כל חברי הפורום נא להיכנס

../images/Emo42.gifכל חברי הפורום נא להיכנס../images/Emo42.gif

אוקיי אז ככה אני מקווה שלא יהיו פה הצפות ודור כדאי שתיכנס כבר ותכניס את כל התמונות ששרשרו כהודעות חדשות לשרשור אחד של תמונות... בכל מקרה הפורום מתחיל לזוז אבל נורא לאט... תבינו משהו... זה לא קשור בזה שאין כאן הרבה אנשים זה קשור בזה שכל חבר בפורום יגיב לרוב ההודעות ככה יהיה יותר מעניין לקרוא ואם יהיו לנו שרשורים גדולים אז אנשים ייכנסו כי יראו שהפורום פעיל וחי! אם מישו נכנס פעם בשבוע רק כדי לקרוא הודעות אז זה לא שווה... זה לא קשור כמה פעמים נכנסים... לדעתי צריך להשתתף בכל שרשור ולכתוב הרבה ככה שלאנשים אחרים יהיה מה להגיב וככה הפורום יזרום וימשוך אנשים מבחוץ... ככה זה בנוער בחו"ל... הרבה ילדים חדשים הצטרפו כי הם קראו הרבה בפורום וזה ממש נחמד להם... אז קחו ממני טיפ ופשוט כל פעם שאתם נכנסים אפילו שזה לא כל יום תגיבו לכל הודעה ואל תחשבו לעצמכם "אם ההוא הגיב אז אני לא צריך\ה" אז יאללה תזיזו את עצמכם ואת הפורום כי זה אמור להיות פורום ממש פצצה כי הרי זאת נטליה! אז תעשו את זה בשביל נטליה! מי שמסכים איתי שילחץ
או
*ניצול שרשור חופשי לתמונות וכאלה... אבל לא לאוף טופיק... בכל מקרה... אני מקווה שתבינו את הרעיון ושהפורום יתחיל לזוז סופסוף... בה ביי.... לוב יווווווו! ואת נטליה ברורררררר!!!!! ביייייי

תודה! ודור... כנס רגע...

אולי תכניס את כל החדשים לשרשור אחד? זה סתם תופס פוווווול מקום בפורום... וחבל... כי מה שווה בהודעה שיש עליה כולה תגובה או שתיים? פשוט שים את כולם בשרשור אחד... ארוך... תקרא לו שרשור החדשים או משו...

dor302

New member
תראי אם אני עושה שירשור זה אומר

שאני צריך לצרף את כל השירשור לכמעט נושא אחד ופה כותבים כל פעם על נושאים שונים הקשורים לנטליה ואני לא יכול לבנות שירשור לא קשור...מקווה שעניתי על תשובתך

לא הבנת מותק

מה זה כל ההודעות הלא קשורות עם התמונות? אותם אתה יכול להכניס לשרשור אחד! כל אלה שלא יודעים לשרשר פותחים הודעה חדשה על כל תמונה אז לפחות את זה תסדר

CHOLITOboy

New member
../images/Emo42.gifכנסו../images/Emo26.gif../images/Emo41.gif../images/Emo105.gif

הכנתי שלט לפורום
נהדר לא

למעלה