התפקדות חודש אוגוסט

../images/Emo42.gif התפקדות חודש אוגוסט ../images/Emo42.gif

שם (אם לא הספקנו להכיר אותך קודם):
טווח הגילאים בו אתה נמצא: (נא לציין אחד מהבאים: שנה-אנדורה לפני הכישוף המיותר, 21 - 10, 21 - 35, 36 - 90, 90 - 300, 300 - טאביתה)
האם את/ה מתגעגע/ת לשידורי הסדרה בארץ?
האם את/ה עצוב/ה שהחודש היא צפויה לרדת בארה"ב?
כיצד את/ה מתכוונ/ת להפרד מהסדרה?
מה הסצינה שהיית רוצה לראות בפרק האחרון?
אם יכלת להחזיר דמות (לא שחקן) שהיתה בסדרה במי היית בוחר/ת?
הכנה לשאלה הבאה: שחור או לבן?
DCC או TSC?
באיזו חתונה הייתם רוצים להיות בהנחה והיתה: רבקה וג'וליאן, סם וגרייס, לואיס ושרידן, מיגל וצ'ריטי, מיגל וקיי, עדנה ונורמה, אבא של נורמה והאמא האובדת של נורמה.
איזו סדרה או סרט אהבת ששילבו בפרקים של תשוקות? (למשל: "אשת חיל"-רבקה, "פסיכו"-נורמה)
המכשפה של כל הזמנים? (טאביתה, מטילדה, הקיובה, אנדורה)
לקראת סיום הסדרה, אם היית צריך לתת אחד מפרסי האוסקר הבאים לסדרה במה היית בוחר?: למשל: הסדרה הממוחזרת ביותר, ההפקה הזולה ביותר, העלילה הצפויה ביותר, הסדרה שעברה הכי הרבה ערוצים בכל הזמנים, הסדרה ששיחקו בה הכי הרבה שחקנים (כי כל הזמן הם מתחלפים)?
מה התענוג הכי גדול שהיה לך בתקופת הסדרה? הבחירה קשה-יש לבחור רק אחת מהאפשרויות הבאות: הכרתי את הפורום, הכרתי את חברי הפורום, הכרתי לפחות אחת ממנהלות הפורום, נחשפתי למתכון של TSC, נחשפתי למקום של DCC, אין לי חור בהשכלה-אני יודע כעת מי זאת דריה, רזיתי בזכות ה-TSC, התעללתי בחברה/אחים הקטנים/חברים שהסדרה שודרה לא הרשתי שיגעו בשלט, הפגנתי מול משרדי החברה שעשתה לנו חלום בלHOT והורידה את הסדרה, קניתי עדשות צהובות לעיניים. ולשאלון שחיכיתם לו חודש שלם, האם את/ה ג'וליאן? 1. המאכל האהוב עליך? א. פסטה ב. אורז ג. דגי טונה בבריכה 2. הקלטת האהובה עליך? א. הקלטת של יובל המבולבל ב. הקלטת של להקת הכל עובר חביבי ג. הקלטת של איב 3. סדרת המשקאות האהובים עליך? א. מים, מים מינרלים, מי מעיין טבעיים ב. קולה, זירו, דיאט קולה או ספרייט ג. וודקה או יינות זולים 4. האם את/ה חושב/ת שרבקה הוצ'קיס היא? א. חכמה ואשת חיל ב. מבריקה (את הפנלים באחוזת קריין) ג. ההוכחה למה שבלונדינית יכולה להיות 5. את/ה מתגורר/ת או התגוררת ב? א. בבניין נידח במרכז העיר, ברחוב אחוזה ב. בדירת שלושה חדרים עם כלב ב"אחוזת בית" ג. באחוזה 6. מה מהבאים מתאר יותר את אביך והקשרו לעולם הבידור העולמי? א. אבא גנוב ב. רזה כמו אבא של נורמה ג. מעשן סיגרים ומסתירים את פניו ברב הצילומים 7. עוזרת הבית שלכם היא? א. אין לנו עוזרת ב. קלרה (מהמערכון של חנה) ג. אחת השכנות ואם לארבעה עם מבטא ספרדי 8. שתצאו לטיול קיץ תסעו ב? א. אוטובוס כאשר חלקינו התנסה בזה שלא היה לנו כסף לנסיעה חזרה הביתה ב. מונית ספיישל ג. במטוס הפרטי 9. האם את/ה משוכנ/ע שטימי חי? א. מה פתאום זו רק בובה ב. לא ג. ראיתי אותו באחוזה שלי 10. כיצד נכנסים לביקור אצלך? א. מתאמים עם המזכירה ב. מקישים בדלת וזה הכל ג. עוברים את השומרי ראש בכניסה או שנכנסים לחלון עם המקל המעופף בלי הזמנה מוקדמת כמו טאביתה

darklighter

New member
שבת שלומות לכולם../images/Emo190.gif

שם (אם לא הספקנו להכיר אותך קודם): עדי טווח הגילאים בו אתה נמצא: , 300 - טאבית'הXD האם את/ה מתגעגע/ת לשידורי הסדרה בארץ? יאפ האם את/ה עצוב/ה שהחודש היא צפויה לרדת בארה"ב? כן. כיצד את/ה מתכוונ/ת להפרד מהסדרה? מסיבת פרידה שבה יגישו TSC וDCC ואז לאף אחד לא איכפת שאין סדרה אחרי זה כי אף אחד לא ישרודXD מה הסצינה שהיית רוצה לראות בפרק האחרון? טאבי מקבלת את הכוחות חזרה וכל הדמויות שהיא הצילה מתות שוב. אם יכלת להחזיר דמות (לא שחקן) שהיתה בסדרה במי היית בוחר/ת? אממ את טימי אי אפשר אז הקיובה. הכנה לשאלה הבאה: שחור או לבן? שחור DCC או TSC? נחח בחירה קשה באיזו חתונה הייתם רוצים להיות בהנחה והיתה: רבקה וג'וליאן, סם וגרייס, לואיס ושרידן, מיגל וצ'ריטי, מיגל וקיי, עדנה ונורמה, אבא של נורמה והאמא האובדת של נורמה.- עדנה ונורמה. איזו סדרה או סרט אהבת ששילבו בפרקים של תשוקות? (למשל: "אשת חיל"-רבקה, "פסיכו"-נורמה) "פסיכו"- נורמה. המכשפה של כל הזמנים? (טאביתה, מטילדה, הקיובה, אנדורה) אני אוהבת את כולן אבל טאבית'ה
לקראת סיום הסדרה, אם היית צריך לתת אחד מפרסי האוסקר הבאים לסדרה במה היית בוחר?: למשל: הסדרה הממוחזרת ביותר, ההפקה הזולה ביותר, העלילה הצפויה ביותר, הסדרה שעברה הכי הרבה ערוצים בכל הזמנים, הסדרה ששיחקו בה הכי הרבה שחקנים (כי כל הזמן הם מתחלפים)? אין פרס ל"אפקטים הגרועים ביותר"? מה התענוג הכי גדול שהיה לך בתקופת הסדרה? הבחירה קשה-יש לבחור רק אחת מהאפשרויות הבאות: הכרתי את הפורום, הכרתי את חברי הפורום, הכרתי לפחות אחת ממנהלות הפורום, נחשפתי למתכון של TSC, נחשפתי למקום של DCC, אין לי חור בהשכלה-אני יודע כעת מי זאת דריה, רזיתי בזכות ה-TSC, התעללתי בחברה/אחים הקטנים/חברים שהסדרה שודרה לא הרשתי שיגעו בשלט, הפגנתי מול משרדי החברה שעשתה לנו חלום בלHOT והורידה את הסדרה, קניתי עדשות צהובות לעיניים. חחח קשה לבחור אחד. ולשאלון שחיכיתם לו חודש שלם, האם את/ה ג'וליאן? 1. המאכל האהוב עליך? א. פסטה 2. הקלטת האהובה עליך? ג. הקלטת של איב 3. סדרת המשקאות האהובים עליך? א. מים, מים מינרלים, מי מעיין טבעיים 4. האם את/ה חושב/ת שרבקה הוצ'קיס היא? א. חכמה ואשת חיל 5. את/ה מתגורר/ת או התגוררת ב? א. בבניין נידח במרכז העיר, ברחוב אחוזה 6. מה מהבאים מתאר יותר את אביך והקשרו לעולם הבידור העולמי? א. אבא גנוב ב. רזה כמו אבא של נורמה ג. מעשן סיגרים ומסתירים את פניו ברב הצילומים XDDDDD אף אחד מהם. 7. עוזרת הבית שלכם היא? א. אין לנו עוזרת ואגב פילאר היא אם לחמישה לא לארבעה. 8. שתצאו לטיול קיץ תסעו ב? א. אוטובוס כאשר חלקינו התנסה בזה שלא היה לנו כסף לנסיעה חזרה הביתה 9. האם את/ה משוכנ/ע שטימי חי? א. מה פתאום זו רק בובה 10. כיצד נכנסים לביקור אצלך? ג. עוברים את השומרי ראש בכניסה או שנכנסים לחלון עם המקל המעופף בלי הזמנה מוקדמת כמו טאביתה- זה היה יותר מדי טוב כדי לא לבחור בזהXD

נחרוג מהשגרה ונענה על זה:

שם: קייטלין טווח הגילאים: 21 - 35 האם את/ה מתגעגע/ת לשידורי הסדרה בארץ? לפעמים האם את/ה עצוב/ה שהחודש היא צפויה לרדת בארה"ב? רק אם יחזירו את טיילור ואני לא אראה את זה. כיצד את/ה מתכוונ/ת להפרד מהסדרה? פוסט בבלוג? מה הסצינה שהיית רוצה לראות בפרק האחרון? טיילור!!!! אם יכלת להחזיר דמות (לא שחקן) שהיתה בסדרה במי היית בוחר/ת? טימי הכנה לשאלה הבאה: שחור או לבן? לבן DCC או TSC? בהחלט TSC באיזו חתונה הייתם רוצים להיות בהנחה והיתה: מיגל וקיי איזו סדרה או סרט אהבת ששילבו בפרקים של תשוקות? (למשל: "אשת חיל"-רבקה, "פסיכו"-נורמה) כל קטעי פסיכו' המכשפה של כל הזמנים? (טאביתה, מטילדה, הקיובה, אנדורה) הקיובה לקראת סיום הסדרה, אם היית צריך לתת אחד מפרסי האוסקר הבאים לסדרה במה היית בוחר? הסדרה היחידה בה יש 6 שחקנים לדמות אחת. מה התענוג הכי גדול שהיה לך בתקופת הסדרה? הבחירה קשה-יש לבחור רק אחת מהאפשרויות הבאות: הכרתי את הפורום, הכרתי את חברי הפורום, הכרתי לפחות אחת ממנהלות הפורום, נחשפתי למתכון של TSC, נחשפתי למקום של DCC, אין לי חור בהשכלה-אני יודע כעת מי זאת דריה, רזיתי בזכות ה-TSC, התעללתי בחברה/אחים הקטנים/חברים שהסדרה שודרה לא הרשתי שיגעו בשלט, הפגנתי מול משרדי החברה שעשתה לנו חלום בלHOT והורידה את הסדרה, קניתי עדשות צהובות לעיניים. זה לא בסדר שאי אפשר לבחור! ולשאלון שחיכיתם לו חודש שלם, האם את/ה ג'וליאן? 1. המאכל האהוב עליך? א. פסטה 2. הקלטת האהובה עליך? א. הקלטת של יובל המבולבל 3. סדרת המשקאות האהובים עליך? א. מים, מים מינרלים, מי מעיין טבעיים 4. האם את/ה חושב/ת שרבקה הוצ'קיס היא? ב. מבריקה (את הפנלים באחוזת קריין) 5. את/ה מתגורר/ת או התגוררת ב? ג. באחוזה 6. מה מהבאים מתאר יותר את אביך והקשרו לעולם הבידור העולמי? ב. רזה כמו אבא של נורמה 7. עוזרת הבית שלכם היא? א. אין לנו עוזרת 8. שתצאו לטיול קיץ תסעו ב? ג. במטוס הפרטי 9. האם את/ה משוכנ/ע שטימי חי? ג. ראיתי אותו באחוזה שלי 10. כיצד נכנסים לביקור אצלך? ג. עוברים את השומרי ראש בכניסה או שנכנסים לחלון עם המקל המעופף בלי הזמנה מוקדמת כמו טאביתה חודש הזוי הולך להיות LOL

למעלה