טוב לכולם

../images/Emo42.gif טוב לכולם

שלב חשוב במאבק הסתיים ותודה רבה נתונה לכל מי שתרם עד היום - איש איש ותרומתו תודה רבה לכל מי שבימים האחרונים טרח ושלח מיילים לחברי הכנסת שבועדת הכספים ובכך סייע להחלטה פה אחד של הועדה זה המקום להציע לכולם לשלוח מייל תודה והערכה לחברי הכנסת אנו - "הזכות להורות" נשלח מכתב תודה רשמי במקביל ובו בקשה להמשך עמידה איתנה על החלטה זו בהצבעה ב 28 בדצמבר
תם ולא נשלם עדיין לא התקיימה הצבעה ועדיין לא הוסרה הגזירה סופית מספר התקציב עדיין יש משימות לא מעטות בפני "הזכות להורות" שבוע טוב ואופטימי לכולם

רשימת המיילים לתזכורת

אברהם הירשזון [email protected] רוחמה אברהם [email protected] חיים אורון [email protected] אלי אפללו [email protected] רוני בריזון [email protected] ניסים דהן [email protected] יצחק הרצוג [email protected] יצחק כהן[email protected] חיים כץ [email protected] מיכאל נודלמן [email protected] אורית נוקד [email protected] ניסן סלומינסקי [email protected] איוב קרא [email protected] אהוד רצאבי [email protected] בייגה שוחט [email protected] ישראל אייכלר [email protected] מיכאל גורלובסקי [email protected] אבשלום וילן [email protected] משולם נהרי [email protected] גילה פינקלשטיין [email protected]

שווערצה

New member
הסתייגות מצערת ../images/Emo4.gif

אחרי שהפשרתי מהקור האירופאי (למרות האוירה החמה במיוחד שהיתה בדרבי הגדול של ריאל מדריד והשערים המדהימים של רונלדו וראול. כן, כן - מצאתי איך לשלב ביזנס עם פלז'ר גם בנסיעה של יומיים לחו"ל
), קראתי בקפידה את כל הכתבות בנושא, ו- אני נאלצת להסתייג ולהודיע כי לא הייתי ממהרת לסגור את הבסטה... במיוחד לאור תגובת האוצר לתקשורת (ראו הכתבה ב-YNET) כי הנושא עבר, כביכול, בקריאה ראשונה והאוצר "יקל" על הגזירה בין קריאה שנייה לשלישית. (תזכורת: הנה ציטוט תגובת האוצר - "ממשרד האוצר נמסר בתגובה: "המדינה מימנה טיפול פוריות בסך 250 מיליוני שקלים בשנה. סיכויי ההצלחה יורדים מטיפול לטיפול כאשר רוב המקרים המוצלחים הם בעקבות הטיפול הראשון או השני. בהשוואה בינלאומית היקף טיפולי ההפריה בישראל גדול בהרבה מזה שבמדינות מערביות אחרות. המדינה אינה יכולה להשקיע סכומים כל כך גדולים כדי לממן בסופו של דבר מספר מועט של הפריות מוצלחות. החלטת הממשלה אמורה לחסוך כמאה מיליון שקלים. הצעת החוק עברה בקריאה ראשונה בכנסת ושר האוצר הודיע על כוונתו להקל על הקיים בחוק בהפרש הזמנים שבין הקריאה השנייה והשלישית") משפטית, ועובדתית, זה כמובן לא נכון. הנושא לא עבר בקריאה ראשונה (השר הודיע לחברי הכנסת לפני ההצבעה שיש להתייחס לסעיף כאילו נמחק, ורק לאחר ההודעה עם ניגשו להצבעה). אבל, מתוכן הדברים ברור שהאוצר מתכוון לדחוף מגבלה בהמשך. אל דאגה. אנחנו "נטפל" גם בנסיון מעצבן זה לזרות חול בעיני חברי הכנסת, ולקוות שאולי הם לא זוכרים על מה הם הצביעו, שלא לומר להלעיטם במידע שגוי (זה פשוט לא נכון עובדתית שהסיכויים פוחתים מטיפול לטיפול). אמנם, בהחלט יש מקום לאופטימיות זהירה, אבל הדגש הוא על המילה "זהירה". כמו שאומרים - It ain't over till the fat lady sings

נועה 35

New member
מסכימה איתך לצערי

ולכן חייבים להמשיך ולעמוד על המשמר ולהיפגש עם חברי כנסת ולהשאיר את הנושא במודעות הציבורית כי עד ההצבעה שום דבר לא גמור ואני בטוחה שמשרד האוצר ימשיך לנסות ולהעביר את הגזירות שלו. רק אחרי ההצבעה על התקציב בכנסת נוכל לנשום לרווחה - לפחות עד הצעת התקציב הבאה
.

orname

New member
אכן - עדיין מוקדם מכדי לחגוג

ביום חמישי בערב כבר קיבלתי טלפונים מחברים שבישרו לי שאני יכולה להירגע והקיצוץ בוטל. מהכותרת ב YNET אכן אפשר היה להבין שזה סופי. היה לי עצוב לצנן את ההתלהבות אבל... מספיק שבין הישיבה הזו לבין הקריאה השניה יאיימו על איזה תקציב בנושא הקרוב לליבו של איזה ח"כ או סתם ינצלו את אלפי הסעיפים לבילבול - והם ירימו אצבע לא נכונה... צריך עדיין לעמוד על המשמר ואין לנו על מי לסמוך אלא על...האנשים שעושים פה עבודה מ ד ה י מ ה

venus13

New member
לגבי זה שהסיכויים יורדים עם הזמן

לצערי, זה כתוב בספר החדש - פוריות מא' עד ת' - של בר חוה - אם כי נדמה לי שהוא אומר שזה החל ממס' טיפולים מסויים - אבדוק אח"כ כמה בדיוק. לפיכך, יהיה צורך להתמודד עם טענה זו ביתר רצינות. במיוחד לאור העובדה שלאוצר חוו"ד דומות אין ספק שיש גם ללמוד מהנסיון הקודם - ולא להיכנס לאופוריה בטרם עת - ולהמשיך לפעול ובכל זאת - אני חושבת שאפשר לשמוח - ולתת המון קרדיט ותודות לכל העושים במלאכת הקודש הזאת הרי כל מי שהציל נפש אחת - כאילו הציל עולם ומלואו ולפי הפרשנות שלי אותה נפש יכולה להיות גם זו שטרם נוצרה שוב המון תודה וממתינה לעדכונים ונוס

בוקר טוב לכולם אתם צודקים

שצריך להיות על המשמר ולכן אני פה בכנסת יהיה תמיד על המשמר כמו שדיברתי אם כולם ביום רביעי אני ימשיך לדבר איתם כל הזמן על נושא זה

s h i r a 3 0

New member
שאלה בהקשר זה - האם יש מקום לניהול

של מאבק גם ישירות מול אנשי משרד האוצר, שהרי יש סכנה שהם ינסו שוב ושוב. האם יש לנו דרך להשיג למשל את המייל של אורי יוגב, יו"ר אגף התקציבים באוצר. האם פניות ישירות אליו עשויות לעזור?

רחל5

New member
מצטרפת להסתייגות

מתברר שיו"ר ועדת הכספים, אברהם הירשזון, שלח מכתב למשרד האוצר וכתב בו משהו בסגון: "כפי שהחוק מנוסח כרגע הוא לא יעבור את ועדת הכספים. אנא הציעו נוסח אחר".

באאבו

New member
בוקר מצויין ומפתיע! ../images/Emo42.gif

לא הייתי פה כמה ימים, ושמעתי בחדשות של יום רביעי (נדמה לי) שהגזירה השחורה חזרה. מאז, לא הצלחתי לשמוע שוב חדשות והייתי כל כך מאוכזבת וכואבת על המכה- ולא הפסקתי לקטר על זה כל הסופשבוע למי שרק היה מוכן לשמוע. עכשיו, מההודעה הזו אני מבינה שכן התקדמנו במשהו, וממש נשמתי לרווחה. אני הולכת לקרוא את העדכונים, עם אוויר בראיות.

למעלה