סופ"ש ילדים!

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש ילדים!../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

Oyster Girl

New member
טוב שנגמר../images/Emo122.gif ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של איגי- תמיד אוהב תמיד נפגע שיר השבוע לא של איגי- Enjoy the silence משהו שעשה את השבוע- קניתי היום פלאפון חדש
קצת עצוב אבל זה בערך הדבר הכי משמח שקרה השבוע. משהו שהרס את השבוע- נהרס לי הפלאפון הקודם, היו לי משמרות מייגעות ונצחיות והתבאסתי מאד מאירוע שחשבתי שאהנה בו. בילוי השבוע- מחר יום כיף עם דן, היה גם דיי נחמד בהופעה סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע שלכם- אין חיים... מה קניתם השבוע?- דלק משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- קורס שאמור להתחיל וליל הסדר, אם אני לא אסגור את השבת
תמונה שבא לשים- הית' [ז"ל
] המאמם ובתו המאממת לא פחות
שאלות\\טענות\\בקשות\\הערות\\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לרוני היקרה

A m 0 s

New member
"עמוק בתוכי, אני יודע שהכל יהיה בסדר..."

שיר השבוע של איגי- מסתובבים?! שיר השבוע לא של איגי- אהה... עד הקצה - דנה ברגר
משהו שעשה את השבוע- מסיבה בקולטורה
משהו שהרס את השבוע- יותר מידי כאבים, עייפות ותשישות - אבל יהיה בסדר.. הכל יעבור!! השמחה, האהבה, הבריאות והשלווה מקיפות אותי ושמורות עליי
בילוי השבוע- המסיבה בקולטורה
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- כמה מספרי המודעות של לואיז היי
מה קניתם השבוע?- ביזבזתי השבוע מלא מלא כסף.. על מה?! אני כבר לא זוכר... קניתי המון! משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - ב"ה נסיעה לעיר הגדולה, ת"א!!
תמונה שבא לשים- אין לי כוח להיכנס ל"הוספת תגובה" שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אם נאמין, הכל יהיה בסדר!!
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לעצמי, לאלוהים, לסביבה, לאהבה, לרוגע, לבריאות, לשלווה, לריכוז, לחופש, לשמחה, לכוווווווווולם

A t z a

New member
פאק עוד שנייה מגיע יום ראשון../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי-כוכבים ושמיים, אין לי מה לומר לך שיר השבוע לא של איגי-הרבה ממש...בעיקר fuck u נראה לי משהו שעשה את השבוע-ספאריייי עם מיכללל היום
הופעה של איפה הילד בחמישי
! ואמממ סתם שנגמר השבוע משהו שהרס את השבוע-כלבה מסריחה אחת (וכל החרא בעולם מגיע מהצבא) בילוי השבוע-איפה הילד והספארי! סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-דמדומים מה קניתם השבוע?-נמר משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-ימי כוננות תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מיכל, על הטיול המושלם והמשמח של היום

למעלה