בוקר טוב - אמר אמרו + קפה

EMANUELA XD

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב - אמר אמרו + קפה../images/Emo96.gif

נכנסתם לפורום מוזמנים לכתוב מה כל מה שבא לכם - אמר אמרו רכילות קיסקילקסקסו .... מתי התעוררתם , איזה חלום חלמת , מה שתיתם הבוקר קפה
נס שוקו
או צ'אי ,מה עושים היום ? תכתבו שיהיה עניין ... אני עכשיו הולכת לישון
אחרי ששיפצתי את החווה FarmVille,היא הייתה מוזנחת ויבשה חלבתי את הפרות אספתי ביצים חרשתי וזרעתי ענבים הכנסתי את כול הבתים למחסנים פיניתי מקום לעוד חלקות אדמה - המטרה להגדיל את החווה ל 24 בקיצור יצאתי תאילנדית עם עניים מלוכסנות
יש לכם פייסבוק - מוזמנים להשאיר כתובת וקישור לכרטיס האישי לילה טוב חלומות פז

EMANUELA XD

New member
../images/Emo199.gifלפני שאני מכבה את המחשב

קבלו את מפרץ האהבה - באהבה מדנה אינטרנשיונל
אל תגיד שנגמר , כי מחר... השמש שוב תזרח על מפרץ האהבה ! מפרץ האהבה ... אוו , אוו , אוו, אוו מפרץ האהבה מפרץ האהבה... אוו , אווו , אווו , אווו ועכשיו הרמותתתתתת - דני אינטרנשיונל כולל אותך
מפרץ האהבה ... אוו , אוו , אוו, אוו מפרץ האהבה מפרץ האהבה... אוו , אווו , אווו , אוו מפרץ האהבה ... אוו , אוו , אוו, אוו מפרץ האהבה מפרץ האהבה

philip1123

New member
שיר מעולה ואהוב ביותר

מאז ומתמיד מאוד אוהב את השיר, בהחלט ברוח האלבום "הכל זה לטובה" מבחינה מוסיקלית... במיוחד אני אוהב את הגיטרה האקוסטית ברקע ואת הקטע שהיא מעלה טונים בפזמון " אווו.. אוו... אווו... אוו..." - אלה שני הדברים לדעתי שמוסיפים את הטאץ' הנוסף והופכים את השיר למיוחד כל כך. נורא הייתי רוצה שיהיה לנו אותו על cd מקורי, אולי יוסיפו אותו יום אחד באיזה אוסף שלה בעתיד או כשיר בונוס באלבום הבא (הלוואי)

EMANUELA XD

New member
אכן - רצוי שיום אחד מפרץ האהבה יקבל מקום

באחד האוספים שיצאו בעתיד - אוסף כזה לא נראה לי יצא רק אחרי אלבום שעומד לצאת ואחריו

DBTK

New member
שנה שעברה זכיתי בסינגל המקורי שלו../images/Emo220.gif

לא יודע אם בעתיד השיר יקבל עוד הזדמנות באוסף כלשהוא, אבל שנה שעברה הסינגל עם השיר חולק לגולשי הפורום שהשתתפו במשחק-שאלון בפורום. אני זכיתי בסינגל המקורי שכולל בו את השיר ורמיקסים

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifמה אתם אומרים על השיר שנבחר לאירויזיון

Eurovision 2010 Israel Harel Skaat - Words (Millim) הראל סקעת - מילים שיר חמוד שמתאים לערב שירה בציבור - שר בעברית בלבד ללא מילים באנגלית מקווה בשבילו שיעבור את השלב הראשון שמעתי 1 2 3 4 ולא מצאתי קטע מרגש שיקפיץ אותי היה עדיף שהשיר ישאר בארון

DBTK

New member
לגמרי לא אהבתי את הבחירה הזו../images/Emo31.gif

בין 4 השירים שהיו מועמדים להיבחר, "לאן" היה בעל פוטנציאל לא רע לייצג אותנו... לא הופתעתי לגבי הבחירה הסופית, כי הראל מוקדם יותר הראה חיבור מיוחד לשיר... הבנתי שהשיר הזה יזכה, וחבל שכך. האירוויזיון לא צפוי לבקר בארצנו כנראה ב-2011, אז נשתדל להיות אופטימיים ונחזיק אצבעות, כי כל שאר העולם יחזיק בזמן הזה המבורגר עם קולה

v a X m a n

New member
אאאמממממ.....

קודם, תודה על האישור אמנועלה!!! ולגבי סקעת: אני מאוד אהבתי את שירי הקדם. את כולם. למרות זאת העדפתי ש"לאן" יבחר. אבל, לפני שאתם קופצים הרשו לי לעדכן אתכם שסקעת נמצא ברגעים אלה ממש במקום ה- 2 בסוכנויות ההימורים האירוויזיוניות באינטרנט. וזה משהו שבאמת לא היה מאז דנה. אז העיקר שיהיה לו בהצלחה. ואני מאמין שיהיה תרגום לאנגלית...

EMANUELA XD

New member
תסלחו לי

שמעתי את כול ארבעת השירים ואני לא מצליחה להתחבר אל הראל סקעת נחמד לשמוע אותו לא מעבר

EMANUELA XD

New member
לילה טוב - לכול החורפים ../images/Emo199.gif../images/Emo1.gif../images/Emo1.gif

ולכול מי שנמצא בחלום האפשרי הלילה גשום והחורף חזר אלינו בגדול הטפ' צונחות ולי נעשה קרררר לילה טוב וחלומות פז
תחלום תחלום אתה תמשיך לראות כשתישן תחלום תחלום תראה שהכל יראה מובן שום דבר אותך שם לא יפתיע שום דבר אותך שם לא ירתיע אתה תחיה שם עם זרים מנותק מהרגלים וחברים תחלום תחלום זה כדאי אם אתה חולם אתה עוד חי

philip1123

New member
עזבי אותך, עמנואלה

עזבי אותך עמנואלה, אני אגיד משהו, ואני מתנצל אם הרוב כאן לא יסכים, אבל ממילא התחרות כבר לא רלוונטית ומיותרת לפחות 10 שנים... בואו נחשוב, מאז "דיווה" של הדיווה
אין אף שיר או זמר שהצליחו בצורה רצינית או בכלל מעבר לתחרות מאלה שזכו... מה המסקנה - שכל המדינות, כולל ישראל, שולחות את האנשים הלא נכונים ו/או עם שירים שהם בד"כ לא משהו במקרה הטוב (אחרת למה שלא יהפכו לסינגלים מוצלחים). תחרות שימיה הטובים מאחוריה, אז למה לבזבז את כל האנרגיות והמשאבים.

שני23889

New member
זה לא רק קשה, זה בלתי אפשרי...

כל השירים היו נחמדים ולא יותר,לא התעלפתי מאף אחד מהם וזה שנבחר מתחיל על הפים,אח"כ מתפתח יותר טוב אבל זה עדיין לא זה

למעלה