טוב, חמודות,

J a M i T i

New member
../images/Emo42.gifטוב, חמודות,

אז,. המ,. אחרי שסגנו לאיגי, אמרנו שוב ושוב כמה שהיא יפה, מושלמת, וחשקנו בגוון האודם שלה (שאותו, אגב, מצאתי~!. אנשים טענו שאני נראת כמו זונה דוסית, אבל, למי אכפת ^^). אניהו,. אז, בואו נתחיל לעשות משהו. אז,. הממ,. *מאמצת את המוח**איזה מזל שאני משחקת המון פריסל, ככה שלא כואב לי לאמץ את המוח בכלל! ^^) טוב,. אז ככה-. לא מתוחכם, לא התיימרתי להיות מתוחכמת, אבל עלתה בי השאלה- איגי היא בטח לא האמן הכי מפורום בעולם, או בישראל, או במקום כלשהו. למעשה, כבר שנים היא לא חלק פעיל מדי במוזיקה (ופה אני מתכוונת ללהוציא דיסק כל שנה, להופיע שלוש פעמים בשבוע בקיסריה, ולעשות לי הופעה פרטית בבית- כמובן). אז, המ, איך בכלל שמעתם עליה? וגם- הייתם מעדיפים את איגי סטייל שלמה ארצי, או את איגי שקיימת עכשיו. או שבכלל את איגי סטייל הדרה, בהופעה חודשית בימי חמישי במקום שאפחד לא שמעה עליו, פרט, כמובן, לדניאל. ולי (אבל אני שמעת את זה מדניאל). ובטח בן מכיר, כי הוא מלך
. זהו,. שתי שאלות. אבל תתאמצו בלכתוב תגובות מגניבות ולהגיב אחת לשנייה.

BjiJiNaaA

New member
טוב, אני../images/Emo9.gif

השם של איגי היה מוכר לי הרבה זמן, אבל לא ידעתי מי זאת, מה היא ובלהבלהבלה.. ואז הכרתי את דנע
לפני איזה שנה.. אולי יותר, והחיים שלי השתנו! (חח סתם
) בכל מקרה אפילו שדנעלה דיברה על איגי הרבה לא ניסיתי לשמוע אותה, אין לי מושג למה.. אמממ ואז יום אחד לפני מלאא זמן אמרתי לרעותע שיש לי מספיק כסף לדיסק חדש ושתעזור לי לבחור:) אז היא הביאה לי קישור לדף של איגי במוּמה כדי לשמוע חלקים מהשירים של איגי, ואני לא זוכרת מה היה אז כי..הזכרון שלי לא משו.
אממממ ואחרי הרבהההה זמן, בתחילת ספטמבר, הלכתי לבארבי להופעה של פיטר רוט
ואחרי ההופעה ראינו את איגיייי והתלהבתי כמו לאדעת מה אפילו שבקושי הכרתי אותה.. והיא הייתה כל כך חמודה
ושלחתי לדנע סמס שאיגי בבארבי והיא עומדת ממש לידי עם מישו עם ליפה
והיא רצתה שאני אמסור לה ד"ש אם אני לא מתפדחת
בכל מקרה היה ממש מפדח ודיברנו איתה איזה דקה..ואח"כ התלהבתי לדנע כמו ילדה בת 12
ואז התחלתי לעזור להחיות את הקומונה ולהכיר קצת יותר שירים :) והשאלה השנייה? חחח כמעט שכחתי אותה מרוב שטויות שכתבתי
ברור שאני מעדיפה את איגי שקיימת עכשיו, הרבה יותר כיף כשאמן לא ממוסחר ושם על האנשים שמעריכים את המוזיקה שלו וזה, רק שתתחיל להופיע.. יהיה כיף
איזו חפירהההה הבאתי פה
חחחחח..

A t z a

New member
"עם מישו עם ליפה"../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo80.gif

יהליהל
אין לך מושג
אני פשוט ישבתי 20 דקות מתפקעת מצחוק אחרי הSMS הזה
אח"כ לא ירד לי החיוך מהפנים איזה שעה
מישהו עם ליפה
זאת אחת הבדיחות הכי חרושות שהיו לנו פה
אבל זה תמיד יצחיק
חחחחחחחחחחח טוב אני אתאר לכם איך זה היה
..אני במתח שיהלי רואה את איגי...פתאום מגיע SMS
ורשום- "היא עם מישהו עם ליפה"
זהו

A t z a

New member
טוב אז...../images/Emo80.gif

איך שמעתי על איגי? טוב גם לי הולכת להיות חפירה סגנון יהלי
! הממ קבעתי עם חברה שלי שאני אשן אצלה...והיא הכריחה אותי בניגוד לרצוני לראות שירה בשידור
ואני כזה "וואט דה פאק למה שנראה תוכנית לזקנים?!"...ואז הייתי מעוצבנת אבל נשארתי לראות
והדבר היחיד שהצחיק אותי שם זאת האיגי
אז כל התוכנית הקשבתי רק לביצועים שלה ואמרתי שהיא הכי חמודה שם
.... ואז שאלתי מיזאת...והתברר שזאת איגי וקסמן
ואז שמעתי ברדיו את "אין לי מה לומר לך" ונזכרתי שזאת היא...ואז באותו שבוע שמעתי שוב ברדיו את "אין לי מה לומר לך"
וזה היה מגניב
אז הורדתי(
אופס) כמה שירים..לשמוע מי זאת בכלל...והתאהבתי בלהיטים החרושים והמוכרים
שגרמו לי לשמוע את כל השאר..ואז הביאו לי את אדום והדוור ליומולדת
...וזהו
... איזה מזל שחברה שלי הכריחה אותי לראות שב"ש
איך אני מעדיפה את איגי? אני לא בטוחה שהבנתי את השאלה..קראתי את התשובה של יהלי והיה כתוב על הקטע של המיסחור..אז אם זה קשור והכוונה אם אני מעדיפה אותה כמו שלמה ארצי הממוסחר או כמו האישה השנייה שאמרת...אז בטח שכמו שעכשיו...ולא צריך הופעות כל חמישי כל חודש...שיהיו כמה הופעות כל כמה זמן וזה יספיק
...רק שתחזור להופיע
...ואממ אם עלה כבר הקטע של המיסחור-חס וחלילה...
למרות שזאת בחירה אישית שלה...אז אם בא לה שסלקום יתקעו לה בתחת וכל דבר שלה יהיה בחסותם-החלטה שלה
...אבל זה לא קשור לשאלה
בכל מקרה-אני די בטוחה שעניתי לא נכון אז נא להסביר לי
כבר אמרתי לכם שאני מפגרת

keren 123

New member
טוב אז איך הכרתי אותה?../images/Emo9.gif

אממ.. לפני הרבה שנים ההורים שלי ממש אהבו אותה
, (וגם עכשיו
), וששמעו שהיא חזרה, אז החלטתי כזה להתעניין בה
. היא מוכשרת כזאתי(לגמרי!
), ניראת ממש טוב
, והשירים שלה ממש יפים. גם שמעתי את השירים הקודמים שלה לפני שנים
. ו.. זהו חח
. התחלתי להתעניין בה
.

mic22

New member
אממ אוקי עונה

טוב הסיפור שלי לא כזה ארוך כמו של השאר
אממ ביומולדת של דנע כשהיא קיבלה את אדום והדוור אז אני כזה "מי זאת האיגי הזאת?"
.. זה היה בתקופה שהיו לי חורים מאוד גדולים על מוסיקה ישראלית
קיצר לאט לאט דנע השמיעה לי שירים והורדתי כמה (אופס
) ואז בסוף קניתי את אדום ואת הדוור.. זהו
ובקשר לשאלה השניה.. היא לא צריכה להתמסחר.. רק מדי פעם הופעות
לא צריך כל הזמן.. הופעה פעם ב- זה טוב
רק שיהיו הופעות כן?

אצלי זה קצת מסובך../images/Emo3.gif

איגי תמיד נמצאה בתודעה שלי, עוד מימיי כיתה ב' כשאחותי הייתה ביא' ונורא אהבה אותה וכל פעם שמעה את אדום והדוור.. ואז בדיוק בתקופה הזאת שנה שעברה, החלטתי שאני לא שומעת מספיק רוק ישראלי נשי
, אז עליתי לחדר של אחותי וחיפשתי קצת דיסקים של נשות הרוק הישראלי
, ומצאתי את איגי
ודנה
, וממש התאהבתי
אחרי ששמעתי את לא מחכה יותר לדוור, אני זוכרת שאמרתי לעצמי, וואי היא כזאת מאגניבהבהבהבה!!, והיה קטע נורא אבסורדי שאשכרה זכרתי מילים בעיקר מהאלבום של הדוור, כי אחותי הייתה חורשת עליו. ומאז לא הפסקתי לשמוע איגי ולנגן שירים שלה ולחרוש עליהה, ואני לא מאמינה שפגשתי אותה
דייייייייי היא כזאת מדהימה! בקשר לשאלה השניה, אני חושבת שאיגי צריכה את הסטייל שלה לא הופעות קבועות או משהו לא הכל כזה בומבסטי
, העיקר שתופיע נו..

dannabanana

New member
../images/Emo108.gif

1. תמיד אהבתי את בדרך למילווקי, אבל לא ידעתי שזה שלה, בערך לפני שנה שמעתי בוואלה מיוזיק את "תשא אותי לאשה" ואת "אין לי מה לומר לך" וזה היה פשוט מקסים
, וזהו...לפני חצי שנה קניתי את "אדום" ואת "לא מחכה יותר לדוור".
2. אני מעדיפה שמוזיקה שאני שומעת לא תהיה יותר מדי נפוצה, איכשהו שירים שאני אוהבת ואז פתאום כולם מכירים אותם- נהיים הרבה פחות יפים (זה מה שקרה לי עם "מיתר קרוע" שבהתחלה היה השיר האוהב עלי בדיסק של סלומון). קיצר- לא סטייל שלמה ארצי

dannabanana

New member
../images/Emo108.gif*אהוב.

אם אי פעם יהיה פורום "שגיאות הקלדה" בתפוז, ללא ספק אני אהיה המנהלת

למעלה