העדכון השבוע

../images/Emo42.gifהעדכון השבוע../images/Emo42.gif../images/Emo24.gif

העדכון השבועי נועד לרכז ביחד את כל הדברים שקרו בפורום במהלך השבוע, והוא ייפתח בד"כ בימי ראשון. אז קודם כל- הפורום שלנו בן שבוע! מזל טוב לנו
. ועכשיו לדברים האחרים-
נוספו עוד לינקים לדף הקישורים. תודה מיוחדת ל- פ ס י פ ל ו ר ה 1 ול-Obi Dan Kenobi שנידבו את הקישורים
.
עמוד הגלריות נפתח רשמית. כל הגלריות פתוחות אך עדיין לא מלאות, אז רוצו להוסיף תמונות. ואני מזכירה- לשים לב לאיזו גלריה אתם מוסיפים את התמונה, כדי שתמונה של דיוויד קרוזו לא תמצא את דרכה לגלריה של וויליאם פטרסון בטעות
.
מה למדתם מCSI? שרשור מיוחד על הדברים שלמדתם מהסדרה עצמה(אם זה איך להשמיד ראיות, למצוא טביעות אצבעות ועוד דברים שיעזרו לכם לבצע את הפשע המושלם
), אז שתפו אותנו בדברים שCSI לימד אתכם.
כדאי להשתדל לשרשר הודעות ולא לשלוח הודעות חדשות סתם. צריך לזכור שבכל הודעה שאתם שולחים, הודעה אחרת יורדת וגם עוברת עמוד. ולכן שאלה אפשר לשרשר לשרשור שאלות, ותמונה לשרשור תמונות וכך הלאה..
מה הקשר בין קארטמן לאריק דלקו? את שניהם אפשר ליצור דרך האתר הזה. עשו את דמויות CSI כדמויות סאות'פארק ושרשרו לשרשור הזה את התמונה שיצרתם. זהו לבינתיים, לשאלות ובקשות אתם יכולים להשיג אותי- באייסיקיו-212165726 מעיין.

שלמונזה

New member
../images/Emo49.gif סיכום שבועי ראשון ../images/Emo168.gif

עברנו שבוע יפה, שרק ימשיך ככה

kerry cordano

New member
../images/Emo140.gifמזל טוב לנו

ואם מישהו פה מחכה לעונה 10 של ER, היא מתחילה כנראה ביום חמישי ואתם מוזמנים גם לשם.

Obi Dan Kenobi

New member
איזה יופי ../images/Emo13.gif

ואפשר פשוט לקרוא לי דן
אני חושב שחשוב לציין כי כל הלינקים של האתר ctv.ca מתעדכנים לפי זמן קנדה [זהו הערוץ שבו אני צופה בכל שלושת הסדרות]. יש מצב לספויילרים. ואגב, אנשים בקושי שמו לב ללוגו שהכנתי לעמוד הראשי [כאן]. אשמח לקבל עוד תגובות והצעות

deathcaster

New member
פששששששששש

מנהלת רצינית, רק שבוע עבר וכבר סיכום שבועי מושקע מאוד יחסית לשבוע הראשון ? כולי הערכה , כל הכבוד מעינוש !

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifמזלט שימשיך אמן ואמן../images/Emo9.gif

למעלה