעתי! (אני והפיצולים, אני ממליצה לברוח מהמקום.)

סאפירוש

New member
../images/Emo188.gif עונהנהנה D:

מהו מספר המזל שלך? 8 [: למה? כי הוא מופיע פעמיים בתאריך שלי, וסתם כי אני אוהבת אותו. רוצה לכתוב סיבה פחות מטומטמת? חחח אין לי^^ מי האדם הכי אהוב עלייך ביקום? דנוש
אמא. בעיקר... רוצה לחשוב על זה עוד פעם? עומר :) מתי בפעם האחרונה התקלחת? לפני כמה דקות. מתי בפעם האחרונה ישנת? קמתי היום ב-6. מתי בפעם האחרונה הכית מישהו? אתמול נתתי כאפה לשי בשיעורXD אוך מסכן. מתי בפעם האחרונה הסנפת משהו? אני מסניפה כל הזמן בבצפר. מה הסנפת? טיפקס. מה ראית בהשפעת החומר? הזיות (?) נראה לי רן סוטה XD מתי בפעם האחרונה אמרת משהו על מישהו והוא נכנס באמצע? חחח אני זוכרת אוף אני לא. מי זה היה? מורה ? האם יש לך שם משתמש ב"סקייפ"? כה. האם את יודעת איך נכנסים אליו? לא זוכרת את הסיסמא/השם משתמש עצמו
האם אתה מודה שהעובדה שיש לך שם משתמש בסקייפ מוכיחה שאתה משועמם? לא, זה בשביל שיחות ועידה לשמנים בלבד שלי, של דנוש ושי. מתי בפעם האחרונה רקדת הולה? אוהו. האם אתה שותה קולה? חח היה חייב להיות חרוז פשוט? אמ יומולדת של יעל בשישי שעבר. רוצה לדבר על זה? SHUT UP. האם אתה יודע שברגע שאתה לוגם מן הקולה אתה מכניס לגופך מאות רעלנים וגועל נפש? כן. אבל מי לא אוכל מסטיק? נפט ופלסטיק :S כןכן זה אמיתי ! למי אמרת בוקר טוב לפני שהלכת לישון? אפחשד ><" מתי בפעם האחרונה דיברת לתוכי? NEVER AGAIN. האם הוא דיבר אלייך חזרה? - מי מציק לך עכשיו במסנג'ר? Nobody :( מתי ראית "מלך האריות" בפעם האחרונה? אף פעם. טוב רק חלק מאחד מהם, ממש מזמן. זאת אחת העובדות הכי מוזרות עלי לפי דעתי. D: מתי קשקשת על מישהו בפעם האחרונה? לא יודעת. על מי? בטח על רועי נו שנה שעברה :CC מתי שמעת מוזיקה לאחרונה? לפני שהתקלחתי איזה שיר? Welcome To My Life-Simple Plan וואי נכון הוא ישן מוות? והפרחות מהכיתה שלי פאתום שמות אותו בפלא בכיתה דיימ. למה אתה עונה על השאלון הזה? בא לי. גם לי אין חיים, אבל זאת לא סיבה לענות על השאלון הזה! מה היית עושה במקום? ישנה... מעדכנת ? מי מת? DDDD: שיייייייייקה. האם החברים שלך מסננים אותך? לא ><" האם הייתה לך ילדות עשוקה? הזכירו לי נא מה זה עשוקה? איזה יום היום? חמישי, טוב כמעט שישי. בטוח? נו לא כי כמעט שישי D: מי איתך בבית? אמאבא. על איזה ערוץ הטלויזיה דלוקה עכשיו? בטח 2, או 10... לא שאני רואה, היא דלוקה בחדר של ההורים פשוט. מה הוא האתר הראשון במועדפים שלך? איזה בלוג עיצובים, אבל זה לא היה כך במחשב הרגיל. פה זה פשוט הפך את זה לפי סדר ה-ABC. חח טיפשות:p אבל מה הטעם לשים את אתר הבית במועדפים?! >< באיזה צבע התחתית של העכבר? לבן כזה. איך קוראים לבן/בת דוד/ה שהכי קרוב אלייך מבחינת גיל? חחח שקד:] מה זה הכי קרובה אלי מבחינת גיל, כמעט נולדנו תאומות לא אחיות
פשוט אחת מאיתנו הייתה צריכה להיוולד 5 חודשים לפני/אחרי הזמן XDD. בן/בת כמה הוא/היא? 13 וכמעט 9 חודשים.
מה דעתך על רצח חתלתולים ושימוש בבשרם להכנת סלט במקדונלדס? :S מה דעתך על השאלון הזה? הומואי נורא <בלי להעליב> אני סתם במצב לא נוח. אני יודעת שהוא מטומטם, אבל אתה הסתום שענה עליו! רק שאלתי מה דעתך! מוחעחע [צחוק של פרה]
3333333333>סופ"ש נעים! ואחריו מבחן בחרתמ':( מחר, אמ היום נו שישי יכלה להיות ההופעה אעע

דניתיי16

New member
../images/Emo98.gif עצבנית היום. אוף.

מהו מספר המזל שלך?7 למה?כי.. לא זוכרת, ים סיבות. רוצה לכתוב סיבה פחות מטומטמת? לעעע מי האדם הכי אהוב עלייך ביקום?עוז. רוצה לחשוב על זה עוד פעם?אין צורך. מתי בפעם האחרונה התקלחת?לפני כמה שעות מתי בפעם האחרונה ישנת?הלוואי שהייתי זוכרת. מתי בפעם האחרונה הכית מישהו?אממממממ........................... אני לא מכה
מתי בפעם האחרונה הסנפת משהו?חחחחחחחחח מה הסנפת?מי בנה את השאלון הזההההה? מה ראית בהשפעת החומר?חפירה. מתי בפעם האחורנה אמרת משהו על מישהו והוא נכנס באמצע?וואי, היום! מי זה היה?יעל. האם יש לך שם משתמש ב"סקייפ"? נופ האם את יודעת איך נכנסים אליו?כן האם אתה מודה שהעובדה שיש לך שם משתמש בסקייפ מוכיחה שאתה משועמם? ברור מתי בפעם האחרונה רקדת הולה?אתמול האם אתה שותה קולה?בעעע לא רוצה לדבר על זה? אני אוותר הפעם האם אתה יודע שברגע שאתה לוגם מן הקולה אתה מכניס לגופך מאות רעלנים וגועל נפש? אכן. למי אמרת בוקר טוב לפני שהלכת לישון? אני אפילו לא אענה על זה חחחח מתי בפעם האחרונה דיברת לתוכי? עכשיו! האם הוא דיבר אלייך חזרה? כן הוא אמר לי שהשאלון הזה מגניב רצח מי מציק לך עכשיו במסנג'ר? התוכי מתי ראית "מלך האריות" בפעם האחרונה? :O לפני יומיים! איך אני אוהבת אני מדקלמת את הסרט הזה.. מתי קשקשת על מישהו בפעם האחרונה?קשקשת? הא? על מי? עליו ->
מתי שמעת מוזיקה לאחרונה? כרגע. איזה שיר? MUSHROOM RIVER של HE IS LEGEND !!!@#$%^& למה אתה עונה על השאלון הזה? כי משמעם לי ואני עצבנית רצח והאמתתתת שהוא הרגיע אותי קצת כי סטיתי מהדבר שעיצבן אותי גם לי אין חיים, אבל זאת לא סיבה לענות על השאלון הזה! מה היית עושה במקום? הולכת לישון מי מת?ה... הוא. האם החברים שלך מסננים אותך? אולי... האם הייתה לך ילדות עשוקה? תרביצו לי ממש חזק אם לא ממש שמעתי את המילה "עשוקה" בחיים? ואם אני אגלה שזו שגיעת כתיב ל"עסוקה" אני ארצח את
liitle panda !!!
איזה יום היום?שישי וכן אני בבית בטוח?יאווווו מי איתך בבית? כולם. על איזה ערוץ הטלויזיה דלוקה עכשיו? כבויה. מה הוא האתר הראשון במועדפים שלך?אולטימייט גיטר אבל מה הטעם לשים את אתר הבית במועדפים?! \: באיזה צבע התחתית של העכבר?אין כזאת איך קוראים לבן/בת דוד/ה שהכי קרוב אלייך מבחינת גיל? שיראל בן/בת כמה הוא/היא?15 מה דעתך על רצח חתלתולים ושימוש בבשרם להכנת סלט במקדונלדס? חחח לא הגזמת בכלל! מה דעתך על השאלון הזה? מעסיק :] אני יודעת שהוא מטומטם, אבל אתה הסתום שעתה עליו! רק שאלתי מה דעתך!

למעלה