סופ"ש למי שפה...

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש למי שפה...../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A m 0 s

New member
ובכן..

שיר השבוע של איגי- אין! שיר השבוע לא של איגי- איזה שיר של תמר גלעדי אני חושב.. או לומדת לעוף - דנה ברגר
מהופעה חיה...
משהו שעשה את השבוע- אהה... משהו שהרס את השבוע- לא יודע.. בילוי השבוע- אהה.. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- החיים זה לא הכל, וקצרים@ מה קניתם השבוע?- דיסקים וספרים@ משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אין יל מושג! תמונה שבא לשים- לא בא... שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שיהיה טוב! תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לעצמי
*יש לי תעודה דיי סבירה אבל מאכזבת!! למרות שאני ממש רגוע! ו51 במת' זה אסון! :p

dsol

New member
כמה זמן שלא עניתי.._../images/Emo189.gif

שיר השבוע של איגי- קח אותי לאישה (זה השיר היחיד שלה ששמעתי השבוע, השמיעו אותו ברשת ג') שיר השבוע לא של איגי- יש כמה... Cuban B - I Know אושיק לוי - טוליק דור דניאל - מקום לצידך משהו שעשה את השבוע- חתמתי על חופש... אז נחמד קצת להיות בבית משהו שהרס את השבוע- שהייתי צריך לחתום על ימי חופש כדי להיות בבית =D בילוי השבוע- היה בר מצווה לבן דודה, היה ממש סבבה =P סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- הסידרה True Blood והסרט Nick and Norahs Infinite Playlist (באמת שסרט חובה !!!) מה קניתם השבוע?- נו החטיף הזה של פופקורן מתוק... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לא הרבה.. יש סופ"ש מטבח
תמונה שבא לשים- אין לי כח, יש בפייסבוק שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- נמאס לי מהצבא, אבל יעבור תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- דנה
כי תמיד מגיע לה !

A t z a

New member
דוביק../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי-נדנדות
חרשתי עליו והוא שיפר לי את המצברוח כלכך הרבה פעמים. שיר השבוע לא של איגי-כל מיני מהאייפוד. משהו שעשה את השבוע-עדיצקי חזרה הביתה
וכל מיני דברים קטנים... משהו שהרס את השבוע-מצבי רוח, הרבה דברים. בילוי השבוע-אתמול, היום ומחר. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-המון עיתונים זה כל מה שאני קוראת. מה קניתם השבוע?-אוכל וסיגריות משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-הגיוס האחרון...סיימו לתלוש אותנו אחת אחת.
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-כולם

Peeeach

New member
מי מסתתר מאחורי המסכה?חתול מפלצת או ילדה יפה?

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- היי היי בלינקי ביל משהו שעשה את השבוע- בגדנ"ע !!! משהו שהרס את השבוע- שזה נגמר מהר חח בילוי השבוע- צבא סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- לא ראיתי טלויזיה מה קניתם השבוע?- סיגריות ודברים מהשקמ משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לא יודעת תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לצוות 4

yuvizz

New member
הזמן ייקח אותנו אט לארץ הכמעט.

שיר השבוע של איגי-לא היה. שיר השבוע לא של איגי-לפנות עצב, כל ילדה יודעת, מים מתחת לגשר- איתי פרל. משהו שעשה את השבוע-יום ראשון ישנתי אצל שחר, שני סטודיו, שלישי עבודה רביעי עם שחר באולורה ואז עבודה ואז היא ישנה פה, חמישי סטודיו ואח"כ בויצמן עם רז, שישי סתם יום הולדת לבןדוד, שבת עבודה. משהו שהרס את השבוע-נראלי יום חמישי עד הערב. בילוי השבוע-נראלי שיום רביעי. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-לא היה לי זמן לכל זה בכלל. מה קניתם השבוע?-אוכל משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-עבודה, קצת חופש וליום חמישי לנסיעה למצפה רמון ושדה בוקר. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לשחר.

ירדן88

New member
../images/Emo153.gif

שיר השבוע של איגי-אין לי מה לומר לך שיר השבוע לא של איגי-i caught myself,decode-paramore משהו שעשה את השבוע-לא משהו מיוחד.. משהו שהרס את השבוע-מלא בחנים מעצבנים.. בילוי השבוע-סרט סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-פשע מן העבר מה קניתם השבוע?-כרטיס לסרט,שתייה משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-טיול שנתי תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-אל תראו את חלון פנורמי,סרט משעמם
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-לדנע כמובן

kepit

New member
שאאאלום../images/Emo9.gif

שיר השבוע של איגי-תיפצע כשתרוץ אליי:) שיר השבוע לא של איגי- F**k the System-system of a down משהו שעשה את השבוע-שבת בחיפהD: משהו שהרס את השבוע-נתפס לי הצוואר
בילוי השבוע-חיפה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-בחירות- חופש!:D נוסעים לת"א:] תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- קחו פרח

למעלה