בוקר טוב לכולם והתייעצות

../images/Emo42.gif בוקר טוב לכולם והתייעצות

אנחנו שמים לתושתוש את הנעליים לשעות הלילה (נעליים הפוכות מחוברות למוט). בד"כ 6-7 שעות. אבל לא בהשכבה כי אז קשה לו להרדם. אחרי שהוא ישן אני שמה לו את הנעליים. בימים האחרונים אני שמה לב שכשאני שמה לו את הנעליים הוא מתחיל לבכות ולבעוט כאילו זה מציק לו. אולי בגלל שהוא כבר לא רגיל אליהן כמו פעם. אח"כ זה כבר לא מציק לו, גם כשהוא מתעורר. אז מה אפשר לעשות? הוא צריך את המכשיר (דניס בראון) לפחות עד גיל שנה+8 או שנה+10. ממש עצוב לי שהוא מרגיש כבול.

אש"ת, הוא יתרגל, אין ברירה

למרות שעצוב לך שהוא מרגיש כבול, תחשבי שזה למען בריאותו. אם הוא מצליח לישון איתן אז זו חצי נחמה. אין לך ברירה. תחשבי מה יהיה אם לא תשימי לו את זה. את חייבת לאמן את עצמך שזה למען בריאותו. לי הייתה בעיה כשטל, בגיל שלוש, סירב לעשות פיזיוטרפיה. היו לנו המון תרגילים שהיינו צריכים לעשות איתו בבית והוא לא שיתף פעולה. זה היה נורא אבל לא יכולתי להכריח אותו. הוא כבר היה גדול ומה שהוא לא רצה לעשות, אי אפשר היה לאלץ אותו. באותו תקופה כבר אמרתי לבעלי, תראי שאם הוא יתמיד בסירוב שלו, הרגל לא תשתפר ותתחזק ואנחנו נצטרך לעמוד בפני ניתוח. אני מצאתי "טריק" ורשמתי אותו לחוג התעמלות טיפולית מצוין שהצליח "לעקוף" את הדרכים שלי באופן שזה הפך למשחק. ברור שכשהיה לו קשה לבצע פעולות מסוימות וא לא ביצע אותן, אבל זה היה יותר טוב מכלום. אש"ת, כל זמן שאת יכולה, תעשי את כל מה שאת חייבת גם אם הוא לא אוהב את זה. תקווי שלא יגיע זמן שהוא יסרב בתוקף ולא תוכלי לעשות כלום בקשר לכך. זה הרבה יותר קשה. בהצלחה, יעל

את צודקת כמה שקשה חייבים

להיות חזקים כי זה בשבילו. ואני מחכה בקוצר רוח לרגע שנוריד את המכשיר הזה. מחר אנחנו בקפלן בביקורת. נקווה שהמצב ממשיך להיות טוב.

כמו שכתבה שחר

לפעמים נדמה כאילו לנו זה יותר מפריע מאשר להם הוכחה לכך היא ההסתגלות שלהם במשך היום הם לומדים לתפקד עם המגבלה, גבס, מוטות וכד', בכל שעות הימממה. לילה טוב אורית

למעלה